Dziewczyna UnU - Ania Bogacka

08.05.2012 17:06

Pozowanie do zdjęć jest jej wielką pasją, ale w przyszłości chciałaby mieć gospodarstwo agroturytyczne. Stara się prowadzić bardzo aktywny tryb życia - biega i chodzi po górach. Fotomodelką jest od wielu lat, brała udział w reklamach telewizyjnych oraz filmach. Zdaniem Ani uroda w branży modelingowej jest podstawą, ale równie ważna jest inteligencja.

Ania modelka

1. UnU Magazyn Kiedy postanowiłaś zostać modelką, kto pomógł Ci w podjęciu tej decyzji?
Ania    Wiele razy w przeszłości słyszałam, że powinnam spróbować swoich sił jako fotomodelka, ale szczerze mówiąc nie brałam tych słów na poważnie ponieważ nie uważałam abym była jakoś szczególnie interesująca. Pamiętam, że w podstawówce wzięłam udział w szkolnym pokazie mody, uznałam to za fajną przygodę. Natomiast bez entuzjazmu, na zasadzie fajnie było się przejść tam i z powrotem. Moje myślenie na temat modelingu zaczęło się zmieniać z czasem, przeglądając modowe magazyny myślałam sobie jak byłoby fajnie jednak spróbować. Mniej więcej gdy miałam 18 lat mama znalazła ogłoszenie w gazecie, że poszukują dziewczyn do krakowskiej agencji modelek, nie zastanawiając się zbyt długo wysłałam swoje zgłoszenie, przeszłam próbną sesję i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że agencja jest zainteresowana współpracą ze mną. Po tygodniu otrzymałam pierwsze zlecenie, była to sesja na plakat i tak to się zaczęło.


2. UnU Magazyn Jakich ludzi spotykasz na swojej drodze w branży modelingowej?
Ania   Bywało i bywa bardzo róźnie. Jest to ciężki rynek pełen pułapek jak i niespodzianek. Zazwyczaj spotykam na swojej drodze życzliwych i otwartych ludzi, którzy dają pozytywnego kopa i wiarę w to, że warto robić w życiu to co się naprawdę kocha. Byłoby zbyt pięknie gdyby się nie zdarzały przykre sytuacje, na szczęście mogę je policzyć na palcach jednej ręki więc chyba jest dobrze :)
 


3. UnU Magazyn Co pociąga Cię w tym zawodzie, a co wzbudza Twoje największe obawy?
Ania   Na co dzień ubieram się sportowo, praktycznie nie robię make-upu, dominuje zupełna prostota i wygoda w ubiorze. W modelingu pociąga mnie możliwość przeistaczania się z tej zwykłej dziewczyny w zupełnie inną. Możliwość wcielenia się w różne role jest fascynująca bo przecież każdy projekt to jakaś historia, w dużej mierze to od modelki zależy w jaki sposób ją przedstawi i to jest fajne. Obawy? Czy wszystko pójdzie dobrze i zawsze powtarzam,ż e musi :)

Ania modelka


4. UnU Magazyn Jakie Twoim zdaniem potrzebne są predyspozycje, które pomagają w zrobieniu kariery w modelingu?
Ania   Nie ma się co oszukiwać, uroda w tej branży jest podstawą, natomiast nie jedynym czynnikiem decydującym o sukcesie ponieważ pięknych kobiet jest naprawdę wiele. Liczy się również inteligencja, sposób bycia no i musi mieć to coś w sobie.


5. UnU Magazyn Czy Twoje życie to zbieg szczęśliwych przypadków czy ciężka praca?
Ania   W dużej mierze na pewno zbieg szczęśliwych przypadków. Osoby, które spotykam na swojej drodze bądź wydarzenia, które mają miejsce wpływają w jakiś sposób na moje myślenie jak i działanie. Są jak naładowane akumulatory motywujące mnie do ciężkiej pracy, która z kolei może procentować sukcesami.
   
   

6. UnU Magazyn Najdziwniejsza praca jaką wykonywałaś to (nie chodzi nam wyłącznie o branżę modelingową)?
Ania   Zapewne jest jeszcze przede mną :P
  
Ania modelka  
   

7. UnU Magazyn Jak dbasz o swoją figurę, jesteś zwolenniczką diet, czy uprawiania sportów?
Ania   Z pewnością aby osiągnąć wymarzony cel należy połączyć dietę ze sportem w efekcie musi się to stać pewnym stylem życia. Odpowiednia dieta jak i ruch mają duży wpływ na nasze zdrowie. Osobiście staram się prowadzić bardzo aktywny tryb życia, wsiadam do auta tylko wtedy kiedy naprawde muszę. Biegam, chodzę po górach.
 
  
8. UnU Magazyn Czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, wymiarów, czy też chciałabyś coś u siebie zmienić?
Ania  Nie byłabym kobietą gdybym  nie chciała czegoś w sobie zmienić, coś by się znalazło ;) Odpowiednia praca i motywacja pomoże w osiągnięciu sukcesu więc jeżeli chcemy mieć piękne ciało to bez narzekania zakładajmy dres, trampki i do roboty :)


9. UnU Magazyn Masz jakąś wymarzoną sesję zdjęciową? Zdradź nam.
Ania   Nawet dwie. W strojach kąpielowych na pięknej malowniczej i bardzo egzotycznej plaży, bądź na saharze wśród dzikich zwierząt, oj tak :)


10. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach? Czy trudno jest spotkać swój ideał?
Ania    Myślę, że każdy gdzieś na świecie ma swój ideał, który raczej ciężko opisać, ale gdy się go spotka po prostu się to czuje i wie. Ja osobiście mocno wierzę w przeznaczenie. W mężczyznach cenię sobie poczucie humoru, inteligencję, odpowiedzialność jak i szczerość, ale tę do pewnych granic.


Ania modelka   

11. UnU Magazyn Co w życiu stawiasz na pierwszym miejscu?
Ania    Rodzinę, nic dodać nic ująć.


12. UnU Magazyn Co jest Twoją największą życiową pasją? Z czym wiążesz swoją przyszłość?
Ania    Pozowanie do zdjęć jest moją wielką pasją natomiast zdaję sobie sprawę z upływającego czasu i faktu, że jest to zajęcie i przyjemność na chwile. Twardo stąpam po ziemi, staram sie równocześnie realizować w różnych dziedzinach min. w turystyce. Kocham góry, przyrodę a w przyszłości chciałabym prowadzić gospodarstwo agroturytyczne, czy się uda? Mam wielką nadzieję, że tak :)
     

    

13. UnU Magazyn Twój wymarzony samochód to...
Ania    Ciężka sprawa hmm, nie pamiętam abym kiedykolwiek pomyślała o jakimś samochodzie jako o tym wymarzonym, na pewno liczy się funkcjonalność. Będzie miał napęd na 4 koła:)


14. UnU Magazyn Pamiętasz najszczęśliwszą chwilę w swoim życiu?
Ania    W moim życiu było wiele szczęśliwych chwil, trudno wybrać tę jedną najszczęśliwszą... Staram się żyć zgodnie ze swoimi zasadami, myśleć pozytywnie a co najważniejsze otaczają mnie bliscy i przyjaciele na których zawsze mogę liczyć. Nadal życzyłabym sobie jak i innym tyle szczęścia w życiu ile ja otrzymałam od losu.
   

15. UnU Magazyn Dziekuję bardzo za rozmowę.
Ania   Również dziękuję i ściskam mocno

Wybrane projekty, w których brała udział Ania:

- Axa Direct (2012)
- Główna rola kobieca w filmie krótkometrażowym "Pryzmat" (premiera Maj 2012r)
- Sesja zdjęciowa do katalogów oraz plakatów na szwedzki rynek firmy "Nutri" (2011)
- Film reklamowy dla Szwedzkiej firmy kosmetyczne "Nutri" (2011)
- Udział w kampanii: PLAY (2011)
- Udział w filmach reklamowych: "Sanitec koło"(2011)
- Sesja zdjęciowa do tyg."Naj"(kolekcja ubrań)
- Dziewczyna jesieni tyg. "Naj"
- Okładka tyg. "Naj"
- Mała rola mówiona w serialu: W11
- Mała rola mówiona w serialu Detektywi
- Pokazy fryzur L'oreal i J.L.David
- Udział w teledysku: Elektryczne gitary


Ania jest fotomodelką agencji UnU Models - zobacz jej profil