Dziewczyna UnU - Marta Leśniak

09.07.2007 11:29

Marta Leśniak - modelka Agencji UnU Models. Pierwszą sesję zdjęciową miała trzy lata temu i od razu została twarzą w magazynie Miasto Kobiet. Pracę w modelingu traktuje jako swoje hobby, czerpie z niej radość i motywacje do życia, dbania o siebie. To dla niej także najlepszy sposób na przeżycie ciekawej przygody - w tym roku czeka ją sesja w Japonii. Oprócz swojego chłopaka najbardziej kocha... Londyn.

1. UnU Magazyn Kiedy miałaś pierwszą sesje zdjęciową? Jak do niej doszło i czy było to dla Ciebie duże przeżycie?

Marta Trzy lata temu zauważyła mnie na castingu szefowa agencji modelek Fashion Color, spodobałam się i zaprosiła mnie na pierwszą sesję zdjęciową. Bardzo się wtedy ekscytowałam i stresowałam, fotograf musiał mi pomagać w pozowaniu, ale w efekcie dostałam bardzo ładne, profesjonalnie wykonane zdjęcia do portfolio i zostałam twarzą tej agencji w magazynie Miasto Kobiet.

2. UnU Magazyn Co dla Ciebie oznacza praca w modelingu, czy jest to realizacja marzeń, czy jedno z wielu rzeczy, którymi się zajmujesz?

Marta Z pewnością ta praca to realizacja marzeń. Od początku traktowałam ją jako hobby, mam piękne zdjęcia, zdobywam dzięki niej wspaniałe zlecenia, które pomagają mi np. poznawać świat. W tym roku wylatuję do Japonii, i jak tu się nie cieszyć?

3. UnU Magazyn Czym jest dla Ciebie bycie modelką/fotomodelką? Chwilową przygodą, sposobem na poznanie ciekawych ludzi, miejsc?

Marta To ciągłe powiększanie portfolio, a co za tym idzie wprawianie siebie w dobry nastrój. Motywuje mnie to również do codziennego dbania siebie, swoje ciało, przez co nie mam w ogóle problemów np. z wykonaniem seksownego makijażu na każdą okazje ;) Pomaga mi w tym... wrodzony talent do wizażu.

4. UnU Magazyn Brałaś udział w wielu sesjach zdjęciowych?

Marta Tak, myślę, że w około 20...

5. UnU Magazyn Kto ma największy wpływ na Twoje życiowe wybory? Kto najbardziej Cię dopinguje i wspiera?

Marta Hmmm, myślę, że znajomi, koledzy, gdyż mój facet często bywa zazdrosny i za bardzo mnie nie dopinguje, wręcz namawia do zrezygnowania z niektórych sesji, dlatego go nie słucham. Pozowanie daje mi wiele radości i nie chce na razie z tego rezygnować. Sama decyduję o swoim życiu i sama też muszę ponosić wszelkie konsekwencje życiowych wyborów.

6. UnU Magazyn Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu? Czy modelka musi jakoś szczególnie o siebie dbać?

Marta Wydaje mi się, że to oczywiste. Jeżeli chodzi o mnie to kupuję karnet open na fitnes. Polecam też częste peelingi, w szczególności sisley'a, by cera i ciało wyglądały świeżo... Modelka musi o siebie dbać, bo utrzymuje się z prezentowania swojego wyglądu, ciała...

7. UnU Magazyn Co jest w życiu dla Ciebie najważniejsze?

Marta Obecnie - kariera, bo mam dopiero 19 lat.

8. UnU Magazyn Jakich ludzi spotykasz na swojej drodze? Odczułaś kiedyś konkurencję na własnej skórze?

Marta Oczywiście, pełno jest pięknych i zaborczych kobiet. Ja robię się zazdrosna, gdy widzę lepsze zdjęcia od swoich ;)

9. UnU Magazyn Co rozumiesz pod pojęciem - sukces? Czym on dla Ciebie jest?

Marta Jest tym uczuciem, które można nazwać - dumą z samego siebie, jest równoważny z udaną karierą, a zatem jest dla mnie najważniejszy...

10. UnU Magazyn Jesteś typem samotnika, czy lubisz wokół siebie ludzi, ciągły ruch?

Marta Lubię spontaniczne wieczorne wypady, ciągły ruch, życie klubowe, natomiast potem lubię nie odbierać telefonów i zamknąć się tylko i wyłącznie ze swoim facetem i cieszyć wspólnym szczęściem...

11. UnU Magazyn Przy jakiej muzyce najlepiej się relaksujesz? Kto jest Twoim ulubionym solistą?

Marta Przy tzw. czarnej muzyce, zwłaszcza kocham Mtv Base, podobają mi się ostatnie kawałki Beyonce: 'Upgrade you' 'Green Light' 'Kitty Kat', ale równie lubię słuchać Lucy Pearl 'Don't Mess With My Men'. Najważniejszy w słuchanym utworze jest dla mnie bas, a jego jest najwięcej w czarnej muzyce... W klubie pasuje mi również house.

12. UnU Magazyn Wymarzony kraj, który chciałabyś odwiedzić?

Marta Zakochałam się w Londynie i chciałabym tam często wracać, chętnie odwiedziłabym Miami, Nowy Jork i Malezję...

13. UnU Magazyn Na jakie cechy zwracasz uwagę u mężczyzn?

Marta Przede wszystkim na inteligencję. Ponadto cenię u mężczyzn dobry gust - ładne okulary, drogie buty i świetną fryzurę, i tyle. Wszystko inne zawiera się w słowie hardcore...

14. UnU Magazyn Może nam zdradzisz jakie masz plany na przyszłość?

Marta Zarabiać, pracując w modelingu, czyli jak najdłużej robić to co kocham. Skończyć studia,  potem ambitnie np. zarządzać, zająć się prawem jazdy ;) nie tracić motywacji do fitnessu i znaleźć się na... billboardzie!

15. UnU Magazyn Dziękujemy bardzo za rozmowę.

Marta Również dziękuję, miło czasem zastanowić się nad sobą...

Marta jest modelką Agencji UnU Models http://unumodels.pl/modelki_marta039.html