Dziewczyna UnU - Katarzyna Szafron

11.01.2008 16:02

Katarzyna Szafron - modelka Agencji UnU Models. Jej zdjęcia już dwukrotnie znalazły się w miesięczniku Playboy Polska. Wzięła udział w emitowanym przez TV4 programie Big Brother 4.1. Wytrwale dąży do celu - ciężka praca staje się dla niej przyjemnością, jeśli tylko w ten sposób realizują się jej marzenia i plany. Jak mówi, każdą rzecz, którą do tej pory osiągnęła, zawdzięcza tylko i wyłącznie samej sobie. Wie jednak, że w trudnych chwilach może liczyć na swoją mamę.

1. UnU Magazyn Dla wielu ludzi jesteś gwiazdą Big Brothera 4.1, jak udział w tym programie zmienił Twoje życie?

Kasia Tak naprawdę udział w Big Brother 4.1 nie zmienił mojego życia. Programy tego typu powodują, że ludzie stają się bogatsi o pewne nowe często ekstremalne doświadczenia, dla mnie BB był kolejnym nowym doświadczeniem i kolejną lekcją życia.

2. UnU Magazyn Jak trafiłaś do Big Brothera? Była to decyzja w pełni przemyślana czy splot przypadków?

Kasia Mój udział w Big Brother był decyzja bardzo spontaniczną, ale i przemyślaną. W momencie gdy dowiedziałam się, że w Polsce ma rozpocząć się kolejna edycja BB postawiłam sobie jeden cel - musze dostać się do tego programu, i tak też się stało.

3. UnU Magazyn Odeszłaś z programu szybko, czułaś rozczarowanie?

Kasia Nie! Tak jak już wspomniałam osiągnęłam swój cel, jakim było dostanie się do programu Big Brother 4.1, cała reszta nie miała już dla mnie większego znaczenia.

4. UnU Magazyn Co sądzisz o pozostałych uczestnikach Big Brothera 4.1? Media wypowiadały się o nich bardzo negatywnie.

Kasia Uczestnicy tego programu zostali dobrani w pewien bardzo skrupulatny i doskonale przemyślany sposób, każde z nich ma w sobie to COŚ i dzięki temu zostało uczestnikiem BB, każde z nich ma swoją osobowość, każde z nich jest inne i dzięki temu program jest tak ciekawy. Należy pamiętać, że negatywne opinie zawsze były, są i zapewne będą, a jedną z zasad jest to, że nie ważne jak mówią - ważne, że mówią...

5. UnU Magazyn Czy dwukrotna obecność na łamach miesięcznika Playboy Polska to dla Ciebie dotychczas największy sukces w modelingu?

Kasia Tak, jak do tej pory obecność na łamach miesięcznika Playboy Polska to mój największy sukces w fotomodelingu, ale zapewniam że nie ostatni!!!

6. UnU Magazyn Jesteś zadowolona z efektów sesji zdjęciowych dla Playboya czy teraz, z perspektywy czasu chciałabyś aby sesja odbyła się np. w innym klimacie?

Kasia Jak najbardziej jestem zadowolona, z obu sesji które miałam dla magazynu Playboy. Każda z nich miała swój oryginalny klimat, i każda z nich odzwierciedlała moją kobiecą i zmienną naturę. Myślę, że będę miała jeszcze kiedyś okazję pozować dla magazynu Palyboy, być może w roli playmate roku i być może będzie to sesja w ciepłym egzotycznym i erotycznym klimacie, w klimacie, który odzwierciedlałby kolejna moją stronę.

7. UnU Magazyn Jak myślisz jakie cechy charakteru i wyglądu powinna posiadać modelka/fotomodelka?

Kasia W tym zawodzie przede wszystkim trzeba być wytrwałym, stanowczym, konsekwentnym i twardym. To jednak nie wszystko, należy także być pokornym i otwartym na nowe możliwości. Jeśli chodzi o wygląd, to fotomodelka czy modelka powinna przede wszystkim być kobieca i to jest najważniejsze. 

8. UnU Magazyn Czy pozowanie fotografom to dla Ciebie fantastyczna rozrywka, czy ciężka praca?

Kasia Sesje fotograficzne to ciężka praca, czasem kilkanaście godzin na planie zdjęciowym, ale dla mnie to przede wszystkim fantastyczna rozrywka, to spełnianie moich marzeń i realizacja planów. Gdy człowiek patrzy na to w taki sposób, to nawet 15 godzin na planie zdjęciowym zamienia się w czystą przyjemność.

9. UnU Magazyn Jakie były początki Twojej kariery? Mogłaś liczyć tylko na siebie, czy ktoś wyciągnął do Ciebie przyjazną dłoń?

Kasia Przede wszystkim mogłam liczyć na bliskich, ale oni zapewniali mi tylko wsparcie psychiczne. Każdą rzecz, którą osiągnęłam do tej pory zawdzięczam tylko i wyłącznie samej sobie.

10. UnU Magazyn Czy przywiązujesz wagę do swojego wygladu? Stosujesz jakieś diety, ćwiczysz?

Kasia Oczywiście, że przywiazuję wage do swojego wygladu, mój wygląd to mój wizerunek, dzięki któremu mogę się realizować. Jeśli chodzi o stosowanie diet, mogę powiedziec tylko tyle, że staram się zdrowo odżywiać.

11. UnU Magazyn Jaki masz sposób na miłe spędzenie wolnego czasu? W Twoim przypadku jest to wyjście na zakupy, wyjazd poza miasto, czy może wieczór w gronie przyjaciół?

Kasia Gdy mam wolny czas idę na zakupy z moją mamą, jadę na weekend gdzieś poza miasto, albo tak po prostu, spędzam czas w domu z moim ukochanym pupilkiem.

12. UnU Magazyn Jakich używasz na co dzień kosmetyków, czy ważna jest dla Ciebie tzw. znana marka?

Kasia Tak, marka kosmetyków jest dla mnie ważna. Na co dzień przede wszytskim ważne jest, aby pachnieć moim ulubionym zapchem Crystal Noir Versace lub L'instant magic.

13. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach? Czy trudno jest spotkać swój ideał?

Kasia W mężczyznach przede wszystkim cenię szczerość. Zawsze chciałam i nadal chcę, aby mężczyzna, z którym jestem, był szczery w stosunku do mnie w każdej sytuacji, w każdym momencie i nigdy nie rzucał słów na wiatr... A co do ideału mężczyzny... jest bardzo trudno spotkać swój ideał, gdyż na swiecie nie ma idealnych ludzi. 

14. UnU Magazyn Co w życiu stawiasz na pierwszym miejscu?

Kasia Zdecydowanie rodzinę i szczęście moich najbliższych.

15. UnU Magazyn Na kogo możesz liczyć w trudnych chwilach?

Kasia Na moją mamę, która zawsze jest obok mnie, zawsze mnie wspiera w każdej chwili mojego życia i w każdej decyzji którą podejmuję. 

16. UnU Magazyn A jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe...

Kasia Jest mi bardzo trudno mówić o marzeniach, bo mam ich tak wiele, że cieżko powiedzieć, które z nich jest tym największym :)

17. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Kasia Również dziekuję i pozdrawiam serdecznie!

Kasia jest fotomodelką Agencji UnU Models - zobacz profil