Dziewczyna UnU - Agnieszka Trębicka

30.03.2007 14:49

Agnieszka Trębicka - modelka UnU Models. Na co dzień studiuje pedagogikę w Warszawie i zajmuje się dziećmi. Pozowanie do zdjęć daje jej możliwość wcielania się w różne role przed obiektywem. Stanowi dla niej miłe urozmaicenie życia. Marzy o wakacjach na egzotycznej wyspie Bora Bora i to koniecznie w towarzystwie znajomych. Chciałaby żyć tak, aby niczego nigdy nie żałować.

1. UnU Magazyn Może nam na początek powiesz kiedy postanowiłaś zostać modelką? Czy było to Twoje marzenie od dzieciństwa, czy zbieg szczęśliwych przypadków?

Agnieszka Bycie modelką zawsze kojarzyło mi się z bardzo szczupłą sylwetką i wzrostem powyżej 170 cm, a jako że ja nie należę do wysokich dziewczyn, nie widziałam dla siebie szans w tej dziedzinie. W liceum jednak poznałam amatorkę fotografii, zaprzyjaźniłyśmy się i często urządzałyśmy sobie sesje dla zabawy. Jakiś rok temu trafiłam na profesjonalną sesje zdjęciową i zrozumiałam, że to ciężka praca, ale i tak świetnie się czułam przed obiektywem. Z czasem poznałam coraz więcej osób związanych z modelingiem (głównie przez Internet).

2. UnU Magazyn Zajmowanie się modelingiem to Twój sposób na życie, czy na co dzień zajmujesz się zupełnie czymś innym?

Agnieszka Na co dzień studiuję pedagogikę w Warszawie, pracuję dorywczo w przedszkolu i opiekuję się dziećmi. Pozowanie do zdjęć daje mi możliwość wcielania się w różne role przed obiektywem jest więc moim miłym urozmaiceniem życia.

3. UnU Magazyn Często brałaś udział sesjach zdjęciowych? Lubisz atmosferę na planie zdjęciowym?

Agnieszka Jeżeli chodzi o ilość moich sesji zdjęciowych to nadal czuję niedosyt. Te wszystkie co mam za sobą wspominam jednak bardzo dobrze. Uważam że miła, wesoła i przyjazna atmosfera na sesji zdjęciowej to połowa sukcesu.

 

4. UnU Magazyn Otacza Cię wielu przyjaciół? W świecie modelingu trudno czy łatwo nawiązywać nowe znajomości?

Agnieszka Przyjaciele otaczają mnie w życiu prywatnym. Myślę, że w świecie modelingu można łatwo nawiązać ciekawe znajomości, poznać wiele świetnych osób, jednak nie są to raczej trwałe przyjaźnienia, takie na całe życie.

5. UnU Magazyn Czy wygląd jest dla Ciebie ważny? W jaki sposób dbasz o sylwetkę?

Agnieszka Wygląd jest dla mnie bardzo ważny chociaż nienajważniejszy. Dużą uwagę przywiązuję do dodatków i makijażu, lubię jak wszystko do siebie pasuje. Jeżeli chodzi o pracę nad własnym ciałkiem to staram się codziennie urządzać sobie prywatny fitness  w domowym zaciszu.

6. UnU Magazyn Jak zareagowałabyś na propozycję pozowania do Playboya?

Agnieszka Zależy od proponowanych mi warunków sesji.

  

7. UnU Magazyn Twoje największe osiągnięcie to...

Agnieszka Okładka i plakaty 022 magazine oraz bilbordy dla Technopol.

8. UnU Magazyn Co najchętniej lubisz robić w wolnej chwili?

Agnieszka To zależy od nastroju. Dużo czasu spędzam przed komputerem, ponadto tańczę, maluję, spotykam się ze znajomymi.

9. UnU Magazyn Jakie cechy u mężczyzn imponują Ci najbardziej?

Agnieszka Poczucie humoru, szczerość i wszelkie cechy charakteryzujące Gentelmana.

 

10. UnU Magazyn Lubisz podroże? Z kim chciałabyś wyjechać na wymarzone wakacje?

Agnieszka Ojej chyba cały samolot bym musiała wynająć. Na pewno pojechałby mój chłopak, moja rodzinka (nawet ta dalsza) i wszyscy znajomi wraz z osobami towarzyszącymi. Jeżeli chodzi o miejsce to z pewnością byłby to jakieś tropikalne wyspy na przykład Bora Bora.

11. UnU Magazyn Jaki jest Twój ulubiony zapach perfum?

Agnieszka Naomi Campbell - Naomagic

13. UnU Magazyn Jeżeli posiadasz prawo jazdy to jakim samochodem najbardziej chciałabyś jeździć?

Agnieszka Nie mam prawa jazdy i samochody mnie raczej nie interesują, jestem jednak zakochana we wszystkich małych, damskich autkach - Ford KA, VW Beetle.

 

14. UnU Magazyn Pamiętasz najszczęśliwszą chwilę w swoim życiu?

Agnieszka Tylko takie chwile staram się pamiętać i cieszy mnie naprawdę mnóstwo rzeczy, tak więc nie mam jednej najszczęśliwszej.

16. UnU Magazyn Jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe?

Agnieszka Chciałabym żyć tak, abym niczego nigdy nie musiała żałować.
 
17. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Agnieszka Ja również bardzo dziękuję.

Agnieszka jest modelką UnU Models http://unumodels.pl/modelki_agnieszka040.html