Dziewczyna UnU - Basia Jaroszyńska

26.04.2007 14:52

Basia Jaroszyńska - modelka UnU Models. Wstępem do kariery okazał się udział w konkursie Elite Model Look. Modeling jest dla niej bardziej zabawą niż pracą, pozwala na jakiś czas oderwać się od szarej rzeczywistości i stać się przez chwilę kimś innym. Jednak najbardziej chciałaby stanąć po drugiej stronie obiektywu i na stałe związać się z fotografią. Marzy o podróży dookoła świata.

1. UnU Magazyn Dlaczego zostałaś modelką/fotomodelką? Kto pierwszy zauważył, że masz predyspozycje do wykonywania tego zawodu?

Basia Chyba jak prawie każda mała dziewczynka bardzo chciałam zostać aktorką, modelką czy piosenkarką. Lubiłam przebierać się w rozmaite ciuszki i przymierzać o kilka numerów za duże szpilki ;) Przez dłuższy czas były to takie dziecinne marzenia, dopóki mama nie namówiła mnie do wzięcia udziału w konkursie Elite Model Look. Jestem Jej za to bardzo wdzięczna. Później już jakoś samo się potoczyło.

2.  UnU Magazyn Co dla Ciebie oznacza praca w modelingu, czy jest to realizacja marzeń, czy jedno z wielu rzeczy, którymi się zajmujesz?

Basia Modeling jest dla mnie w jakimś sensie bardziej zabawą niż pracą. Gdy robisz to co lubisz sprawia Ci to ogromną radość i satysfakcję. Pozwala na jakiś czas oderwać się od szarej rzeczywistości i stać się przez chwilę kimś innym. Poza tym studiując nie jest tak łatwo poświęcić się tylko i wyłącznie modelingowi. Ostatnio w wolnych chwilach realizuję się troszkę również po drugiej stronie obiektywu.

3. UnU Magazyn Masz poza sobą wiele sesji zdjęciowych, którą z nich była dla Ciebie największym wyzwaniem, którą najlepiej wspominasz?

Basia Bardzo lubię brać udział w sesjach zdjęciowych, wszystkie bardzo miło wspominam. Jednak dużo większą przyjemność sprawiają mi pokazy mody. Do tej pory największym wyzwaniem było chyba dla mnie reklama TV.

4. UnU Magazyn Czym jest dla Ciebie bycie modelką/fotomodelką? Chwilową przygodą, sposobem na poznanie ciekawych ludzi, miejsc?

Basia Myślałam, że będzie to chwilowa przygoda, jednak z tego co widzę to bardzo się przedłużyła. Jestem z tego zadowolona i mam nadzieję, że potrwa to jeszcze jakiś czas. Takie zajęcie pozwala poznać ciekawych ludzi, zwiedzić najróżniejsze miejsca, co bardzo mi odpowiada, bo uwielbiam podróżować. A na stare lata pozostaną zdjęcia i ciekawe wspomnienia.

5. UnU Magazyn Czy chcesz związać się ze świtem mody na dłużej?

Basia Myślę, że będę się tym zajmować dopóki będzie mi to sprawiać przyjemność i dopóki ktoś będzie się jeszcze mną interesować. W przyszłości natomiast chciałabym stać częściej po drugiej stronie obiektywu, jakoś bardziej związać się z fotografią.

6. UnU Magazyn Co uważasz za swoje największe osiągnięcie?

Basia Największym osiągnięciem chyba było to, że ktoś mnie zauważył i stwierdził, że się do tego nadaję. Zawsze wydawało mi się, że jestem za wysoka i za chuda, a do tego piegowata.

7. UnU Magazyn Jaki masz sposób na miłe spędzenie wolnego czasu? W Twoim przypadku jest to wyjście na zakupy, wyjazd poza miasto, czy może wieczór w gronie przyjaciół?

Basia Uwielbiam lato i wakacje. Wtedy staram zaszyć się w jakimś uroczym zakątku świata i spędzać cały czas na łonie natury. Natomiast wolne chwile w mieście najbardziej lubię spędzać z przyjaciółmi, w kinie, na spacerze lub aktywnie wypoczywam pływając, jeżdżąc na rowerze czy rolkach. Gdy mam odrobinę więcej czasu i sprzyjającą pogodę to chwytam aparat, ulubioną modelkę za rękę i ruszamy w plener troszkę pofotografować.

8. UnU Magazyn Czy przywiązujesz wagę do swojego wygladu? Stosujesz jakieś diety, ćwiczysz?

Basia Chyba jak każda kobieta staram się wyglądać dobrze i dzięki temu tak samo się czuć. Nigdy nie stosowałam żadnej diety i nie ćwiczę jakoś specjalnie. Uwielbiam za to pływać, jeździć na rolkach i na rowerze.

9. UnU Magazyn Z kim chciałabyś spędzić wymarzone wakacje i gdzie?

Basia Uwielbiam podróże, do tej pory udało mi się na szczęście zwiedzić troszkę interesujących miejsc. Marzy mi się jednak podróż dookoła świata z ukochaną osobą. Musiałyby to być dość długie wakacje;) Natomiast na krótsze wybrałabym chyba Tajlandię.

10. UnU Magazyn Lubisz gotować? Masz jakąś ulubioną potrawę?

Basia Od pewnego czasu gotowanie stało się moim nowym hobby. Lubię troszkę poeksperymentować w kuchni i ku mojemu zdziwieniu nawet mi to wychodzi. Ulubionych potraw jest kilka i ciężko wybrać mi tę jedną jedyną ;)

11. UnU Magazyn Jakiej lubisz słuchać muzyki, masz ulubionego solistę lub zespół?

Basia Bardzo lubię słuchać muzyki, lecz  nie mam jednego, ulubionego wykonawcy. Słucham piosenek, które po prostu wpadną mi w ucho. Najczęściej słucham pop, soul, RnB, house.

12. UnU Magazyn Jakie cechy u mężczyzn imponują Ci najbardziej?

Basia Wrażliwość.

13. UnU Magazyn Jaka była najszczęśliwsza chwila w Twoim życiu?

Basia Były w moim życiu chwile szczęśliwe i te mniej też, ale mam nadzieję, że ta najszczęśliwsza jest jeszcze przede mną.

14. UnU Magazyn Jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe?

Basia Do tej pory moim marzeniem było ukończenie studiów i tytuł magistra. Na szczęście to już się spełniło. Teraz myślę, że najważniejsza w życiu jest szczęśliwa rodzina i przytulny dom. O tym chyba marzy każdy…

15. UnU Magazyn Dziękuje bardzo za rozmowę.

Basia Ja również bardzo dziekuję.

Basia jest modelką UnU Models http://unumodels.pl/modelki_basia047.html

http://www.brunna.prv.pl/