Witaj szkoło! - 10 propozycji Clarksa dla dziewczynki i chłopca

30.08.2013 10:56

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pojawia się odwieczny dylemat: w co ubrać nasze dzieci, aby zapewnić im komfort i wyjątkowe samopoczucie przez cały dzień zajęć. Niezwykle istotny element szkolnego stroju stanowi wygodne i praktyczne obuwie, do którego walorów zdrowotnych troskliwi rodzice przywiązują olbrzymią wagę.

 

 

W sukurs przychodzi nam brytyjska marka Clarks, pozostająca od ponad półtora wieku niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie zdrowego obuwia dla dzieci. W nowej kolekcji Clarks dominują wykonane z najwyższej jakości skór, miękkie, lekkie, elastyczne i "oddychające" buty, wyposażone w amortyzujące wkładki, które utrzymują ciało dziecka w optymalnej pozycji.

 

 

Wzory Clarks, odznaczają się wyjątkową trwałością i funkcjonalnością. Dostępne są zarówno w pełnej, jak i połówkowej numeracji oraz zróżnicowanej szerokości, zapewniając doskonałe dopasowanie obuwia do stopy dziecka.

 

 

Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia dziecięcej mody, której nasze latorośle tak chętnie ulegają. Buty Clarks stanowią idealny wybór dla młodych adeptów stylu miejskiego. W kolekcji dziewczęcej królują wzory inspirowane klasyką (baleriny, pantofelki w stylu Mary Jane) oraz stylem sportowym (tenisówki, adidasy), zdobione motywami florystycznymi, dżetami, cekinami, w bogatej palecie: granatów, antracytów i czerni.

 

Laleczka przedstawiająca popularnego bohatera dziecięcego Jack'a Nano,
dołączana do modelu butów dla chłopców Zander Boy

 

W kolekcji dla chłopców uwagę przykuwają sportowe sylwetki obuwia (adidasy, tenisówki, skejtowe trampki) w kontrastowych zestawieniach kolorystycznych, m.in.: szarość-błękit, czerń-wiśnia, khaki-oranż, granat-pistacja, granat-oranż. Młodzi entuzjaści marki Clarks doskonale wiedzą, że to obuwie zda każdy egzamin w szkolnej rewii mody. 

 

Laleczka przedstawiająca popularną bohaterkę dziecięcą Daisy,
dołączana do modelu butów dla dziewczynek Zora Doll

 

Dodatkową atrakcję stanowią wspaniałe niespodzianki - towarzyszące wybranym wzorom - laleczki przedstawiające popularnych bohaterów dziecięcych: Jack Nano (model Zander Boy) i Daisy (model Zora Doll). Zobacz 10 wzorów Clarksa, w których łatwiej będzie Twojemu dziecku udźwignąć ciężar nauki, a także olśnić rówieśników przebojowym wyglądem!

 

 

 

 

 

 

 

Clarks