Współczesny brytyjski styl - linia Manor i Flotilla Clarks dla mężczyzn

26.03.2012 11:23

Moda poddawana jest bezustannej przemianie. Obowiązujące dawniej trendy są uaktualniane i powracają w nowej, nowoczesnej formie. Najnowsza kolekcja Clarks dla mężczyzn - buty z linii Manor i Flotilla - to połączenie stylu vintage z luźnym kalifornijskim lookiem.

 

 

W modelach odnajdziemy amerykańskie akcenty oraz śmiałe wykończenia, takie, jak gładkie szwy i wyraźne skórzane detale, które uwspółcześniają wygląd i podkreślają wpływ lat 70. na obecne trendy w modzie.

 

Clarks Flotilla Sun - kolor combi - 389 zł

 

Buty z linii Flotilla i Manor spełniają oczekiwania najbardziej wymagającego i świadomego modowych trendów współczesnego mężczyzny. W klasycznych modelach Flotilla Sun wyraźnie zaznacza się wpływ lat 70.

 

Clarks Flotilla Sun - kolor light brown - 389 zł

 

Ciepłe kolory skóry, dopracowane detale nadają im modny charakter vintage. Doskonale skomponują się z wąskimi spodniami typu chinos i sportową kurtką tworząc wyrazisty miejski styl.

 

Clarks Manor Park - kolor blue - 429 zł

 

Manor Park, inspirowany wzorami z przeszłości, łączy tradycyjne sznurowanie i miękką skórę z lekką, jak piórko gumową podeszwą. To doskonała propozycja w hipsterskiej stylizacji i świetny wybór na długie, beztroskie weekendy.

 

Clarks Manor Park - kolor natural - 429 zł

 

W tym sezonie Clarks proponuje również modele klasyczne, żeglarskie, mokasyny i sandały, zapewniając tym samym obuwie niezbędne do stworzenia looku będącego kwintesencją współczesnego brytyjskiego stylu.

 

 

 

 

Clarks
389 i 429 PLN