Dziewczyna UnU - Emilia Zalewska

23.11.2006 15:01

Emilia Zalewska - modelka UnU Models i studentka politologii. Do świata mody trafiła prosto z teledysku Gorzkiego. Ceni Hegla a najlepiej relaksuje się przy muzyce Heavy Metalowej. Trenowała gimnastykę artstyczną i karate. W wolnej chwili najchętniej czyta poezje i maluje.

1. UnU Magazyn Jak trafiłaś do świata mody? Było to ucieleśnienie Twoich marzeń? Ktoś Ci w tym pomógł, czy był to przypadek?

Emilia Do świata mody trafiłam w marcu tego roku, był to zupełny przypadek, ponieważ nigdy w życiu nie myślałam o sobie w kategoriach modelki, a gdy rodzina, znajomi mówili mi, że powinnam spróbować swych sił przed obiektywem traktowałam to jako żart. Właśnie w marcu mój znajomy namówił mnie na udział w castingu do teledysku Gorzkiego Melanże, kręconego przez Karola Tomaszewskiego Vidoq. Po tygodniu dostałam e-mail z prośbą o kontakt, poszłam na casting i dostałam jedną z rólek. Oczywiście traktowałam to z przymrużeniem oka, do dziś modeling jest dla mnie miłą przygodą, ale nigdy nie użyję stwierdzenia, że jest to ucieleśnienie moich marzeń.

2. UnU Magazyn Czy pozowanie fotografom to dla Ciebie fantastyczna rozrywka, czy ciężka praca?

Emilia Fotomodeling jest zarówno fantastyczną zabawą jaki i ciężką pracą. Niektóre sesje trwają po 3, 4, 10 godzin, a nawet dłużej...  Nie ukrywam, że jest to bardzo męczące i czasem rezygnuję z propozycji sesji, ponieważ studiuję dziennie politologię i nie chcę zaniedbywać nauki. Ale jeśli mam tylko czas, przyjmuję zlecenia i pracuję na najwyższych obrotach. Ze wszystkich sił staram się sprostać wymaganiom fotografa, wizażystki, stylistki.

3. UnU Magazyn Co uważasz za swoje największe osiągnięcie?

Emilia Moimi największymi osiągnięciami/sukcesami są wybory, których dokonuję i jestem z nich zadowolona, szczęśliwa... Podpisuję się pod słowami Hegla, że wolność to uświadomiona konieczność.

   

4. UnU Magazyn Jak myślisz czy potrzebne są jakieś predyspozycje, które pomagają w zrobieniu kariery?

Emilia Oczywiście, że potrzebne są predyspozycje! Nie każda dziewczyna może być piosenkarką, nie każdy może prowadzić autobus, i nie każdy może być modelką czy modelem... Chociaż uważam, że nie powłoka zewnętrzna jest istotna, lecz nasze wnętrze...

5. UnU Magazyn Czy masz wielu przyjaciół? W świecie mody trudno czy łatwo nawiązywać nowe znajomości?

Emilia W moim życiu jest parę osób, które są dla mnie bardzo ważne, są zawsze obok mnie w smutku i radości. Posiadam duże grono znajomych, są to ludzie z całej Polski. Według mnie w świecie mody bardzo łatwo nawiązuje się nowe kontakty... Chociaż nie wszyscy mają szczere intencje. Trzeba ostrożnie dobierać ludzi, z którymi przebywamy...

6. UnU Magazyn Lubisz spędzać czas na zakupach, wydawać pieniądze na ciuchy, czy raczej oszczędzasz na wymarzony cel?

Emilia Niestety nie potrafię oszczędzać, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że wydaję pieniądze na ciuchy. Nie mam też jeszcze jakiegoś celu, więc nie muszę na niego oszczędzać. Jeśli chodzi o zakupy to przyznam, że chodzenie po sklepach nie sprawia mi  jakiejś ogromnej przyjemności.

7. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach?

Emilia Wymagam od siebie i wymagam też od innych. Najważniejsza jest dla mnie inteligencja i wiedza. Istotną cechą jest również szczerość, komunikatywność, pewność siebie. Mężczyzna musi być wsparciem dla małej, słabej bezbronnej kobiety, ma obowiązek ją chronić i się nią opiekować. Z mężczyznami jest czasami źle, ale bez nich jeszcze gorzej.

8. UnU Magazyn Jak dbasz o swoją figurę, jesteś zwolenniczką diet, czy uprawiania sportów?

Emilia Mam to szczęście, że mój wygląd uwarunkowany jest genetycznie. Bardzo dobra przemiana materii sprawia, że nie muszę się martwić o zjadane kalorie. Absolutnie nie jestem za dietami, chyba że są one konieczne dla utrzymania zdrowia. Co do sportów to w dzieciństwie trenowałam gimnastykę artystyczną, później miałam długą przerwę i jakiś czas temu trenowałam przez rok karate.
Wszystko z umiarem - trochę sportu, dobre żywienie i jest ok.

9. UnU Magazyn Co najchętniej robisz w wolnej chwili?

Emilia Uwielbiam czytać poezje, malować, słuchać muzyki, chodzić do kina ze znajomymi. A czasami po prostu leże na łóżku.

10. UnU Magazyn Lubisz podróże? Jakie miejsca chciałabyś jeszcze zobaczyć?

Emilia Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi, chociaż uważam, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Moje wymarzone miejsce to Irlandia, uwielbiam kulturę celtycką....

11. UnU Magazyn Twój ulubiony aktor/aktorka?

Emilia Johny Depp/Angelina Jolie.

   

12. UnU Magazyn Przy jakiej muzyce najlepiej się relaksujesz?

Emilia Słucham każdego rodzaju muzyki w zależności od nastroju, ale generalnie Heavy Metal.

13. UnU Magazyn Często spędzasz czas w klubach, kawiarniach, czy jesteś raczej typem domatorki?

Emilia Człowiek to istota społeczna tak więc uważam, że człowiek musi spędzać czas wśród innych ludzi, musi ich poznawać i z nimi rozmawiać. Lubię wyjść do kawiarni, usiąść przy kawie, porozmawiać z koleżanką, lubię również wyjść do klubu, pobawić się w miłym towarzystwie. Czasem zdarza się, że wolę spędzić czas w zaciszu domowym razem z rodzicami i siostrą.

14. UnU Magazyn Twój wymarzony samochód...

Emilia Porsche Cayman S.

15. UnU Magazyn Czy umiesz gotować? Masz jakąś ulubiona potrawę?

Emilia Tak umiem gotować, a moją ulubioną potrawą jest buritto mojego taty.

16. UnU Magazyn Lubisz używać perfum, jakie wybierasz zapachy?

Emilia Uwielbiam perfumy, chyba jak prawie każda kobieta. Bardzo lubię ciepłe zmysłowe kompozycje z nutą orientalną.
Moje ulubione nuty zapachowe to: czarna mandarynka, rodzynka, fiołek, owoce jeżyny, cedr, piżmo, pomarańcza - czyli Gucci II
Oraz: bergamotka, mandarynka, pieprz, wanilia, cedr, piwonia, jaśmin, kwiat maku, kwiat granatu czyli Mochino Couture!

17. UnU Magazyn Może nam zdradzisz jakie masz plany na przyszłość i czy są one związane z modą?

Emilia Kończę studia i pragnę kształcić się dalej, a co do modelingu nie ma go w mojej przyszłości. Chociaż nigdy nie należy mówić nigdy.

18. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Emilia Dziękuje bardzo.

Emilia jest modelka UnU Models  http://unumodels.pl/modelki_emilia009.html