tekst tygodnia

Studyjne Audi prologue - początek nowej ery w stylistyce

Audi wkracza w nową stylistyczną erę. Podczas wystawy Los Angeles Auto Show, odpowiedzialny za stylistykę nowych pojazdów Audi Marc Lichte, zaprezentował nowy studyjny pojazd koncepcyjny - Audi prologue. Zamierzeniem Marca Lichte jest zapoczątkowanie przy pomocy tego dużego coupé nowego kierunku wzorniczego Audi.

czytaj dalej >

Nowa kolekcja Solar w obiektywie Davida Vasiljevica

Ekspresję kolekcji Solar Wiosna-Lato 2015 obrazują zdjęcia znanego fotografa modowego. Przed obiektywem Davida Vasiljevica stanęła Myrthe de Poel, która znalazła się na liście 50 najbardziej obiecujących modelek według portalu Models.com. Kampania w pełni oddaje charakter najnowszej kolekcji marki - ciekawych w formie ubrań i akcesoriów stworzonych dla nowoczesnych kobiet.

czytaj dalej >

Kolekcja bielizny Reserved Wiosna-Lato 2015

Na Walentynki Reserved zaprasza do modowego buduaru, gdzie odkrywamy tajemniczą i zmysłową kolekcję bielizny na nowy sezon. Projektanci postawili sobie za cel stworzenie kobiecych, pięknych i uwodzicielskich bieliźnianych form, które zachwycają nie tylko nowoczesnym designem, ale też wysoką jakością wykonania.

czytaj dalej >

Shoepassion - rozwija swoje żagle!

Nadrzędnym celem marki Shoepassion.com jest promowanie rzemieślniczego kunsztu oraz metody Goodyear-Welted. Shoepassion to synonim wysokiej jakości, najlepszych skór oraz ciągłego rozwoju na rynku europejskim, a także światowym.

czytaj dalej >

Sportswear - czyli zimowa sportowa linia Pierre Cardin

Wszechstronność i uniwersalność - to kluczowe słowa, którymi kierowała się marka Pierre Cardin tworząc linię Sportswear. Została ona zaprojektowana z myślą o aktywnym  mężczyźnie, który ceni w ubraniach nie tylko dobrą jakość i funkcjonalność, ale także zwraca uwagę na design i innowacyjne rozwiązania.

czytaj dalej >

W Walentynki pokochaj siebie! Pokochaj Arbonne!

Walentynki to święto, które zachęca do tego, aby kochać. Ale zanim pokochasz innych, musisz pokochać siebie. Dokładnie taką, jaka jesteś. Podkreśl to, co jest w Tobie najlepsze i najpiękniejsze. W tym roku spędź czas z kimś naprawdę wyjątkowym... spędź Walentynki we własnym towarzystwie!

czytaj dalej >

Z miłości do kobiet, czyli walentynkowe inspiracje YES

Jak najpiękniej okazać uczucia? Podaruj swojej Walentynce wyjątkową biżuterię, która na zawsze stanie się dla Niej wyrazem Waszej miłości. Jeżeli szukasz pomysłu na tę okazję zainspiruj się propozycjami YES.

czytaj dalej >