Zimowy lookbook House

10.12.2010 12:47

House przygotował kolejny zimowy lookbook, zawierający tym razem zimowe inspiracje. Przedstawia stylizacje, które idealnie oddają esencję zimowego houseowego looku. House'owy lookbook kolejny raz w fotograficznej odsłonie inspiruje i zaraża zimowym stylem.

 

 

W zimowej wersji wydawałoby się nieco mroczny, spokojny lecz nie pozbawiony charakterystycznej dla siebie dynamiki. Znajdziemy w nim charakterystyczne dla House'a odważne zestawienia wzorów - jak "koronkowe" jeansy w towarzystwie kurtki w pepitkę i koszuli w drobną kratkę.

 

 

Z ciągłym upodobaniem House łączy również fasony - zestawiając wytarte jeansowe rurki z lekko oversize'ową marynarką z podwiniętymi rękawami. Są też prawdziwie karnawałowe stylizacje, w których, oczywiście, też liczą się kontrasty - jak drapieżne, punkrockowe połączenie małej czarnej z kwiatowym deseniem na legginsach i ciężkimi, rockowymi butami.

 

 

Męska część lookbooka to przede wszystkim wytarty jeans, w towarzystwie - obszernych, mięsistych swetrów, koszul w drobną kratkę, skórzanych kurtek, t-shirtów z odważnymi nadrukami lub całkiem niewinnie wyglądających polo w wersji eleganckiej, ale z przymrużeniem oka.

 

 

Uważny obserwator mody z łatwością dostrzeże też nieprzypadkowo wkomponowane detale - skórzane paski, czapki i oczywiście buty - lżejsze i sportowe lub ciężkie, wysokie i sznurowane, jak na porę roku przystało. Ubrania z zimowej kolekcji dostępne w salonach House.

 

 

House młodzieżowa marka odzieżowa kierowana do szerokiego grona osób ceniących swoje relacje z rówieśnikami i przyjemne sposoby spędzania wolnego czasu.

 

 

To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i nierozerwalnym elementem życia. Obecnie pod marką House działa 190 salonów w Polsce i w 110 zagranicą.

 

 

 

 

House