Dziewczyna UnU - Agnieszka Kulig

05.01.2007 12:48

Agnieszka Kulig - modelka UnU Models. Trafiła do świata mody z nowosądeckiej dyskoteki, na której wypatrzyła ją właścicielka agencji modelek z Krakowa. Pozowanie fotografom traktuje jako najlepszy pomysł na życie. Największym jej sukcesem jest udział w Mistrzostwach Małopolski w biegu na 110 m przez płotki.

1. UnU Magazyn Jakie według Ciebie najważniejsze cechy musi posiadać dziewczyna, żeby zostać modelką/fotomodelką?

Agnieszka Według mnie najważniejsza jest pewność siebie, która przydaje się zarówno podczas pracy na wybiegu jak i przed obiektywem. Oprócz niej ważna jest także komunikatywność, odporność na stres, dyspozycyjność no i samodzielność, która daje o sobie znać szczególnie podczas dłuższych samotnych wyjazdów.

2. UnU Magazyn A jak Ty trafiłaś do świata mody? Czy marzyłaś już o tym jako mała dziewczynka, czy modelką/fotomodelką stałaś się  przypadkowo?

Agnieszka Moja przygoda ze światem mody rozpoczęła się dość nieoczekiwanie w jednej z sądeckich dyskotek. Wypatrzyła mnie tam właścicielka jednej z agencji modelek z Krakowa i od razu zaproponowała występ w pokazie mody firmy House of Colours, później było już tylko z górki.

3. UnU Magazyn Czy brałaś udział w wielu castingach? Zdążyłaś się już oswoić z zimnym obiektywem aparatu? Praca przy realizowaniu sesji zdjęciowej należy dla Ciebie do zadań przyjemnych czy trudnych?

Agnieszka Szczerze mówiąc, w castingach wystąpiłam może 2-3 razy w życiu i w niczym znaczącym mi one nie pomogły. Mam jednak cały czas cichą nadzieję, że kiedyś to się zmieni i wtedy nabiorę do nich swojego rodzaju zaufania. Jeżeli chodzi zaś o dalszą część pytania, czyli oswojenie się z obiektywem, z tym akurat nie miałam nigdy żadnych problemów. Nie boję się ani aparatu, ani fotografa, każda sesja jest dla mnie nowym wyzwaniem, podczas każdej uczę się czegoś nowego i każda jest dla mnie bardzo przyjemnym doświadczeniem.

4. UnU Magazyn Czy większą tremę masz przed samą sesją czy też po niej, kiedy oglądasz efekty współpracy z fotografem?

Agnieszka Przed sesją trema trwa u mnie góra 2 minuty, później wszystko to już tylko pełny profesjonalizm! (śmiech) Większy problem zaczyna się na koniec, przed komputerem, przy przeglądaniu owoców całej pracy. Wtedy zawsze bardzo się denerwuję, przygryzam wargę i z niecierpliwością czekam na pierwsze oceny współpracujących ze mną osób.

5. UnU Magazyn Co uważasz za swoje największe osiągnięcie?

Agnieszka Największe osiągnięcie? niech pomyślę… mam nadzieję, że największe osiągnięcia są jeszcze przede mną !!! Jeżeli jednak mam coś wymienić, to w kwestii modelingu na pewno jest nim główna rola w reklamie telewizyjnej, jednaj z firm branży AGD, a w życiu codziennym to z pewnością coś sportowego - udział w Mistrzostwach Małopolski w biegu na 110 m przez płotki.

6. UnU Magazyn Jak przyjęłabyś propozycję pozowania do Playboya?

Agnieszka Miałabym pewne opory, chciałabym…, ale czy Oni chcieliby mnie …? tu właśnie tkwi problem! Czekam więc na propozycje i wtedy pomyślimy!

7. UnU Magazyn Jesteś typem samotnika czy lubisz wychodzić do klubów, przebywać często wśród ludzi?

Agnieszka Typ samotnika nigdy do mnie nie pasował. Życie jest zbyt krótkie, aby przesiedzieć je samemu w czterech ścianach. Trzeba z niego korzystać, ale oczywiście zawsze w granicach przyzwoitości (śmiech). Bardzo lubię przebywać wśród znajomych, a jeszcze bardziej lubię spędzać wolny czas ze swoim chłopakiem, którego bardzo kocham, i któremu bardzo dużo zawdzięczam.

   

8. UnU Magazyn Na kogo możesz w życiu liczyć?

Agnieszka Mogłabym powiedzieć - czytaj powyżej! (śmiech). Oczywiście Marcinek, no i moja kochana mama. To oni są moimi lekarstwami na wszystko.

9. UnU Magazyn Czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, wymiarów, jak dbasz o swoją sylwetkę, chodzisz na siłownię, uprawiasz jakiś sport? A może jesteś zwolenniczką diet?

Agnieszka Chyba tak jak każda dziewczyna chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie zewnętrznym, w jednym miejscu coś dodać, w innym ująć… Co do diety - nigdy jej nie stosowałam. Wyglądam jak wyglądam i nikt nie chce mi uwierzyć, ile mogę zjeść w ciągu całego dnia - jest tego naprawdę ogromna ilość! Jeżeli chodzi o sport, w wolnej chwili lubię jazdę na rowerze oraz pływanie, chodzę także po górach - zdobyłam Giewont i Rysy! W szkole średniej trenowałam sprint przez płotki.

10. UnU Magazyn Jakie jest Twoje największe marzenie? Jest one związane z karierą, rodziną, chłopakiem?

Agnieszka Moje marzenia nie są wcale wygórowane. Chciałabym mieć wraz z moim mężem małe mieszkanko, dwójkę dzieciaczków, abyśmy  wszyscy byli zdrowi i żyli bez zamartwiania się o lepsze jutro.

11. UnU Magazyn Jakich używasz perfum?

Agnieszka Hugo Boss Pure Purple.

12. UnU Magazyn Jaki mężczyzna robi na Tobie największe wrażenie?

Agnieszka Oczywiście mój chłopak. Na innych facetów nie patrzę już kategoriami największego wrażenia, co nie znaczy jednak, że w ogóle nie zwracam na nich uwagi i nie może mi się, któryś z nich zwyczajnie podobać.

  

13. UnU Magazyn Przy jakiej muzyce najlepiej się relaksujesz?

Agnieszka Jeżeli relaks to tylko przy czymś spokojnym, melodyjnym, czasem romantycznym, przy czymś w stylu: Sarah Connor Living to love.

14. UnU Magazyn Twój ulubiony aktor/aktorka?

Agnieszka Nie mam ulubionych aktorów i aktorek, ale mam za to ulubione filmy, które mogę oglądać nawet po 100 razy. Jako przykład mogę podać - Nigdy w życiu lub Tylko mnie kochaj. Bardzo je lubię.

15. UnU Magazyn Może nam zdradzisz jakie masz plany na przyszłość?

Agnieszka Po pierwsze szkoła i jej ukończenie, po drugie fotomodeling - chciałabym osiągnąć w tej profesji jak najwięcej, no i po trzecie, to co mówiłam już wcześniej - założyć rodzinę, żyć długo i szczęśliwie!

16. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Agnieszka Ja również dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Agnieszka jest modelka UnU Models http://unumodels.pl/modelki_agnieszka003.html