Dziewczyna UnU - Olga Borawska

16.03.2007 12:34

Olga Borawska - modelka UnU Models. Czas między sesjami fotograficznymi wypełniają jej przygotowania do egzaminu maturalnego. Fotomodeling traktuje poważnie, jest to dla niej sposób na poznanie ciekawych i wartościowych osób. Akceptuje swój wygląd, chociaż czasami wpada na szalone pomysły, by go zmienić. Żyje na wysokich obrotach.

1. UnU Magazyn Jak trafiłaś do modelingu? Była to decyzja przemyślana czy zbieg szczęśliwych przypadków?

Olga Do świata modelingu trafiłam całkiem przypadkiem - poszłam do fotografa, żeby wyrobić zdjęcia do dokumentów, potem ten fotograf zaprosił mnie na sesję i właśnie od tego się zaczęło.

2. UnU Magazyn Czym jest dla Ciebie zawód modelki/fotomodelki? Traktujesz go jako sposób na życie czy chwilową przygodę?

Olga Zawodu fotomodelki może nie traktuję jako sposóbu na życie, ale podchodzę do niego dosyć poważnie. Jest to dla mnie niezmiennie wielka przygoda. Chciałabym bardzo, żeby ta przygoda nie trwała zbyt krótko.

3. UnU Magazyn Co w tym zawodzie najbardziej Ci się podoba, a co w nim przeszkadza?

Olga W zawodzie fotomodelki bardzo cenię sobie możliwość poznawania ciekawych i wartościowych ludzi, z którymi utrzymuję stały kontakt, a wielu z nich mogę śmiało nazwać swoimi przyjaciółmi.

 

4. UnU Magazyn Brałaś udział w wielu castingach, pokazach? Jakie jest Twoje najprzyjemniejsze wspomnienie?

Olga Bardzo często chodzę na castingi do sesji zdjęciowych, reklam i pokazów. Wcale nie ukrywam, że przed każdym z nich bywam bardzo stremowana. Najmilej wspominam sytuację, kiedy podczas przygotowań przed pokazem, gdy okazało się, że mój biust jest za duży, w ekspresowym tempie zrobiono mi bluzkę ze spódnicy. Ta bluzka okazała się hitem całego pokazu.

5. UnU Magazyn Jesteś kobietą, która akceptuje swój wygląd, czy cały czas pragniesz coś w nim zmieniać?

Olga Lubię swój wygląd, chociaż często wpadam na szalone pomysły, żeby go diametralnie zmienić, ale na szczęście na pomysłach się kończy i do czynów nie dochodzi.

6. UnU Magazyn Jakich używasz na co dzień kosmetyków, czy ważna jest dla Ciebie tzw. dobra firma?

Olga Tzw. dobra firma jest ważna, ale nie jest najważniejsza. Zazwyczaj staram się kupować lepsze podkłady, kremy i odżywki do włosów, ale jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to używam takich, które akurat wpadną mi w oko, wtedy nie patrzę na markę.

7. UnU Magazyn Lubisz ruch wokół siebie, częste podróże zmiany miejsca? A może jesteś typem samotnika, który najlepiej czuje się w domowym zaciszu?

Olga Częste podróże w zawodzie fotomodelki to normalne zjawisko, przyzwyczaiłam się do nich. Do Warszawy, gdzie mam najczęściej sesje zdjęciowe, muszę dojeżdżać ponad 200 km, więc jestem osobą żyjącą w ciągłym ruchu, często też zdarza mi się zaszyć w domowym zaciszu i po prostu pooglądać telewizję, bo zazwyczaj nie mam na nią czasu.

8. UnU Magazyn Jaki masz sposób na miłe spędzenie wolnego czasu? W Twoim przypadku jest to wyjście na zakupy, wyjazd poza miasto, czy może wieczór w gronie przyjaciół?

Olga Wolny czas to w moim przypadku pojęcie trochę abstrakcyjne, w maju zdaję maturę, dlatego też, gdy mam chwilę wytchnienia staram się relaksować i odpoczywać, wtedy każdy sposób jest dobry.

9. UnU Magazyn Jakiej słuchasz muzyki? Masz ulubiony zespół, solistę?

Olga Bardzo lubię słuchać Janis Joplin i Tracy Chapman

 

10. UnU Magazyn Jeżeli posiadasz prawo jazdy to jakim samochodem najbardziej chciałabyś jeździć?

Olga Nie posiadam prawa jazdy, ale jestem już w trakcie kursu. Najbardziej chciałabym mieć VW New Beetle'a.

11. UnU Magazyn Twój ulubiony zapach to...

Olga Mexx Ice Touch

12. UnU Magazyn Co uważasz za swoje największe osiągnięcie?

Olga Hmm, myślę, że chyba jeszcze niczego wielkiego nie osiągnęłam, ale jak odkryję jakiś nowy pierwiastek, albo napiszę książkę, która okaże się bestsellerem, z pewnością dam Wam znać ;)

13. UnU Magazyn Jakie atuty u mężczyzn są dla Ciebie najważniejsze? Czy już poznałaś mężczyznę, który odpowiada Twojemu ideałowi?

Olga Przede wszystkim liczy się inteligencja, no i mężczyzna musi mieć w sobie coś z rycerza - być szarmanckim. Nie mam swojego ideału, bo pewnie zostałabym starą panną do końca życia, ale jest ktoś, z kim bardzo dobrze się czuję, który posiada dwie z wyżej wymienionych cech, a to dla mnie wystarczy :)

14. UnU Magazyn Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Olga Moje plany na najbliższą przyszłość, to przede wszystkim zdanie matury w zadowalającym stopniu, no i oczywiście studia, a jakie i gdzie to jeszcze nie zdecydowałam, po prostu żyję dniem dzisiejszym i nic na razie nie planuję, żeby później się nie rozczarować.

15. UnU Magazyn Dziękuję bardzo za rozmowę.

Olga Dziękuję również.

Olga jest modelką UnU Models http://unumodels.pl/modelki_olga051.html