tekst tygodnia

Swatch Sistem 51 wywraca świat do góry nogami - przód prezentuje czas, tył historię

Dzięki Sistem 51 Swatch otworzył drzwi do nowego, ekscytującego świata. Sistem 51, pierwszy na świecie automatyczny mechanizm, który nie jest wykonany ręcznie, a za pomocą w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, został zaprezentowany zdumionym przedstawicielom branży zegarkowej w kwietniu 2013 roku. Pierwsze cztery modele pojawią się już pod koniec lipca także na rynku polskim.

czytaj dalej >

Marynarskie paski w Simple CP

W szafie każdej kobiety powinny się znaleźć ponadczasowe klasyki. Poza małą czarną czy białą koszulą nie może zabraknąć w niej także pasków! Wzór ten, spopularyzowany przez Coco Chanel w latach 30., przywodzi na myśl nadmorskie promenady, plażę i słońce.

czytaj dalej >

Karl Who? - modowe nowości od Melissa w Hego's Milano

Nic tak nie podkreśla letniej stylizacji jak charakterystyczne dodatki. Hego's Milano proponuje na te pełne słońca miesiące wyjątkową linię butów Melissa, zaprojektowaną przez samego Karla Lagerfelda. Powstałe w ramach współpracy modele łączą w sobie brazylijską radość życia - joie de vivre oraz innowacyjne wzornictwo.

czytaj dalej >

KM1080 - pierwszy tablet Kruger&Matz z systemem Windows

Kruger&Matz, coraz bardziej popularna wśród klientów marka urządzeń mobilnych i sprzętu audio, wprowadziła do oferty pierwsze tablety z systemem Windows. Od początku lipca na rynku dostępne są dwa 10-calowe modele z serii KM1080 napędzane czterordzeniowym procesorem Intel Atom Z3735D.

czytaj dalej >

Nowość Refill-Me od jane iredale - pędzel z pojemnikiem na puder

Refill-Me Refillable Loose Powder to pędzel z pojemnikiem na puder. Oferuje łatwą aplikację oraz pozwala na zachowanie porządku w torebce lub kosmetyczce. Refill-Me posiada niezwykle wygodny mechanizm blokujący rozsypywanie się pudru. To idealny towarzysz podróży i rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie stosowały pudrów sypkich z obawy o rozsypywanie się pudru podczas aplikacji.

czytaj dalej >

Pachnące żele Original Source, czyli dawka orzeźwienia dla aktywnych

Nie musisz biegać tak szybko jak Usain Bolt, strzelać celnie bramek na wzór Christiano Ronaldo, czy trafiać piłką do kosza niczym legendarny MJ Michael Jordan. Jeśli lubisz nierutynowo i ciekawie spędzać czas, dla nas już jesteś mistrzem! Original Source mocno kibicuje tym, którzy lubią aktywny tryb życia.

czytaj dalej >

Esencja lata według Natashy Dziewit, czyli O czym szumią wierzby...

Niespełna pół roku po debiucie pod swoim nazwiskiem, Natasha Dziewit wypuszcza nową kolekcję pod enigmatycznym tytułem: O czym szumią wierzby... To minikolekcja, na którą składają się ubrania kobiece, sensualne, malownicze, a przy tym komfortowe i perfekcyjne pod względem wykonania i doboru luksusowych tkanin.

czytaj dalej >