Wiosna! Styl Marynarski s.Oliver rządzi

18.03.2011 15:52

Wiosną odzież w stylu marynarskim od s.Oliver będzie niezbędna w Twojej szafie. W kwietniu 2011 roku firma s.Oliver będzie kipieć kolorami stylu marynarskiego w kampanii "Styles and Stripes".

 

 

Kiedyś Charles Trénet śpiewał o magii oceanu w piosence "La Mer" – i od tej pory stylistyka morska stała się inspiracją kolekcji tamtejszych projektantów. W tamtych czasach styl marynarski z najnowszych kolekcji królował tylko na Lazurowym Wybrzeżu, ale ta tendencja już dawno poszła w niepamięć.

 

 

Dzisiaj, również dyktatorzy mody w dużych miastach inspirują się stylem marynarskim i tworzą kolekcje, w których wykorzystują morską stylistykę kolorystyczną w żeglarskich połączeniach z białym, czerwonym i niebieskim. 

 

 

I tak wiosną 2011 firma s.Oliver przedstawi swoją własną wizję stylu żeglarskiego za pomocą kampanii "Styles and Stripes". W kolekcji s.Oliver Casual znajdziecie casualowe koszulki i sukienki, chinosy (tzw. drelichy) oraz jeansowe, krótkie spodenki.

 

 

Linia Premium s.Oliver Selection zaprezentuje dopasowane blezery i kurtki w kolorze niebieskim w połączeniu z czerwonymi lub białymi detalami, które perfekcyjnie pasują na Kapitański Wieczór – marynarskie paski są absolutnym must have sezonu. Trójkątne chusty w kotwice są perfekcyjnym wykończeniem marynarskiego wyglądu. 

 

 

Dlaczego nie wsiąść na pokład parowca, nacieszyć się promieniami słońca i powiewem wiatru od morza, i pozwolić nowym kolekcjom w stylu marynarskim być Twoją inspiracją!

 

 

 

 

 

s.Oliver