W czym na plażę... Propozycje Clarksa dla niej i dla niego

18.07.2013 11:04

Chociaż sezon wakacyjny rozpoczął się już na dobre, wiele z nas stoi jeszcze przed perspektywą - jakże długo wyczekiwanego - urlopu. Marzymy z utęsknieniem o złocistej plaży, kojącym szumie morza, promieniach słońca otulających nas swoim ciepłem.

 

 

Pochłonięte planowaniem wakacyjnych atrakcji, nie zapominajmy jednak o nabyciu wygodnego obuwia, które podczas wyjazdu zapewni naszym stopom wyjątkowy komfort przez cały dzień i umożliwi realizację rozmaitych form aktywności.

 

Clarks Worthy Way Navy

Clarks Mask Way Wolf

Clarks Valor Bay Black

Clarks Niven Life 5 Navy

 

Receptą na udany wypoczynek jest oferta Clarksa - najsłynniejszej brytyjskiej marki obuwniczej o blisko dwustuletniej tradycji. W kolekcji letniej Clarks znajdziemy obuwie odznaczające się nie tylko szlachetnością surowców, doskonałym dopasowaniem, lekkością i ergonomicznym kształtem, ale także bogactwem wzorów, odpowiadających różnorodnym potrzebom oraz... najnowszym trendom w modzie.

 

Clarks Surf Savvy Coral

Clarks Studio Beatatural

Clarks Scent Flower Coral

Clarks Illya Dazzle Silver

 

A wszystko to dostępne jest w "gorących" promocyjnych cenach!!! Sprawdź, jakie propozycje na czas letniej kanikuły przygotował Clarks dla Ciebie i Twojej drugiej połówki.

 

 

 

 

 

 

Clarks