Włoski styl prosto z ulic Mediolanu już w toruńskiej Plazie!

15.11.2011 20:47


Dla wszystkich wielbicielek i wielbicieli włoskich klimatów, klasyki i najnowszych trendów, w poniedziałek 15 listopada, został otwarty kolejny salon marki PrimaModa. Sklep znajduje się w nowej i największej galerii handlowej w Toruniu - Toruń Plaza.

 

 

PrimaModa to kwintesencja południowego stylu, szeroki wybór linii na różne okazje. Znajdziemy tu zarówno klasyczne kozaki, finezyjne botki z futerkowym wykończeniem, rdzawo-brązowe koturny, inspirowane męskim stylem - oksfordki, jak i całą gamę balerinek w stonowanych jesiennych odcieniach.

 

 

Spójna kolekcja, prezentuje wiele różnych trendów. Swój numer 1 znajdzie tu zarówno wielbicielka prostych, minimalistycznych rozwiązań, jak i poszukiwaczka modowych wyzwań.

 

 

PrimaModa to także torebki dla współczesnej kobiety. Ich projekty kolorem i fasonem dopasowane są do proponowanych butów. Zatem za silną stronę marki można uznać możliwość perfekcyjnego i spójnego łączenia akcesoriów, na co jak wiadomo, każda stylowa kobieta zwraca szczególną uwagę.

 

 

PrimaModa dla mężczyzn to połączenie stylu, funkcjonalności i nienagannego wykonania. Dużą część kolekcji stanowią klasyczne półbuty w różnorodnych fasonach. Począwszy od gładkich, połyskujących dla mężczyzn ceniących elegancję, poprzez odcięte na przodzie oksfordki, aż do przecieranych, vintagowych butów dla poszukiwaczy nuty awangardy.

 

 

 

 

 

PrimaModa