Wiosenna eksplozja kwiatów w H&M

20.05.2010 18:14

Romantycznie, egzotycznie, wytwornie lub abstrakcyjnie: kwiatowe wzory wnoszą tej wiosny do Twojej garderoby siłę kreatywności i miłości do mody. Kwiatowy wizerunek Garden Collection inspirowany jest ożywczą zielnią ogrodów, skąpanymi w słońcu krajobrazami, a także hippisowskim klimatem flower-power z lat 70.

 

 

Garden Collection wykonano przy użyciu materiałów ekologicznych oraz pochodzących z recyclingu. Wszystkie ubrania zostały wyprodukowane w zrównoważony sposób lub z wykorzystaniem materiałów odzyskanych z butelek PET oraz odpadów tekstylnych.

 

 

Jaskrawa i kwiecista moda tej wiosny może odświeżyć i odmłodzić Twoją garderobę, oferując nowoczesny i ekologiczny wizerunek niezależnie od Twojego indywidualnego stylu.

 

 

W kolekcji znajdują się między innymi bardzo kobieca, szyfonowa sukienka z barwnym, ogrodowym nadrukiem, wykonana z poliestru pochodzącego z odzysku, sukienka-bezrękawnik z ekologicznej bawełny z romantycznymi różyczkami, a także marszczona sukienka z ekologicznej bawełny z etnicznym, kwiatowym nadrukiem.

 

 

Top z ekologicznej bawełny w drobny, kwiatowy nadruk czy szyfonowy top z falbankami z recyklingowanego poliestru można łaczyć z rybaczkami lub szortami z ekologicznej bawełny lub lnu. Beżowy anorak można nosić na kwiecistym kombinezonie, obie z tych rzeczy wykonano z tkaniny tencel.

 

 

Całą Garden Collection stworzona została z ekologicznych materiałow wyprodukowanych w zróznoważopny sposób, a są to: organiczna bawełna, ekologiczny len, poliester z recyklingu i tencel.

 

 

Ekologiczne bawełna i len, to taki rodzaj tych tkanin, na które rośliny uprawiane były bez użycia niebezpiecznych chemikaliów.

 

 

Poliester z recyclingu to poliester uzyskany z butelek PET lub odpadów tekstylnych. Z kolei tencel to jedwabisty, odnawialny materiał produkowany z minimalnym szkodliwym wpływem na środowisko naturalne.

 

 

 

 

 

 

H&M
9,90 - 179 PLN