W promieniach śródziemnomorskiego słońca - Intimissimi lato 2013

16.04.2013 13:02

Słońce południowej Europy, śródziemnomorska bryza, lazurowe wybrzeże. Kolekcja Intimissimi na lato 2013 przenosi nas w sam środek wakacyjnej scenerii, gdzie opalenizna i złociste promienie podnoszą temperaturę i rozbudzają wyobraźnię wyczekującą gorącego lata.

 

 

Soczyste barwy, palące słońce i gorące krajobrazy wybrzeży Morza Śródziemnomorskiego. Marka Intimissimi przygotowała dla nas kolekcję, która niebezpiecznie kipi latem! Zarówno linia bielizny, jak i kolekcja odzieży są niezwykle kobiece i pełne oryginalnych detali, a co najważniejsze przywołują upalne dni i gorące wieczory.

 

Poniżej film prezentujący kolekcję Intimissimi na lato 2013 - "Mediterraneo":

 

 

Dominującym trendem nadchodzącego sezonu jest radosny, dziewczęcy romantyzm. Zestawy z kolekcji Intimissimi nawiązują do kwiecistych łąk Toskanii, pełne są koronkowych przezroczystości, rustykalnych, romantycznych haftów i jedwabnej delikatności. Cechą charakterystyczną jest niezwykła subtelność w wyjątkowym wydaniu. Całość, pomimo wykorzystania topowych, odważnych kolorów sezonu, jak szmaragdowa zieleń czy malinowy róż, pozostaje stonowana i bajkowo idylliczna.

 

 

Tego lata Intimissimi nawiązuje do morza i lazurowego, śródziemnomorskiego wybrzeża. Pojawiają się motywy marynistyczne, gdzie biało granatowe pasy, uzupełnia delikatna koronka. Romantyczne falbany, głębokie wycięcia i długości eksponujące ciało spragnione promyków słońca.

 

 

Bieliznę prezentuje twarz marki Intimissimi - Katsia Zingarevich, która pozuje w obiektywie włoskiego mistrza fotografii Raphaela Mazzucco. Kolekcji odzieży letniej możemy bliżej się przyjrzeć na fotografiach z niezwykle zmysłową Iriną Sharipovą. Zdjęcia doskonale oddają sensualność i niezwykłą kobiecość obu linii, subtelnie uchylając rąbka letniej tajemnicy...

Poniżej zdjęcia backstageowe i film z backstage knitwear 2013:

 

 

 

 

 

 

 

Intimissimi