Wakacje w San Fran - letnia kampania House

22.05.2013 15:43

W najnowszej, letniej kampanii House kontynuuje rozpoczętą na wiosnę opowieść o dwójce bohaterów spędzających leniwe lato w słonecznym San Francisco. W ramach kampanii marka przygotowała letnią odsłonę serwisu internetowego House, zdjęcia i nowy teledysk.

 

 

Kolejna odsłona kampanii "San Fran" to ciąg dalszy historii młodych ludzi, których oczami poznajemy klimatyczne zakątki San Francisco. Para przesiada się z oldschoolowego Mercury'ego na rowery i niespiesznie zwiedza miasto. Wakacyjną podróż w kalifornijskim klimacie kończy popołudnie spędzone w pobliżu mostu Golden Gate i romantyczny wieczór przy zachodzącym słońcu na plaży Ocean Beach.

 

 

Nad letnią odsłoną kampanii pracowała ta sama ekipa, która odpowiedzialna była za wizerunek House-a tej wiosny. Autorem zdjęć wizerunkowych po raz kolejny jest Rafał Milach, fotograf nagradzany i doceniany na całym świecie. Ponieważ zdjęcia są kontynuacją wiosennej historii, przepełnia je to samo kalifornijskie słońce i vintage'owy klimat, który nie tylko nadaje im niepowtarzalny charakter prawdziwych wakacyjnych fotografii, ale jest też świetnym tłem dla letniej kolekcji House.

 

 

Wideo przygotowane na potrzeby kampanii zostało wyreżyserowane przez Marcina Filipowicza, a autorem zdjęć jest Michał Dąbal, mieszkający i tworzący w Los Angeles. Podobnie jak w poprzedniej części, niespiesznej akcji filmu towarzyszy świetna muzyka Krystiana Wołowskiego.

 

 

Autorką stylizacji do sesji jest Marta Kalinowska, makijaże i fryzury modeli - Alex i Josha - to dzieło Gosi Sulimy. Nad całością, wyprodukowaną przez AF Photo, czuwał kierownik ds. kreacji i wizerunku marki Maciek Czarnecki. Film i zdjęcia znalazły się na odświeżonej na lato stronie internetowej House, na której znajdziemy też lookbook marki oraz najmodniejsze wakacyjne trendy.

 

 

House to młodzieżowa marka odzieżowa kierowana do szerokiego grona osób ceniących swoje relacje z rówieśnikami i przyjemne sposoby spędzania wolnego czasu. To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i nierozerwalnym elementem życia. Obecnie pod marką House działa 190 salonów w Polsce i 110 zagranicą.

 

 

 

 

 

 

House