• Dziewczyna UnU - Ania Bogacka

  08.05.2012 17:06

  Pozowanie do zdjęć jest jej wielką pasją, ale w przyszłości chciałaby mieć gospodarstwo agroturytyczne. Stara się prowadzić bardzo aktywny tryb życia - biega i chodzi po górach. Fotomodelką jest od wielu lat, brała udział w reklamach telewizyjnych oraz filmach. Zdaniem Ani uroda w branży modelingowej jest podstawą, ale równie ważna jest inteligencja.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Katarzyna Galezowska

  10.03.2008 12:26

  W modelingu pracuje od roku. Ma na koncie udział w wyborach Miss Polonia Małopolski i w konkursie Photo Models Poland. Studiuje farmację na Akademii Medycznej, cały czas uczy się więc, jak godzić swoją pasję z codziennym życiem studentki. Mając niewiele czasu wolnego, znajduje chwile na jazdę na nartach i łyżwach oraz letnie wyprawy w góry. Marzy o sesji zdjęciowej w kostiumach kąpielowych na egzotycznej, karaibskiej plaży... Gotowanie nie jest jej najmocnieszą stroną, uważa, że to mężczyźni najlepiej sprawdzają się w kuchni - zwłaszcza kiedy przygotowują dania z owoców morza.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Le Thuy Duong 'Zin'

  14.02.2008 17:03

  Pochodzi z Hanoi w Wietnamie. Mimo, że spędziła tam tylko pierwsze lata dzieciństwa, jest bardzo związana ze swoją ojczyzną. Fotomodeling nie jest dla niej sposobem na życie, jest raczej przygodą i sposobem na poznanie ciekawych ludzi i naukę nowych umiejętności, które przydadzą się jej w przyszłości. Marzy o dalekich podróżach po Azji i Afryce, uwielbia dobre jedzenie - zwłaszcza kuchnię chińską i japońską. Żyje w rytm hip hopu i r'n'b, ale ma za sobą również lekcje baletu. Ceni prawdziwych przyjaciół, na których naprawdę może polegać.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Sylwia Nawrat

  31.01.2008 18:45

  Sylwia Nawrat - modelka Agencji UnU Models. Została modelką bo miała zbyt mało własnych zdjęć. W krótkim czasie osiągnęła bardzo dużo - współpracowała nawet z międzynarodowej sławy fotografem Richardem Warrenem. Czasy tremy ma już dawno za sobą, zresztą nawet gdyby się pojawiła, ma na nią swoje sposoby. Pływa, tańczy, jest aktywna - ruch i wysiłek fizyczny ją odstresowują. Nie żyje z dnia na dzień, ma plany, stawia sobie konkretne cele do zrealizowania, ale póki co nic o nich nie mówi, żeby nie zapeszyć. Stara się cieszyć każdym dniem i wszystkim, co on przynosi.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Olga Zinchenko

  31.01.2008 16:44

  Olga Zinchenko - modelka Agencji UnU Models. Jej pierwsza sesja zdjęciowa odbyła się w przedszkolu, kiedy Ola miała zaledwie kilka lat. Statystował jej... traktor z radziecką gwiazdą. O sobie mówi, że jest człowiekiem niezmiernie szczęśliwym, szuka i znajduje radość w każdej chwili i miejscu. Niezwykle ceni sobie swoich bliskich, bo ich zaufanie i wiara w nią czynią ją szczęśliwą. Muzycznie zakręcona na punkcie króla reggae - Boba Marle'a, stąd też jej największe marzenie - miesiąc miodowy na Jamajce!

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Katarzyna Szafron

  11.01.2008 16:02

  Katarzyna Szafron - modelka Agencji UnU Models. Jej zdjęcia już dwukrotnie znalazły się w miesięczniku Playboy Polska. Wzięła udział w emitowanym przez TV4 programie Big Brother 4.1. Wytrwale dąży do celu - ciężka praca staje się dla niej przyjemnością, jeśli tylko w ten sposób realizują się jej marzenia i plany. Jak mówi, każdą rzecz, którą do tej pory osiągnęła, zawdzięcza tylko i wyłącznie samej sobie. Wie jednak, że w trudnych chwilach może liczyć na swoją mamę.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Ewa Tułacz

  14.12.2007 15:53

  Urodzona pod szczęśliwą gwiazdą. Los sprzyja jej właściwie od dzieciństwa. Niczego nie przyjmuje jednak za darmo - każdą daną jej szansę wykorzystuje ciężko pracując i zdobywając się na wiele wyrzeczeń. Dużą wagę przykłada do wykształcenia, dlatego zdobycie tytułu magistra inżyniera dało jej niemałą satysfakcję. Mimo młodego wieku twardo stąpa po ziemi - polega przede wszystkim na samej sobie i wie, że ładna buzia to w życiu nie wszystko. Pieniądze wydaje na prezenty, chętnie kupiłaby też Jaguara i pojechała nim w podróż po Włoszech.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Beata Kościena

  26.11.2007 10:46

  Ma w życiu szczęście. Karierę modelki i fotomodelki rozpoczęła, bo zauważyła ją jedna z krakowskich agencji modelek. Niemal każdy casting, w którym bierze udział, kończy się dla niej otrzymaniem zlecenia. Jak niewiele kobiet na świecie, jest zadowolona ze swojego wyglądu. Nie żałuje żadnej decyzji, którą podjęła w swoim życiu. Wokół siebie ma sprawdzonych przyjaciół i kochającą rodzinę. Uwielbia podróżować i ma z tym związanych wiele planów. Czego tak naprawdę można chcieć więcej od życia...?

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Bożena Fijałkowska

  08.11.2007 13:27

  Dziewczyna z miasteczka leżącego między dwoma jeziorami - nic dziwnego, że kocha przyrodę, las i naturę. Mimo, że jest już mamą, w niej samej drzemie dziecko, które czasem lubi wspinać się po drzewach. Fotomodelką została właściwie przypadkiem, a pomogło jej w tym nazwisko... W modelingu najbardziej pociąga ją możliwość kreowania za każdym razem kogoś innego. Lubi czuć się ważna, kiedy wszystkie światła skierowane są właśnie na nią. Za swój największy sukces uważa dobre wychowanie synka.

  czytaj dalej >

 • Dziewczyna UnU - Magdalena Nitoń

  02.10.2007 12:51

  Magdalena Nitoń - modelka Agencji UnU Models. Modeling nauczył ją dystansu do samej siebie. Pozowanie traktuje jako doskonały sposób na relaks, poznawanie ludzi oraz dobrą zabawę. Nie boi się wyzwań, zawsze jest wierna swoim ideałom. Najważniejsze dla niej, to pozostać sobą, nie zatracając własnej osobowości na krętych ścieżkach życia. Marzy o podróżach - bliższych i dalszych - do słonecznej Hiszpanii, Portugalii, Brazylii czy Meksyku.

  czytaj dalej >