Dziewczyna UnU - Katarzyna Galezowska

10.03.2008 12:26

W modelingu pracuje od roku. Ma na koncie udział w wyborach Miss Polonia Małopolski i w konkursie Photo Models Poland. Studiuje farmację na Akademii Medycznej, cały czas uczy się więc, jak godzić swoją pasję z codziennym życiem studentki. Mając niewiele czasu wolnego, znajduje chwile na jazdę na nartach i łyżwach oraz letnie wyprawy w góry. Marzy o sesji zdjęciowej w kostiumach kąpielowych na egzotycznej, karaibskiej plaży... Gotowanie nie jest jej najmocnieszą stroną, uważa, że to mężczyźni najlepiej sprawdzają się w kuchni - zwłaszcza kiedy przygotowują dania z owoców morza.

1. UnU Magazyn Kiedy postanowiłaś zostać modelką, kto pomógł Ci w podjęciu tej decyzji?
Kasia
Już od dziecka marzyłam, aby zostać modelką. W okresie licealnym często byłam zauważana przez różnych fotografów, którzy proponowali mi sesje zdjęciowe. Niestety brak mi było odwagi i wiary w siebie, aby konkretnie pomyśleć o pracy w charakterze modelki czy fotomodelki.

Modelingiem na poważnie zajełam się dopiero rok temu, kiedy postanowiłam wziąść udział w wyborach Miss Polonia Małopolski. Wyniki konkursu przerosły moje oczekiwania, a występ na scenie, na wybiegu, bardzo mi sie spodobał i dodał mi pewności siebie. Niedługo potem wystartowałam w kolejnym konkursie Photo Models Poland. W taki oto sposób rozpoczęła się moja przygoda ze światem modelingu.

2. UnU Magazyn Czy praca modelki, utrudnia czy ułatwia życie, jak godzisz to zajęcie ze studiami?

Kasia No i tu pojawia się rzeczywiście duży problem. Studiuję farmację na Akademii Medycznej. Jest to kierunek, który wymaga ode mnie dużego wysiłku, pracy, dyscypliny i zaangażowania. Wielokrotne wyjazdy na castingi czy zgrupowania diametralnie odbijały się na moich stopniach w szkole.

Z kolei stres i nieprzespane noce przed kolokwiami, negatywnie wpływały na mój wygłąd. Mam nadzieję, że już niedługo będę miała więcej luzu na uczelni i w pełni, z całą determinacją poświęcę się realizacji własnych marzeń, czyli pracy w charakterze modelki.

3. UnU Magazyn Brałaś udział w wielu castingach? Pozowanie fotografom jest dla Ciebie związane ze stresem, czy to przyjemność?

Kasia Udział w sesji fotograficznej sprawia mi zawsze ogromną przyjemność. Pewnie dlatego napięcie i lekkie zdenerwowanie szybko znikają z mojej twarzy po kilku pierwszych ujęciach. Pozowanie do zdjęć to jednak nie tylko dobra zabawa. Aby zdjęcie nabrało wyrazu i charakteru, bardzo ważna jest mimika twarzy, zdolności aktorskie, a to już wymaga odpowiedniej pracy i dużego wkładu ze strony modelki.

4. UnU Magazyn Czy Twoje marzenia są związane ze światem mody?

Kasia Mam wiele marzeń i planów związanych ze światem mody. Nie chce ich jednak na razie zdradzać... ;)

5. UnU Magazyn Jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, wymiarów, czy też chciałabyś coś u siebie zmienić?

Kasia Nie spotkałam dotąd jeszcze kobiety, która byłaby w 100 procentach zadowolona ze swego wygłądu. Dotyczy to zwłaszcza modelek, które z racji swego zawodu przywiązują większą, czasem wręcz obsesyjną uwagę do swojego wyglądu i figury.

Ja również przyznaję, że jest pare rzeczy, które bym chciała w sobie zmienić lub bardziej udoskonalić. Mam jednak na uwadze fakt, iż uroda jest rzeczą bardzo subiektywną, przemija z czasem, dlatego staram się żyć w harmonii z własnym ciałem i nie popadać w paranoje.

6. UnU Magazyn Jak dbasz o swoją sylwetkę, chodzisz na siłownię, uprawiasz jakiś sport?

Kasia Niestety nie poświęcam zbyt dużo czasu na sport. W zimie jeżdżę na nartach i na łyżwach, a latem chodzę po górach. Za to poranny bieg krótkodystansowy z domu na przystanek autobusowy mam opracowany do perfekcji ;)

7. UnU Magazyn Z kim chciałabyś spędzić wymarzone wakacje i gdzie?

Kasia Oczywiście moje wymarzone wakacje spędziłabym ze swoim chłopakiem. Już od dawna planujemy współny wyjazd. Może w tym roku uda nam się wyjachać do Turcji albo Tunezji.

8. UnU Magazyn Lubisz gotować? Masz jakąś ulubioną potrawę?

Kasia Gotowanie raczej nie jest moją mocną stroną ;) Uważam, że mężczyźni mają bardziej rozwinięty zmysł smaku i gotują znacznie lepiej od kobiet. Uwielbiam za to owoce morza: kalmary, krewetki...

9. UnU Magazyn Miałaś dotąd najczęściej robione zdjęcia modowe. Opisz proszę Twoją wymarzoną sesję zdjęciową w której chciałabyś wziąć udział.

Kasia
Moją wymarzoną sesją są zdjęcia w strojach kąpielowych. W tle tropikalny krajobraz, słońce, plaża, egzotyczne rośliny...

10. UnU Magazyn Jak przyjęłabyś propozycję pozowania do Playboya?

Kasia Jeszcze kilka lat temu zdecydowanie bym odmówiła. Jednak im dłużej zajmuję się modelingiem i im większe jest moje doświadczenie w tej branży, tym bardziej elastyczne staje się moje pdejście w tej kwestii.

Często słyszę od moich koleżanek-modelek, że pozowanie do Playboya jest pewnego rodzaju wyróżnieniem i dużym osiągnięciem. Na pewno sesja zdjęciowa w Playboyu otwiera przed modelką wiele nowych możliwości i ofert pracy. Dlatego kto wie, może kiedyś...;)

11. UnU Magazyn Jaki masz sposób na miłe spędzenie wolnego czasu? W Twoim przypadku jest to wyjście na zakupy, wyjazd poza miasto, czy może wieczór w gronie przyjaciół?

Kasia Jak większość kobiet jestem uzależniona od zakupów. Jeśli mam nienajlepszy dzień, zakupy to chyba najszybsza, choć niekoniecznie najtańsza ;) metoda na szybką poprawę nastroju. Natomiast cały mój wolny czas spędzam głównie z moim chłopakiem, który zawsze potrafi mnie pocieszyć, rozbawić i jest lekiem na całe zło.

12. UnU Magazyn Twoje ulubione perfumy to...

Kasia
Pure Poison Dior.

13. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach? 

Kasia Przede wszystkim cenię sobie w nich inteligencję, pewność siebie, stanowczość i zdecydowanie. Lubię, kiedy mężczyzna jest zadbany i ma dobry gust.

14. UnU Magazyn Jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe.

Kasia Moim marzeniem jest dom pełen ciepła, harmonii i miłości, czuły mąż-towarzysz duszy i dwójka uroczych dzieciaczków. Marzenia całkiem przyziemne i mało wygórowane, jednak, wbrew pozorom, wcale nie tak proste w realizacji...

15. UnU Magazyn Czy jest coś czego żałujesz w życiu? Coś czego nie zrobiłabyś ponownie?

Kasia Niczego w życiu nie żałuję. Owszem, było parę błędów, nieprzemyślanych decyzji lub sytuacji, które mogłam lepiej rozegrać. Uważam jednak, że i takie momenty są w życiu potrzebne i mają istotny wpływ na kształtowanie naszej osobowości i zdobyte doświadczenie. W końcu, jak mówi przysłowie, "uczymy się na własnych błędach".

16. UnU Magazyn Dziękujemy bardzo za rozmowę.

Kasia Ja również dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Kasia jest fotomodelką Agencji UnU Models - zobacz profil