Włoskie buty Manas na nadchodzącą jesień i zimę!

18.08.2011 14:30

Prezentujemy Lifestyle Look Book najnowszej kolekcji włoskich butów Manas na jesień i zimę 2011/12. Takie właśnie trendy będą rządzić w nowym sezonie. Któż bowiem dyktuje warunki w modzie obuwniczej, jeśli nie Włosi?

 

Manas - model Sera


Manas - model Tempolibero

 

Jedna z czołowych i najbardziej pożądanych marek włoskich butów udostępniła swój nowy Look Book. My jesteśmy oczarowani, a Ty? Oceń kolekcję! Kolekcja Manas, dostępna będzie w Polsce w wyselekcjonowanych sklepach stacjonarnych oraz w multibrandowym sklepie internetowym Butyk.pl.

 

Manas - model Shopping


Manas - model Lavoro

 

Chcecie wiedzieć, jakie kolekcje pojawią się w sklepach stacjonarnych i w Butyk.pl w kolejnym sezonie? Uchylamy rąbka tajemnicy! Obowiązkowym punktem w programie będą buty fenomenalnej włoskiej marki Manas. Cały świat wie dobrze, za co kochamy włoskie buty. Szczególnie chwalone są za precyzję wykonania, wysokiej jakości skóry naturalne i fantastyczny styl.

 

Manas - model Multicolor


Manas - model Uomo

 

Już od września wszystkie te zalety butów włoskich odnajdziecie i będziecie mogli sami je przetestować w najnowszej kolekcji marki Manas. Już teraz przedstawiamy wam Look Book na jesień i zimę 2011/12! Jak go oceniacie?

 

 

 

 

 

Manas