Zabłyśnij w Święta z Pretty One!

05.12.2012 21:41

Klasyka połączona z nowoczesnym krojem i wzorem w wydaniu świątecznym. Fasony, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i zabłyśniesz przy świątecznym stole. Złote odcienie, eleganckie żaboty, szyfonowe elementy, przeplecione kwiecistym wzorem - wszystko to znajdziesz w propozycjach na kreacje świąteczne. Obejrzyj i wybierz coś dla siebie!

 

 

Elegancka, ołówkowa, czarna spódnica połączona z błyszczącą koszulą w odcieniu złota i fioletu, z fantastycznym żabotem w formie kokardy.

 

 

Krata w czarno - białym wydaniu, subtelne rozcięcie dekoltu nadaje jej niezwykle kobiecego kształtu. W zestawie z perłową biżuterią tworzy idealny zestaw na świąteczną kolację.

 

 

Klasyczna koszula w szafirowym kolorze z eleganckim żabotem. Bufiaste rękawy to hit tegorocznego sezonu. Radzimy łączyć ze spódnicą o prostym kroju.

 

 

Dopasowana sukienka w delikatnym, pastelowym odcieniu beżu, z połyskującym wzorem. Kobiecy krój podkreśla największe atuty sylwetki. Można łączyć ją z niemalże każdym rodzajem biżuterii.

 

 

Granatowa sukienka z eleganckim żabotem, świetnie podkreśla talię. Szyfonowe rękawy nadają kreacji kokieteryjności i niezwykłego uroku. Idealne rozwiązanie na świąteczny wieczór.

 

 

 

 

Pretty One