Dziewczyna UnU - Anna Palmowska

09.05.2005 00:32

Anna dziewczyna Playboya w maju 2003, w tym roku zagościła na łamach CKMu, a teraz w UnU Magazyn. Przeczytaj wywiad z tą gorącą dziewczyną!

 
1. UnU Magazyn Na początek, może powiesz nam coś o sobie - kim jesteś, skąd pochodzisz i gdzie teraz mieszkasz, czym się na co dzień zajmujesz?
Anna Jestem uczennicą 3-go roku studiów w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie. Urodziłam się we Włocławku, tam też jest mój rodzinny dom. Obecnie mieszkam w Warszawie. Na co dzień studiuje, jednak teraz mam wakacje i pracuje jako fotomodelka.
2. UnU Magazyn Czy myślisz o sobie jako o prawdziwej modelce, czy może fotomodelce?
Anna Myślę o sobie jak o fotomodelce. Bardzo podoba mi się pozowanie do zdjęć. Jest to nowość w moim życiu, ale nie ukrywam, że zawsze o tym marzyłam. Zdarzyło mi się też pozować jako modelka, prezentowałam damską bieliznę i kostiumy kąpielowe.

 
3. UnU Magazyn Co skłoniło Cię do wejścia w świat mody i modelek, co tak naprawdę pociąga Cię w tym zawodzie? Czy są też kwestie, które Ci się nie podobają, drażnią a może denerwują w pracy i życiu modelki?
Anna Do świata mody zbliżyły mnie, jak już wcześniej wspomniałam, moje marzenia. Lubię być podziwiana. Chciałabym być w przyszłości sławna i wykorzystać swoją sławę do pomocy zwierzętom. Jestem bardzo wrażliwą kobietą i bardzo przejmuje się losem biednych, pokrzywdzonych ludzi i zwierząt. Na razie nic mnie nie zdenerwowało w świecie fotomodelek. Na pewno bedą takie rzeczy, ale postaram się sobie z tym poradzić.
4. UnU Magazyn Jakie są Twoje dotychczasowe osiągnięcia i plany na przyszłość?
Anna Moim dotychczasowym osiagnięciem w świecie mody jest sesja zdjęciowa dla Playboya, a poza modą z powodzeniem studiuje, zrobiłam prawo jazdy, znam 2 języki obce.
W niedalekiej przyszłości chciałabym wygrać konkurs na Playmate Roku, skończyć studia i poświęcić się opieką nad zwierzętami. Myślę o własnym schronisku dla zwierząt.
5. UnU Magazyn Którą z światowych modelek najbardziej podziwiesz i dlaczego?
Anna Obecnie nie mam tej jedynej, ale w dzieciństwie interesowałam się 4 modelkami. Były to: Linda Evangelista, Cindy Crawford, Naomi Cambell i Claudia Schiffer. Bardzo je podziwiałam, zwłaszcza za to, że były mądre i dostały się na sam szczyt - bo przecież kobiet z ich urodą jest wiele, ale tylko one potrafiły naprawdę zaistnieć w świecie mody. Myślę, że są to nie tylko piękne kobiety, ale przede wszystkim inteligentne i pracowite.
6. UnU Magazyn Jak znalazłaś się na rozkładówce polskiego Playboya?
Anna Można powiedzieć, że do Playboya trafiłam przez przypadek. W czasie wakacji mój chłopak zrobił mi parę zdjęć na plaży i wysłaliśmy je wspólnie do redakcji Playboya. Nie musiałam długo czekać - zadzwonili do mnie jeszcze w tym samym tygodniu z zaproszeniem na próbna sesję.
Później musiałam już czekać pół roku na odpowiedź. Pamiętam, że dzień przed otrzymaniem wiadomości od Playboya podarłam kartkę z kontaktem telefonicznym do nich, a następnego dnia zadzwonili. Byłam naprawdę bardzo szczęśliwa.
7. UnU Magazyn Czy sesja dla Playboya zmeiniła coś w jej życiu?
 
Anna Przede wszystkim udowodniłam sobie i innym, tym co we mnie nie wierzyli, że mogę byc fotomodelką. Dostałam parę propozycji sesji zdjęciowych i pokazów mody. Jednak cały czas czekam na więcej.
8. UnU Magazyn Czy pozowanie nago było dla Ciebie problemem, czy też atmosfera na planie zdjęciowym była na tyle miła, że nie stresowałaś się podczas zdjęć?
Anna Pierwszy raz rozebrałam się na sesji próbnej, było to dla mnie dość stresujące, jednak na głównej sesji do Playboya atmosfera była wspaniała, więc nie stresowałam się zbyt mocno.
9. UnU Magazyn Jakie jest Twoje największe marzenie? (może dotyczyć nie tylko świata mody, może być związane z życiem naukowo-zawodowym lub czysto prywatnym;-))
Anna Moim największym marzeniem, jak już wcześniej wspominałam, jest pomoc dla zwierząt, ukończenie studiów i stanie się sławną fotomodelką.
10. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w innych ludziach, a co powoduje, że ktoś nie jest w Twoim typie?
Anna U innych ludzi cenię sobie przede wszystkim spontaniczność, zdecydowanie i przebojowość. Jeśli ktos udaje, gra kogoś, kim nie jest, powoduje to, że nie jest w moim typie.
11. UnU MagazynCzy lubisz podróże?
Anna Lubię podróże, jednak jestem domatorką i bardziej cenię sobie życie rodzinne. Jest to dla mnie ważne.
12. UnU Magazyn Czy miałaś szansę podróżować po świecie? (jeśli tak to napisz gdzie byłaś, i które miejsca podobały Ci się najbardziej, pozostawiły niezatarte wspomnienia).
Anna Miałam szansę podróżować. Byłam we Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Cyprze, Belgii i Anglii. Zwiedziłam prawie całą Europę. W podróżach najbardziej pociąga mnie poznawanie innych kultur, tradycji i porównywanie ich z ich polskimi odpowiednikami. Niezatarte wspomnienia pozostawiły gorące Włochy oraz pobyt u rodziny w Belgii.
13. UnU Magazyn Jaki był najpiękniejszy dzień w Twoim życiu?
Anna To nie był dzień, to była noc.
14. UnU MagazynCo najbardziej lubisz robić? Czy masz jakieś hobby, jakie są Twoje pasje?
AnnaLubię gotować, szczególnie potrawy z kuchni śródziemnomorskiej. W wolnych chwilach maluję. Moją pasją jest również podziwianie dzieł znanych artystów polskich, którzy tworzyli w okresie Młodej Polski takich jak: Malczewski, Wyspiański i Hofman.
15. UnU Magazyn Jaki jest Twój ulubiony drink?
Anna Moim ulubionym drinkiem jest Ballantine's z colą i cytryna.
 
Galeria Anny w UnU Models nr 394