W poszukiwaniu idealnego bikini - znajdź je w Tally Weijl!

25.06.2013 13:59

Nadmorskie plaże, mazurskie jeziora czy może jednak góry? Niezależnie od miejsca - słońce i błękitne, bezchmurne niebo to wymarzony scenariusz letniego wypoczynku. Już teraz warto wybrać nie tylko kierunek wakacyjnych podróży, ale i odpowiednie... bikini!

 

 

Lato to przede wszystkim wakacje i wypoczynek. Niezależnie od tego czy spędzamy ten czas opalając się nad morzem, żeglując po jeziorach czy wspinając się po górach - zawsze znajdzie się okazja, by zaprezentować się w bikini. Na plażę czy na basen - dwuczęściowy kostium na pewno musi znaleźć się w szafie każdej z Was!

 

 

Dziewczęce kwiaty czy seksowne motywy zwierzęce? Wyraziste neony czy stonowany granat i klasyczna czerń? Przed takim wyborem stajemy podczas przygotowań do letniego urlopu i poszukiwań idealnego bikini. Marka Tally Weijl ma w swojej letniej ofercie prawdziwy mix wzorów i fasonów.

 

 

W kolekcji kostiumów kąpielowych można znaleźć zarówno romantyczne falbanki, delikatne koronki jak i drapieżne cętki czy kolorowe paski. Oryginalnym motywem są także tęczowe kalifornijskie palmy oraz… zielone oczy leoparda! Już teraz znajdź swoje idealne bikini w Tally Weijl!

 

 

 

 

Tally Weijl