Dziewczyna UnU - Magda Kamińska

14.05.2007 15:10

Magda Kamińska - modelka UnU Models. Pierwsze sesje zdjęciowe miała już jako nastolatka. Na początku była to jedynie zabawa, dziś pracę w modelingu traktuje poważnie, dzięki niej ma okazje spełniać marzenia - poznać odległe zakatki świata. Występuje w teledyskach, kręci reklamy telewizyjne, ale uważa, że prawdziwe wyzwania są jeszcze przed nią.

1. UnU Magazyn Jesteś rodowitą Poznanianką, czy jesteś jakoś szczególnie związana ze swoim rodzinnym miastem?

Magda Tak jestem Poznanianką i lubię swoje miasto jednak lubię również inne miasta w Polsce np. Sopot, Warszawę... Nie jestem z Poznaniem, aż tak związana, żeby nie wyobrażać sobie mieszkania w żadnym innym miejscu poza nim. Jest kilka zakątków na świecie, w których chciałabym mieć również swój domek.

2. UnU Magazyn Jak trafiłaś do modelingu? Była to decyzja przemyślana czy zbieg szczęśliwych przypadków?

Magda Już jako nastolatka miałam różne propozycje pracy w modelingu, sporadycznie brałam udział w różnych pokazach, pojawiło się nawet kilka małych sesji zdjęciowych, ale traktowałam to jedynie jako zabawę i nie wiązałam z tym swojej przyszłości...
Dopiero rok temu, po nawiązaniu współpracy z profesjonalną agencją modelek, zaczęłam poważniej podchodzić do modelingu i w pewnym sensie stał się on dla mnie zarówno pasją jak i fajną przygodą.

3. UnU Magazyn Masz już poza sobą wiele sesji zdjęciowych, która z nich była dla Ciebie największym wyzwaniem, którą najlepiej wspominasz?

Magda Myślę że taka, która będzie dla mnie naprawdę wyzwaniem dopiero nadejdzie, ale każda jest dla mnie nowym doświadczeniem i zawsze pozostawia miłe wspomnienia. Najbardziej jednak cieszą mnie tak zwane sesje wyjazdowe, ponieważ są doskonałym połączeniem pracy i przyjemności, a przede wszystkim umożliwiają zwiedzanie różnych zakątków świata.

4. UnU Magazyn Odczułaś kiedyś konkurencję, na własnej skórze?

Magda Tak i to całkiem niedawno. Do tej pory spotykałam ludzi bardzo życzliwych, modelki z którymi pracowałam często stawały się moimi koleżankami, z większością dziewczyn utrzymuje przez cały czas dobry kontakt. Zdaża się nawet, że pomagamy sobie w załatwieniu sesji zdjęciowych czy pokazów mody. Jednak ostatnio miałam nieprzyjemną sytuację i odczułam konkurencję na własnej skórze, ale dzięki temu zrozumiałam, że w tej branży nie powinno się być za bardzo ufnym a wręcz należy mieć oczy szeroko otwarte.

5. UnU Magazyn Występowałaś w reklamach telewizyjnych, teledyskach, a nawet filmie. Czy doświadczenie pracy w modelingu pomogło Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Magda Nie mogę jeszcze mówić o początku tej części mojej kariery ponieważ uważam, że jestem jeszcze zbyt mało doświadczona w tej dziedzinie. Teledyski, reklama TV czy też zagranie epizodu w filmie to czysty przypadek...

6. UnU Magazyn Które z wykonywanych przez Ciebie zajęć daje Ci największą radość?

Magda  Wszystkie te zajęcia dają mi radość. Głównie zajmuję się fotomodelingiem. Każda sesja zdjęciowa (tak jak już wcześniej wspomniałam) wzbogaca mnie o nowe doświadczenia, nowe znajomości oraz uczy współpracy z różnymi ludźmi. Często łączę swój pomysł z koncepcją fotografa przez co wychodzi z tego bardzo fajny efekt końcowy. Teledyski, reklama TV to na razie dla mnie dodatkowe zajęcia, ale również bardzo miłe.

7. UnU Magazyn Co uważasz za swój największy sukces?

Magda Myślę, a raczej mam nadzieję, że to co będę mogła uważać za swój największy sukces czy też największe wyzwanie... dopiero nadejdzie.

8. UnU Magazyn Czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, wymiarów, czy też chciałabyś coś u siebie zmienić?

Magda Nie znam dziewczyny, kobiety, która byłaby zadowolona w 100% ze swojego wyglądu. Jestem świadoma swoich niedoskonałości, ale w pełni siebie akceptuję. Wychodze z założenia, że nikt przecież nie jest idealny.

9. UnU Magazyn W wolnej chwili najbardziej lubisz...

Magda Zakupy, kino i leniuchowanie oczywiście.

10. UnU Magazyn Co najbardziej cenisz w mężczyznach? Czy trudno jest spotkać swój ideał?

Magda W mężczyznach najbardziej cenię szczerość, dobre maniery i szacunek do kobiet. Ideały chyba nie istnieją na świecie… albo może ja jestem zbyt wybredna i nie mogę takiego znaleźć.

11. UnU Magazyn Z kim chciałabyś spędzić wymarzone wakacje i gdzie?

Magda Wymarzone wakacje chciałabym spędzić oczywiście ze swoim mężczyzną. Gdzie? Pewnie co tydzień w innym miejscu. Najpierw polecielibyśmy na ciepłe wyspy Ameryki Północnej potem zwiedzilibyśmy Amerykę Południową, Afrykę, Azję wschodnią oraz Australię...

12. UnU Magazyn Co w życiu stawiasz na pierwszym miejscu?

Magda Na pierwszym miejscu zawsze u mnie jest i będzie rodzina.

13. UnU Magazyn Na kogo możesz liczyć w trudnych chwilach?

Magda Na moją starszą siostrę. Mogę jej powierzyć każdą tajemnicę i zawsze mogę na nią liczyć. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami.

13. UnU Magazyn Twój ulubiony aktor/aktorka?

Magda Hugh Grant.
 
14. UnU Magazyn Jaki jest Twój ukochany zapach perfum?

Magda Uwielbiam zapach Givenchy Amarige.

15. UnU Magazyn A jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe?

Magda Moim największym marzeniem jest zwiedzić jak najwięcej miejsc na świecie oraz założyć szczęśliwą rodzinę i mieć trójkę kochanych dzieci.

16. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę. 
 
Magda Również bardzo dziękuję

Magda jest modelką UnU Models http://unumodels.pl/modelki_magda050.html