Audi A1 Samurai Blue w Tokio

03.02.2012 14:26

W listopadzie 2011 na targach motoryzacyjnych w Tokio, Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód - błyszczące barwami japońskiej piłkarskiej drużyny narodowej Audi A1 Samurai Blue, które jest wyrazem podziwu dla japońskiej piłki nożnej.

 

 

" Audi A1 w barwach japońskiej piłkarskiej drużyny narodowej
" Zwrotne i szybkie jak piłkarz ekstraklasy
" Zysk ze sprzedaży tego unikatowego samochodu przekazany zostanie częściowo na cele charytatywne

 

 

"Niebiescy Samuraje", tak nazywana jest w Japonii piłkarska drużyna narodowa. Niebieski i biały to kolory strojów mężczyzn i kobiet. Japońska drużyna mężczyzn to aktualni mistrzowie Azji. Panie odnoszą jeszcze większe sukcesy na światowej scenie piłki nożnej - w 2011 wygrały mistrzostwa świata, które odbyły się w Niemczech.

 

 

Niebieski i biały to także kolory Audi A1 Samurai Blue, z czerwonymi elementami japońskiej flagi. Na czerwono polakierowane są również 18-calowe koła w specjalnej stylistyce. Wnętrze jest czarne, z kontrastowymi niebieskimi szwami i odpowiednimi akcentami kolorystycznymi na dyszach nawiewu, elementach dekoracyjnych, konsoli środkowej i dywanikach.

 

 

Wyposażone w silnik 1.4 TFSI o mocy 90 kW (122 KM) i sportowe zawieszenie z szerokimi, osiemnastocalowymi kołami, Audi A1 Samurai Blue jest szybkie i zwrotne - jak piłkarz ekstraklasy. Zysk ze sprzedaży tego unikatowego modelu zostanie częściowo przekazany na cele charytatywne. W 2012 roku na rynku pojawi się limitowana edycja, której stylistyka bazować będzie na A1 Samurai Blue.

 

 

 

 

 

 

Audi