Zmysłowa Calzedonia na jesień!

08.11.2012 12:19

Kuszą, uwodzą i przyciągają uwagę... mowa o pończochach! Znane już od pokoleń niezmiennie kojarzą się z kobiecością i zmysłowością. Dobrze dobrane pończochy doskonale wyszczuplają i optycznie wydłużają nogi! Obecnie możemy dowoli wybierać w kolorach i wzorach, w zależności do tego na jaką okazję planujemy je założyć.

 

 

Najnowsze zdjęcia wizerunkowe marki Calzedonia, które znajdą się we wszystkich sklepach już na jesieni, pokazują, że pończochy to nie tylko element garderoby, ale także narzędzie uwodzenia!

 

 

Portugalska modelka Sara Sampaio, znana z urzekających zdjęć wizerunkowych kolekcji strojów kąpielowych Calzedonia na lato 2012, w najnowszej jesienno-zimowej kampanii marki prezentuje koncepcję zmysłowej nagości. Piękną muzę  możemy podziwiać w niezwykle sensualnej sesji, gdzie pojawia się jedynie w rajstopach i pończochach.

 

 

Inspiracją do stworzenia tych wyjątkowych zdjęć była legendarna Brigitte Bardot i jedno z jej najbardziej znanych zdjęć z 1960 roku, gdzie aktorka pozuje mając na sobie tylko czarne rajstopy. Dzięki temu ujęciu, właśnie ta część damskiej garderoby zaczęła być postrzegana, jako niezbędny element w szafie każdej kobiety.

 

 

Wyrafinowane zdjęcia autorstwa fotografa Guy'a Aroch, przedstawiają koncepcję ponadczasowej mody. Sara Sampaio oczarowuje i uwodzi już samą mową ciała. Rajstopy z obniżonym stanem, przezroczyste pończochy czy pas do pończoch... to wszystko potwierdza, że pięknie wyeksponowane nogi, to podstawa w sztuce uwodzenia!

Tutaj można oglądnąć film z powstawania sesji zdjęciowej.

 

 

 

 

 

Calzedonia