Zderzamy style! - Wczesna wiosna w Tally Weijl

21.03.2012 16:00

Tej wiosny zuchwała Dziewczyna Tally rusza w podróż! Nowe i fantastyczne miejsca czekają, aby je odkryć w najmodniejszych wczesno-wiosennych ubraniach od Tally Weijl.

 

 

W pierwszym temacie sezonu elegancka uczennica odnajduje inspiracje w morskich paskach i żeglarskich motywach. Kluczowym kolorem tego looku jest oczywiście marynarski niebieski, zmiksowany z elementami czerwieni i zieleni.

 

 

Doskonale sprawdzi się na rozpoczęcie nowego "towarzyskiego" roku w Hamptons lub Deauville. W swojej sexy sukience, białych szortach lub kolorowych spodniach, Tally Dziewczyna wygląda świeżo i figlarnie. Witajcie na pokładzie! Rejs z Tally Weijl właśnie się rozpoczyna!

 

 

To jednak nie koniec podróży. Tally wyjeżdża na Dziki Zachód, jako miejska kowbojka! Od stóp do głów ubrana w zamszowe luźne szorty, koszulę w kratę, skórzane elementy, szydełkowe dzianiny i indiańskie printy.

 

 

Czy kiedykolwiek był powód, aby łączyć styl country z glamour? Teraz już jest! Wybierz swoje ulubione elementy i dołącz do nas na Route 66!

 

 

Jesteś gotowa na podróż swojego życia z Tally Weijl?

 

 

 

 

Tally Weijl