Dziewczyna UnU - Agata Cybińska

23.06.2006 12:18

Agata Cybińska - modelka UnU Models, nie przywiązuje się do miejsc tylko do ludzi, czas woli spedzać z ukochanym mężczyzną, najlepiej podróżując w coraz to nowe miejsca. Fotomodeling traktuje jako najlepszy pomysł na życie.

1. UnU Magazyn Pochodzisz z Poznania, jesteś związana bardziej z miastem czy z ludźmi?

Agata W moim życiu wiele podróżuję i nie przywiązuję się za bardzo do miejsc, również moje rodzinne miasto mogłabym zamienić na inne, co nie znaczy jednak, że nie jestem z nim związana. Poznań, w którym się urodziłam, wychowałam, studiowałam i rozpoczęłam przygodę z modelingiem, na zawsze pozostanie w moim sercu. Natomiast ludzie, z którymi się przyjaźnię i znajomości, które posiadam są niepowtarzalne i nie można ich zastąpić innymi.

2. UnU Magazyn Kiedy postanowiłaś zostać modelką, co pomogło Ci w podjęciu decyzji?

Agata Modelką zostałam, a raczej bardzo chciałam zostać w wieku 15 lat. Od tego czasu z roku na rok coraz bardziej byłam pewna, iż znalazłam się w dobrym miejscu i czasie, a to co robię daje mi satysfakcję. Dzięki tej pracy czuję, że żyję i nie marnuję ani jednej minuty swojego życia.

3. UnU Magazyn Czy uważasz, że zawód modelki jest zawodem trudnym czy łatwym?

Agata Czy jest trudnym zawodem? Odpowiem krótko słowami Konfucjusza: "Jeżeli będziesz w życiu robił to co lubisz to nigdy nie będziesz musiał pracować". Myślę, że początki są zawsze trudne, ale zdobyte doświadczenie sprawia, że jest o wiele łatwiej. Trudność polega głównie na tym, że nie ma stabilizacji, nie sposób przewidzieć gdzie i w jakim miejscu się będzie. Zlecenia czasem pojawiają się z dnia na dzień i ciężko coś zaplanować w życiu prywatnym. Na szczęście ja się doskonale w tym znajduję.

4. UnU Magazyn Czy jako jako dziecko interesowałaś się światem mody? Czy masz ulubionego projektanta, modelkę?

Agata Pamiętam jak miałam kilka lat i uwielbiałam wyprawy do mojej cioci, która miała pełną szafę wyszukanych strojów. Nie mogłam się doczekać kiedy znowu ją odwiedzę. Gdy przychodziłam ciocia otwierała swoją magiczną szafę, mówiła mi co mogę, czego absolutnie nie mogę ruszać, przebierałam się i robiłam pokaz mody dla całej rodziny. Czułam się wtedy jak gwiazda. Nigdy nie przypuszczałam, że wtedy właśnie bawiłam się tak naprawdę... w moje życie.

 

5. UnU Magazyn Czy Twoje marzenia są zwiazane ze światem mody?

Agata Zawsze marzyłam, aby być po prostu szczęśliwą czyli działać w życiu tak, aby się spełniać pod każdym względem. Zawsze traktowałam modeling jako zajęcie dodatkowe, byłam przekonana, że po skończeniu studiów ekonomicznych będę pracowała w zawodzie. Tymczasem z roku na rok dzieje się coraz więcej w moim życiu, i coraz bardziej jestem świadoma, że ta przygoda potrwa trochę dłużej niż się spodziewałam.

6. UnU Magazyn Czy napotykasz na swojej drodze przyjaznych ludzi, którzy ci pomagają i Cię wspierają?

Agata Zdecydowanie tak. Prawie wszystkie osoby, które stanęły na mojej drodze są mi życzliwe. To też umacnia moje poczucie szczęścia. Oczywiście kilka znajomości usunęłabym najchętniej z pamięci, gdyż zawiodły mnie w pewnym momencie, ale uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego nawet przykre doświadczenia są potrzebne i uczą życia.

7. UnU Magazyn Co najchętniej lubisz robić w wolnej chwili?

Agata W moim życiu raczej mało jest takich chwil. Lubię aktywnie wypoczywać, ćwicząc na siłowni, spotykając się ze znajomymi, poza tym mam cudownych teściów, u których naprawdę mogę zawsze odpocząć, wypić dobrego drinka, pogadać o wszystkim i o niczym, zrelaksować się, a gdy jestem naprawdę bardzo wyczerpana zamykam się z ukochanym w domu, wyłączamy wszystkie telefony i nie ma nas dla nikogo.

8. UnU Magazyn Pamietasz pierwszy pocałunek i pierwszą randkę, jakie wiążą się z tym wspomnienia?

Agata Pierwszego pocałunku się nie zapomina… Był magiczny i taki pozostanie w moich wspomnieniach.

9. UnU Magazyn Lubisz podróżować? Czy masz jakiś kraj, miejsce, które chciałabyś zobaczyć?

Agata Uwielbiam podróże i jest wiele miejsc, które chciałabym w życiu zobaczyć. Dlatego nigdy nie pojadę drugi raz w to samo miejsce. W najbliższym czasie chciałabym pojechać do Meksyku.

10. UnU Magazyn Jakich używasz perfum?

Agata Uwielbiam zapachy ciężkie, głównie Diora Hypnotic Poison, Addict, Dolce Vita, ale także Calvina Kleina Euphoria i najnowszy słodki zapach Escady Rocki Rio.

11. UnU Magazyn Czy przywiązujesz wagę do swojego wygladu? Stosujesz jakieś diety, ćwiczysz?

Agata Jak każda kobieta lubię atrakcyjnie wyglądać. Aby zachować formę i móc jeść to co lubię chodzę do klubu fitness. Poza tym diet raczej nie stosuję, wręcz przeciwnie, bardzo lubię jeść. Dlatego jem często, ale w mniejszych ilościach, i na dodatek uwielbiam słodycze. Jedyna zasada jaką stosuję to bezwzględny zakaz spożywania po 18tej.

12. UnU Magazyn Jakiej słuchasz muzyki? Czy masz jakiegoś ulubionego solistę, zespół?

Agata Jestem absolutnie otwarta na wiele stylów i słucham różnej muzyki w zależności od tego na co mam ochotę. Lubię zarówno romantyczne piosenki Georga Michaela, czarne rytmy, jak i hausowe bity.

13. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach?

Agata Mężczyzna powinien być dowcipny, ale racjonalny… bardziej fascynujący niż po prostu cudowny… delikatny, ale stanowczy… zazdrosny, ale wyrozumiały… opiekuńczy, ale nienatrętny. Nigdy agresywny. Zawsze pasjonujący, zaskakujący, gdy tego potrzebuję… Hmmmm… a teraz zejdźmy na ziemię. Niemożliwe? Ja w swoim mężczyźnie znalazłam to wszystko a nawet jeszcze więcej…

 

14. UnU Magazyn Jeżeli posiadasz prawo jazdy to jakim samochodem najbardziej chciałabyś jeździć?

Agata Chyba nie będę oryginalna w tej kwestii - zdecydowanie Audi TT.

15. UnU Magazyn Ulubiona potrawa to...

Agata Uwielbiam kuchnię włoską i owoce morza.

16. UnU Magazyn Jak wyobrażasz sobie siebie za piętnaście lat? Co chciałabyś robić po zakończeniu kariery?

Agata Wolę nie planować tak odległych czasów. Żyję pełnią życia i cieszę się każdą chwilą. Za 15 lat chciałabym być po prostu szczęśliwa z moim mężczyzną, kochać i być kochaną, mieć dzieci, dom, być spełnioną i żyć pełną życia…

17. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Agata Dziękuję również i pozdrawiam.

Galeria Agaty w UnU Models 541