tekst tygodnia

Światowa premiera nowego Golfa GTD Variant

Już od 1982 roku Volkswagen oznacza skrótem GTD - "Gran Turismo Diesel" samochody gwarantujące sportową i oszczędną jazdę. Po raz pierwszy skrót ten pojawia się na nadwoziu Golfa Varianta, który podobnie jak Golf GTD, wyposażony jest w silnik TDI o mocy 184 KM (135 kW). Światowa premiera Golfa GTD Varianta odbędzie się podczas Genewskiego Salonu Samochodowego, w Polsce do oferty zostanie wprowadzony już w maju.

czytaj dalej >

Australian Made - wodoodporne Emu w Hego's Milano

W 1994 roku, kiedy to surfer Andrew Raggett został właścicielem Jackson's Tannery i zmienił nazwę firmy na Emu Australia, narodziła się legenda. Od tego czasu, dzięki swojej innowacyjnej technologii, buty Emu zyskały popularność na całym świecie.

czytaj dalej >

YES True Romance - historia miłości

Każdy z nas przeżył w swoim życiu prawdziwą historię miłosną, pełną namiętności i wyjątkowych chwil. Nic tak nie kojarzy się z tym uczuciem, jak biżuteria, która jest najpiękniejszą formą wyrażania emocji. To prawdziwy symbol pierwszej, niezapomnianej miłości - radości dzielenia życia z drugą osobą. Niech kolekcja YES True Romance będzie prawdziwą o niej opowieścią.

czytaj dalej >

Nowa jakość stylu - damska zimowa kolekcja obuwia Clarks

W zimowym sezonie 2014/2015 marka Clarks zaproponowała kolekcję obuwia damskiego, która definiuje na nowo dotychczasowe pojęcie stylu. Clarks stawia przede wszystkim na niezwykle barwną i eklektyczną różnorodność, umożliwiającą każdej Pani indywidualne - dostosowane do okoliczności i nastroju - wyrażanie siebie poprzez formę ubioru.

czytaj dalej >

Puma i BWGH - kolekcja inspirowana twórczością artysty Ethan'a Cooka

Nowa kolekcja Puma z linii Select na wiosnę/lato 2015 zaprojektowana zostałą przez projektantów z Brooklyn We Go Hard, a inspirowana jest twórczością artysty Ethana Cooka.

czytaj dalej >

LIVE 2 - następca flagowego modelu smartfona Kruger&Matz

Prezentujemy LIVE 2 - smartfon autorstwa Kruger&Matz, producenta designerskich urządzeń mobilnych oraz eleganckiego sprzętu audio. To, co go wyróżnia, to 5-calowy ekran HD IPS, największy z dotychczas dostępnych w ofercie. Tak jak poprzednia wersja, LIVE 2 oparty jest o system Android i posiada opcję DUAL SIM.

czytaj dalej >

Zimowa kolekcja bielizny Reserved 2014/15

Stylowa i wysmakowana - to kluczowe słowa charakteryzujące zimową kolekcję bielizny Reserved. Dominują w niej seksowne biustonosze push-up i klasyczne figi wykonane z deliktanie połyskujących tkanin.

czytaj dalej >