Zostań kim chcesz z INCITARI!

24.01.2012 13:58

Świat nie kończy się na powabnej bieliźnie wykonanej z koronek, satyny i kokardek. W tym miejscu nie kończy się też zmysłowość. Każda kobieta, niezależnie od wieku, seksualnych upodobań czy zajmowanego stanowiska, powinna od czasu do czasu poszerzyć swój bieliźniany asortyment.

Po co? Żeby przyjemnie zaskoczyć partnera i siebie, albo po to, żeby wcielić się w zupełnie inną rolę...

 

INCITARI - przebrania Czarna Panna Młoda i Pokojówka

 

Większość kobiet, nawet jeśli żyje w długich i szczęśliwych związkach, ma swoje kompleksy. Ciało w niczym nie przypomina modelek z rozkładówki Pirelli. Jednak każdy mężczyzna wie, że nie ma nic bardziej seksownego niż emanująca pewnością siebie kobieta, która doskonale potrafi owinąć sobie partnera wokół palca. Musi czarować i zaskakiwać, musi być kobieca i zmysłowa, a nie idealna.

 

INCITARI - przebrania Pielęgniarka i Uczennica

 

A co najważniejsze, jej kusząca natura powinna na zawsze pozostać pod znakiem zapytania. A jak najłatwiej kusić? Seksowne przebranie, które wyeksponuje kobiecość, każdej z nas pozwoli rozkwitnąć i zlikwiduje wszelkie hamulce. Nie ma mężczyzny, który oparłby się swojej partnerce w seksownym stroju, którego nigdy nie włożyłaby na co dzień!

 

INCITARI - przebrania Gangsterka i Policjantka

 

Bielizna erotyczna od wieków pobudza męską wyobraźnię, a w żyłach każdego mężczyzny płynie krew zdobywcy. Dlaczego więc nie zaoferować mu niespotykanych dotąd wrażeń? Niech da się uwieść przez srogą policjantkę lub spróbuje ujarzmić niczym nieskrępowaną i seksowną uczennicę!

 

INCITARI - przebrania Szkotka i Sekretarka

 

Obecnie na rynku istnieje ogromny wybór bielizny erotycznej, przebrań i seksownych dodatków, które mogą znacznie wspomóc seksapil kobiety i nawet szarą myszkę zmienić w prowokującą pielęgniarkę. Spokojna nauczycielka w roli wyuzdanej sekretarki? Słodka kokietka w roli wampa? A może wiecznie rozpieszczana kobieta luksusowa w stroju uległej pokojówki? Kto jej zabroni! Gwarantujemy, że żaden mężczyzna nie pozostanie obojętny na taki widok!

 

INCITARI - przebranie Zakonnica i komplet Pinky


INCITARI jest firmą produkującą seksowną bieliznę damską oraz przebrania erotyczne. Priorytetem marki jest dbałość o detale. Dlatego wszystkie modele bielizny są szyte w Polsce przez krawcowe z wieloletnim doświadczeniem. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie znakomite materiały pochodzenia europejskiego, co daje produktom INCITARI przewagę jakościową nad konkurencją. Z każdym miesiącem działalności firma rozwija się i powiększa swój asortyment o kolekcje, które mają sprostać najbardziej wysublimowanym gustom. W tym roku INCITARI ukazuje swoje odmienione oblicze.

 

 

 

 

INCITARI