Dziewczyna UnU - India

09.10.2006 15:24

India - modelka UnU Models. W życiu polega przede wszystkim na sobie, ceni przyjaźń i rodzinę. Uwielbia Toruń, z którego pochodzi, ale nie lubi przebywać w nim zbyt długo, za bardzo pociąga ją świat i przygoda. Uważa, że każda kobieta musi poznać i wykorzystać swoje zalety.

1. UnU Magazyn Pochodzisz z Torunia, jesteś związana bardziej z miastem czy z ludźmi?

India Zdecydowanie z miastem, choć jest tu kilka osób, dla których z pewnością byłabym gotowa poświęcić wiele. Ale Toruń to naprawdę piękne miasto, ma niesamowity klimat, choć na ten z pewnością wpływ mają ludzie - jest tu bardzo dużo studentów.

2. UnU Magazyn Kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda ze światem mody?

India Nie powiedziałabym, że ze światem mody, raczej fotografii. Nie miałam okazji pracować przy sesjach typowo modowych. A zaczęło się to w wakacje 2004 roku, razem z chłopakiem postanowiliśmy zrobić jakieś ciekawe zdjęcia. Gdy je wywołaliśmy wydawały nam się wspaniałe, teraz kiedy na nie patrzę chce mi się śmiać. Ale od tego się zaczęło. Pierwszym fotografem, z którym miałam sesję był Bartek Klimasiński, który znalazł gdzieś te śmieszne amatorskie zdjęcia zrobione przez chłopaka i zaprosił mnie na sesję, później już było łatwiej. Stopniowo orientowałam się w rządzących tym światem prawach, nie miałam niestety nikogo, kto wyciągnąłby do mnie pomocną dłoń, mam więc powody do dumy. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że potrafię być tak samodzielna. Oczywiście na początku było ciężko, nie orintowałam się w niczym i wiele ciekawych zleceń przeszło mi koło nosa.

3. UnU Magazyn Co najbardziej podoba Ci się w tym zawodzie, co Cię pociąga, a czego sie obawiasz?

India Trudno powiedzieć. Praca przed obiektywem pociągała mnie od zawsze, choć nie potrafię uzasadnić dlaczego. Być może dlatego, że pozując niejednokrotnie trzeba wcielać się w różne role, a ja od zawsze ineteresowałam się teatrem i aktorstwem. Największym marzeniem mojego życia od zawsze było zagranie w jakimś filmie, bądź naprawdę, naprawdę dobrej sztuce teatralnej.

 

4. UnU Magazyn Brałaś udział w wielu sesjach zdjęciowych, czy do wykonywania tego zawodu należy mieć jakieś predyspozycje?

India Z pewnością. Myśle że uroda odgrywa tutaj rolę drugoplanową, ponieważ każdy dostrzega w drugiej osobie zupełnie co innego. Coś co nam może wydawać się niezbyt urodziwe dla innych może być uosobieniem piękna. Wszystko jest kwestią gustu i panujących kanonów. Myślę, że najważniejsza jest psychika i charakter. No i oczywiście pasja. Fotomodelka powinna być uparta i odporna na krytykę innych. Tak więc dziewczyny róbcie swoje i nie zwracajcie uwagi na opinie innych, tylko wtedy można osiągnąć to, czego naprawdę się pragnie.

5. UnU Magazyn Oglądasz reportaże z pokazów mody? Kto z projektantów szyje najciekawsze ubrania?

India Nie ogladam pokazów mody, bo od takiej porcji chudości mam kompleksy ;) Wolę poodglądać gwiazdy ekranu i ich styl. Bardzo podoba mi się styl jaki prezentuje Fergie oraz Keira Knightley.

6. UnU Magazyn Co uważasz za swoje największe osiągnięcie?

India Chyba właśnie to, że wystartowałam z pracą jako fotomodelka zupełnie sama bez niczyjej pomocy i coś jednak osiągnęłam.

7. UnU Magazyn Jesteś typem samotnika czy lubisz nocne wypady do klubów, grono znajmomych?

India Raczej tak. Czasem lubię zaszyć się w domowym zaciszu z książką, jak każdy potrzebuję odpoczynku, ale lubię również wypady ze znajomymi.

8. UnU Magazyn Czy zawód modelki/fotomodelki pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości?

India Z pewnością. Dzięki temu poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi mam kontakt nie tylko w sprawach zawodowych. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy.

 

9. UnU Magazyn A w trudnych chwilach na kogo możesz liczyć?

India Po pierwsze na siebie, staram się radzić sobie sama ze swoimi problemami, kiedy jednak to nie wychodzi, moja mama, mój tata oraz ukochane przyjaciółki zawsze są blisko mnie.

10. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach?

India Pasję i oddanie. Choć oczywiście to nie wszystko. Za nic nie dałabym się zwieść totalnie nieżyciowemu pasjonatowi. Uważam także, że to wspaniałe, gdy mężczyzna potrafi starać się o swoją kobietę nawet długie lata po ślubie. O tym marzę.

11. UnU Magazyn Lubisz podroże? Jakie miejsca chciałabyś jeszcze zobaczyć?

India Czy lubię to mało powiedziane - kocham. Kiedy za długo siedzę w domu, w moim rodzinnym mieście, źle się czuję. A co chciałabym zobaczyć??? Wszystko. Czasem myślę o tym, żeby zacząć żyć jak prawdziwy włóczęga;). Cudownie jest podróżować. I cudownie jest potem wracać do domu.

12. UnU Magazyn Jaka była najszczęśliwsza chwila w Twoim życiu?

India Było ich kilka, ale myślę, że ta naj... jest jeszcze przede mną.

13. UnU Magazyn W wolnej chwili najbardziej lubisz...

India Jest tyyyyyyyyyle rzeczy, które lubię.

  

14. UnU Magazyn Jakiej słuchasz muzyki? Czy masz jakiegoś ulubionego solistę?

India Słucham bardzo różnej muzyki. Począwszy od jazzu, poprzez reggae i starego rocka, a skończywszy na house i trance. Zdecydowanie jednak najlepszy jest Marley.

15. UnU Magazyn Czy uważasz, że pięknym kobietom jest łatwiej w życiu?

India To zależy w jakich dziedzinach. Wielu ludzi wciąż myśli stereotypami, że ładna musi być głupia, a to przecież nieprawda, są milony pięknych, inteligentych kobiet. Wszystko zależy od tego czy w odpowiedni sposób każda z nich wykorzysta swoje zalety.

16. UnU Magazyn Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

India Chciałabym skończyć swoje studia, być może zdecyduję się na egzaminy do szkoły aktorskiej w Łodzi, chciałabym zrobić prawo jazdy, nauczyć się perfect języka angielskiego i francuskiego, zrobić kurs instruktora fitness i wizażu. Trochę tego jest

17. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

India Również dziękuje.

Galerie Indii w UnU Models 349 i 560