Dziewczyna UnU - Gosia Urban

02.02.2007 13:34

Gosia Urban - modelka UnU Models. Jej pasją jest taniec klasyczny i fotomodeling. Założyła własną grupę taneczną Hell Girlz, a sama pojawia się jako tancerka w teledyskach i na dużych koncertach gwiazd muzyki rozrywkowej europejskiego formatu. Czytanie książek zawęża ostatnio do typowo ekonomiczno-finansowej literatury, a jej ulubionym bohaterem stała się krzywa popytu.

1. UnU Magazyn Kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda ze światem mody?

Gosia Stosunkowo niedawno. Moją pasją przez całe życie był taniec i temu poświęcałam całą swoją energię. W pewnym momencie pojawiły się osoby, które przekonały mnie, że powinnam spróbować swoich sił także w fotomodelingu. I tak się zaczeło...

2. UnU Magazyn Czy Twoje życie to zbieg szczęśliwych przypadków czy ciężka praca?

Gosia Myślę, że aby odnosić sukcesy, bo właśnie po nich oceniam swoje życie, potrzeba wiele ciężkiej pracy i parę szczęśliwych zbiegów okoliczności. Często jest tak, że naprawde pracowite osoby nie potrafią się wybić tylko dlatego, że brakuje im szczęścia lub nie spotkały na swojej drodze kogoś, kto mógłby im pomóc w karierze. Z drugiej strony nie można polegać tylko na losie. Sama bardzo ciężko pracowałam na swoje osiągniecia i dlatego teraz mogę być z nich w pełni dumna.

3. UnU Magazyn Jakie były początki Twojej kariery? Mogłaś liczyć tylko na siebie, czy ktoś wyciągnął do Ciebie przyjazną dłoń?

Gosia Na początku nie znałam nikogo z, nazwijmy to, "branży", tak więc mogłam polegać jedynie na samej sobie, mojej przyjaciółce z którą stawiałam pierwsze kroki w tańcu i fotomodelingu, i naszej determinacji, która motywowała nas do działania! Tylko dzięki ciężkiej pracy, po pewnym czasie, zostałyśmy zauważone i docenione. 

 

4. UnU Magazyn Robisz różne rzeczy: tańczysz, pojawiasz się w teledyskach, ćwiczysz balet klasyczny, bierzesz udział w sesjach zdjęciowych, od niedawna formujesz swoją grupę taneczną Hell Girlz. Co sprawia Ci największą radość? Z czym wiążesz swoją przyszłość? 

Gosia Moją przyszłość na pewno chciałabym związać z tańcem i fotomodelingiem. Jak mówiłam wcześniej taniec to jest moja pasja i nie zamierzam z niej rezygnować. Ciągle jednak zadaje sobie pytanie, w którym kierunku będę się dalej rozwijała. Mam kilka pomysłów: cały czas trenuję balet klasyczny, tak jak powiedziałaś, tworzę grupę taneczną dla dziewczyn, które także uwielbiają tańczyć, sama pokazuję swoje umiejętności na koncertach gwiazd z zagranicy i teledyskach polskich artystów. Niesłychanie cieszy mnie też fakt, że cały czas dostaję zaproszenia na różne sesje zdjęciowe. Mam nadzieję, że bedzie ich jeszcze wiecej.

5. UnU Magazyn Co uważasz za swoje największe osiągnięcie?

Gosia Dawno temu  marzyłam, by móc tańczyć na dużych koncertach dla gwiazd muzyki rozrywkowej europejskiego formatu. Teraz te marzenia się urzeczywistniły. Miałam przyjemność dwukrotnie tańczyć dla ATB, kilkakrotnie dla Blank&Jones, wiele razy dla Benassi Bros i innych. Teraz czas postawić poprzeczkę jeszcze wyżej, ale narazie nie będę ujawniać swoich planów, żeby nie zapeszyć.

6. UnU Magazyn Lubisz gromadzić czy wydawać pieniądze, a jeżeli tak to na co je wydajesz?

Gosia Haha. Zdecydowanie uwielbiam pieniądze wydawać. Pojawia się u mnie coś takiego, że gdy chodzę po sklepach z fajnymi ciuchami, to one wprost przemawiają do mnie: "kup mnie, kup mnie". A ja wtedy nie umiem być za grosz asertywna i kupuję.

7. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach? Czy trudno jest spotkać idealnego faceta?

Gosia Spotkać tego właściwego jest piekielnie trudno! Dla mnie mężczyzna idelany musi być zdecydowanie inteligentny a za razem przystojny. Oprócz tego musi umieć mnie samą mobilizować do działania i wspierać w trudnych chwilach. Musi być także zawsze szczery wobec mnie, nawet gdy ta szczerość mogłaby zaboleć. Koniecznie musi być wyrozumiały względem moich zainteresowań - tańca i fotomodelingu. I najważniejsza rzecz - facet idealny to taki, który jest stały w uczuciach. Na szczęście od 7 miesięcy mam już tego jednego, jedynego i niezastąpionego. 

 

8. UnU Magazyn Jakie masz hobby, co najbardziej lubisz robić w wolnej chwili?

Gosia Jak już wspomniałam całą moja pasją jest taniec. Mimo, że niektórzy przyjmą tę informację z niedowierzaniem, dziesiątki godzin spędzanych w sali baletowej uznaje za bardzo ciekawą formę wypełniania wolnego czasu. Jak widać moja pasja jest bardzo czasochłonna, wiec gdy tylko znajdę wolną chwilę poświęcam ją dla mojego chłopaka albo odsypiam zarwane noce.

9. UnU Magazyn Jakich używasz perfum? Czy przywiązujesz sie do jednego zapachu, czy go często zmieniasz?

Gosia Przez kilka lat byłam wierna zapachowi Tommy Girl - Tommego Hilfigera. Jednak ostatnio skusiłam się na perfumy V Valentino. Pachną oszałamiająco!

10. UnU Magazyn Twój ulubiony bohater książkowy?

Gosia Czytanie książek zawężam ostatnio do typowo ekonomiczno-finansowej literatury. Ulubiony bohater... sądzę, że krzywa popytu.

11. UnU Magazyn Czy przywiązujesz wagę do swojego wyglądu? Stosujesz jakieś diety, ćwiczysz?

Gosia Dla każdej dziewczyny, a już na pewno fotomodelki, kwestia wyglądu zajmuje priorytetowe miejsce. Tak jak traktujemy nasze ciało tak ono się nam odpłaca. Od dziecka jestem związana z jakąś formą aktywności fizycznej: akrobatyka, siatkówka, pływanie oraz od 12 lat balet klasyczny. Ćwicząc 4-5 razy w ciągu tygodnia po kilka godzin nie muszę liczyć kalorii ani ograniczać sobie przyjemności czerpanej z jedzenia. Szczerze się przyznam, że uwielbiam słodycze, mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że jestem od nich uzależniona. Od mojego chłopaka na Święta Bożego Narodzenia oprócz prezentu dostałam 18 tabliczek czekolady. Niestety długo się nimi nie nacieszyłam, ponieważ w przeciągu tygodnia już ich nie było. Teraz musze czekać na następne święta...

   

12. UnU Magazyn Pamietasz pierwszy pocałunek, pierwszą randkę?

Gosia Robi się sentymentalnie...:) Miałam wtedy 9 lat i była to moja pierwsza pseudo-randka. Dostałam od kolegi z podstawówki taką małą pluszową myszkę i w podzięce pocałowałam go w policzek. Niestety byłam tak oczarowana prezentem, że od razu po buziaku uciekłam z zabawką, tak więc nie była to długa randka.
 
13. UnU Magazyn  Należysz do ludzi, którzy żyją przeszłością, teraźniejszością czy przyszłością?

Gosia Przez całe życie wychodzę z założenia, że należy uczyć sie na błędach przeszłości, czerpać pełnymi garściami z teraźniejszości i pracować na jeszcze lepszą przyszłość.

14. UnU Magazyn Twój wymarzony samochód to...

Gosia Lamborghini Diablo.

15. UnU Magazyn Jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe, ale również osobiste?

Gosia Z tych, które są bliske realizacji to na pewno litery mgr przed moim nazwiskiem. Pracę magisterską bronię w czerwcu i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Trzymajcie za mnie kciuki! Następnie chciałabym się przeprowadzić do Warszawy i móc zamieszkać z moim facetem. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to marzę aby być właścicielką bardzo eleganckiego i popularnego klubu muzycznego.

16. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Gosia Przyjemność po mojej stronie.

Gosia jest modelką UnU Models http://unumodels.pl/modelki_gosia029.html