Z klasą i ze smakiem - nowa kolekcja koszul męskich Osovski

13.05.2013 09:03

Wszyscy mężczyźni ceniący ponadczasowy styl i klasyczną elegancję już teraz mogą wybierać spośród nowej oferty koszul męskich Osovski z kolekcji wiosna/lato 2013. Firma otworzyła także salon internetowy. Nowa kolekcja koszul dostępna jest zarówno w salonach naziemnych, jak i w Internecie.

 

 

Mężczyźni znajdą tam duży wybór koszul, wiele krawatów i spinek do mankietów. Wiosenne propozycje marki Osovski to zarówno koszule oficjalne, o jednolitym kolorze, jak i bardziej casualowe, na których znajdziemy ciekawe połączenia różnego rodzaju krat i kontrastowe wykończenia wnętrz mankietów czy stójek.

 

 

Koszule męskie szyte są w dwóch rozmiarach 176-182 i 188-194 i w dwóch fasonach: normal oraz slim. Kobiety zaś, szczególnie zainteresowane eleganckimi bluzkami, również będą mogły wybrać spośród kilku wzorów, przeznaczonych zarówno na spotkania biznesowe, jak i na mniej oficjalne okazje.

 

 

- Do szycia naszych koszul używamy wyłącznie tkanin renomowanych włoskich producentów - w bieżącej kolekcji są to Cotonificio Albini i Thomas Mason. Każda nasza koszula to wyraz dbałości o detal i znajomości męskich potrzeb. Chcemy, by nasze koszule podkreślały osobowość zgodnie hasłem: "Personality needs no jacket" - powiedział Krzysztof Osowski, pomysłodawca marki. - Oferujemy także usługę Made to Measure, dzięki czemu jeszcze lepiej realizujemy indywidualne męskie oczekiwania dotyczące tej części ubioru - dodał.

 

 

Oficjalne ogłoszenie nowej kolekcji zbiega się w czasie z otwarciem salonu internetowego, który stanowi także nową stronę WWW marki, dostępną dotychczas pod tym samym adresem. Salon zawiera szeroki wybór asortymentu znajdującego się w salonach stacjonarnych, zlokalizowanych w Warszawie. Składają się nań przede wszystkim koszule męskie, ale także akcesoria i w pewnej części bluzki damskie. Na terenie Warszawy i okolic jest także możliwość umówienia się na wykonanie koszuli szytej na miarę.

 

 

Przejrzystość i funkcjonalność nowego salonu oddają zarówno klarowny podział kategorii produktowych, jak i wyrazista, elegancka czarno-biała kolorystyka. Sklep został zbudowany w oparciu o najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa transakcji.

 

 

Osovski to koszule gotowe oraz szyte na miarę, powstałe z materiałów najwyższej próby, dostarczanych przez światowej sławy włoskich producentów. Osovski szczyci się wykorzystywaniem do produkcji wyłącznie tkanin o podwójnej gęstości splotu oraz dbałością o detale wykończenia i jakość dodatków. Dzięki temu klienci mogą czuć się posiadaczami unikatowego produktu, który z jednej strony skutecznie podkreśla i wzmacnia osobowość, a z drugiej - cieszy trwałością i komfortem użytkowania. Marka powstała w 2009 r.

 

 

 

 

 

 

Osovski