Dziewczyna UnU - Olga Zinchenko

31.01.2008 16:44

Olga Zinchenko - modelka Agencji UnU Models. Jej pierwsza sesja zdjęciowa odbyła się w przedszkolu, kiedy Ola miała zaledwie kilka lat. Statystował jej... traktor z radziecką gwiazdą. O sobie mówi, że jest człowiekiem niezmiernie szczęśliwym, szuka i znajduje radość w każdej chwili i miejscu. Niezwykle ceni sobie swoich bliskich, bo ich zaufanie i wiara w nią czynią ją szczęśliwą. Muzycznie zakręcona na punkcie króla reggae - Boba Marle'a, stąd też jej największe marzenie - miesiąc miodowy na Jamajce!

1. UnU Magazyn Kiedy miałaś pierwszą sesje zdjęciową? Jak do niej doszło i czy było to dla Ciebie duże przeżycie?

Olga W przedszkolu po dostawie nowych zabawek. Wtedy zabrakło dla mnie lalek i miśków i dostałam do "pozowania" duży metalowy traktor z radziecką gwiazdką, który zresztą został moją ulubioną zabawką.

2. UnU Magazyn Czym jest dla Ciebie bycie modelką/fotomodelką? Chwilową przygodą, sposobem na poznanie ciekawych ludzi, miejsc?

Olga Zaczęło się od przygody, jak w każdej bajce - dużo interesujących ludzi, jaskrawych wydarzeń, fontanna emocji. Kiedy zabawa przestała być zabawą i modeling zmienił się w sposób zarobku, zaczęłam go traktować jako zwykły obowiązek: tak samo mi się nie chce wstawać rano na sesję zdjęciową jak i na zajęcia na uczelni. 

3. UnU Magazyn Kto ma największy wpływ na Twoje życiowe wybory? Kto najbardziej Cię dopinguje i wspiera?

Olga Ludzie, którym ufam. Bo tylko zaufanie i wiara bliskich w Ciebie potrafi dać szczęście.

4. UnU Magazyn Czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Jak dbasz o swoją sylwetkę, chodzisz na siłownię, uprawiasz jakiś sport?

Olga Nie będę ściemniać... Trenowałam w dalekiej przeszłości taniec towarzyski, i tyle mi z tego zostało, że mam worek medali :) Teraz regularnym wysiłkiem jest droga Babilon - AGH - Babilon :) [od redakcji: Babilon to miasteczko studenckie w Krakowie, a AGH to Akademia Górniczo-Hutnicza, gdzie studiuje Ola] Żadnego głodzenia się! Człowiek, który mało je jest nieszczęśliwy! Tajemnicą figury jest "trasa biegowa" dookoła krakowskich Błoni, taniec do upadłego, sesje zdjęciowe w kamieniołomach. To wszystko równoważy mój udział w niezliczonych grillach "między jamnikami" (najlepszym miejscu na miasteczku studenckim i pod słońcem) i stos pudełek po pizzy koło komputera :D. Czasami, kiedy leń wewnętrzny uśnie, zdarza mi się powspinać w Fortecy [od redakcji: Forteca to ścianka do wspinaczki]

5. UnU Magazyn Co jest w życiu dla Ciebie najważniejsze?

Olga Radość. Nie ważne, skąd ona wynika: czy będzie to jakieś osiągnięcie, które całkiem zmieni Twoje życie, czy ukochana osoba w końcu podaruje Ci kwiatka, czy zgubisz się w nieznanym mieście jadąc autostopem z Warszawy do Krakowa, czy po prostu zamienisz dwa miłe słowa z człowiekiem, którego widzisz pierwszy i ostatni raz. Życie powinno być romantyczną komedią a nie horrorem.

6. UnU Magazyn Relaks to dla Ciebie...

Olga Las, karimata, shisha.

7. UnU Magazyn Jesteś typem samotnika, czy lubisz wokół siebie ludzi, ciągły ruch?

Olga Samotnikiem jestem tylko kiedy śpię... Nie ma nic bardziej nieznośnego, niż ciągłe znajdowanie się w 4 ścianach. Wiem, że mój przyszły zawód skaże mnie na to, ale teraz nasza mała jaskinia (mieszcząca oprócz mnie jeszcze 8 umysłów ścisłych) w której panuje impreza i bałagan zapewnia mi wesołe wieczory i śpiewy do rana. Zdarza mi się również odłączyć od świata: pogrążyć się w nauce (lub w Internecie) i w ten sposób przywitać wschodzące słoneczko.

8. UnU Magazyn Przy jakiej muzyce najlepiej się relaksujesz? Jaki jest Twój ulubiony zespół lub solista?

Olga Królowie reggae - Bob Marley i polski zespół Indios Bravos... "Don't worry - be happy!" - to odzwierciedlenie mojego nastawienia do życia. Ale ulubionym zespołem pozostaje Guns n' Roses. "November rain" w połączeniu z miłością do jesieni i przeźroczystym żółto-czerwonym deszczem tworzą niepowtarzalną atmosferę spokojnego i zamyślonego humoru. Strachy na Lachy - odkryłam niedawno i jest to dla mnie najbardziej genialny zespół ze względu na jego teksty i głos Grabarza. Do listy ulubionych zespołów dołączę również Happysad i klasykę polskiego rocka - Kult.

9. UnU Magazyn Jakie cechy u mężczyzn imponują Ci najbardziej?

Olga Dobrze pofałdowany, wielgachny, mięsisty, atletyczny MÓZG!

10. UnU Magazyn Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Olga Skończyć swoją stronę internetową. Ten plan mam od jakiegoś pół roku i on zawsze nosi nazwę "na najbliższą przyszłość".

11. UnU Magazyn Jaką książkę ostatnio czytałaś?

Olga "Wprowadzenie do algorytmów" Thomasa H. Cormen'a. Bardzo intrygująca, szczególnie o 4 w nocy przed egzaminem ;) 

12. UnU Magazyn Z kim i gdzie chciałabyś spędzić swoje wymarzone wakacje?

Olga Gdzieś w tropikach z niespotykanymi na co dzień zwierzętami.

13. UnU Magazyn Jaka była najszczęśliwsza chwila w Twoim życiu?

Olga Jestem człowiekiem niezmiernie szczęśliwym. Szukam radości w każdej chwili, w każdym miejscu. Najszczęśliwsza chwila - ta, w której zrozumiałam, że przyszła miłość (pomijając tą z przedszkola :D) A ogólnie liczba szczęśliwych momentów w moim życiu zmierza do nieskończoności. Zaliczam do nich wszystkie wielkie zmiany (bo zmienia się zawsze na lepsze), poznanie nowych ludzi, pojawienie się szalonych pomysłów, powodzenie w tej czy innej sprawie, podekscytowanie się jakimś niezbyt rozsądnym postanowieniem, które i tak nie wypali, budzenie się rano z pomysłem, że można calusieńki dzień obijać się i leżakować, no i deptanie biednego malucha [od redakcji: fiata 126p] w stroju diabła na juwenaliach.

14. UnU Magazyn A jakie jest Twoje największe marzenie? Chodzi nam nie tylko o sprawy zawodowe?

Olga Miesiąc miodowy na Jamajce!

15. UnU Magazyn Dziekuję bardzo za rozmowę.

Olga Dziękuję również.

Olga jest fotomodelką Agencji UnU Models - zobacz profil