Inazuma wjeżdża na polski rynek

04.02.2013 15:17

Długo oczekiwany model Suzuki Inazuma debiutuje na polskim rynku. Ten motocykl, którego nazwa pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego "błyskawicę", ma elektryzującą stylistykę i charakter idealnie sprawdzający się w mieście.

 

 

Napędzana dwucylindrowym, rzędowym silnikiem konstrukcja Inazumy jest lekka i zwarta. Jednostka napędowa cechuje się doskonałym momentem obrotowym w zakresie niskich i średnich prędkości obrotowych zarówno podczas jazdy w terenie zabudowanym, jak i za miastem.

 

 

Chłodzenie cieczą pomaga utrzymać optymalne parametry pracy silnika bez względu na warunki. Lekka konstrukcja jest pewnie zamocowana w nieosłoniętej ramie.

 

 

Hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu zapewniają skuteczne i kontrolowane hamowanie bez względu na to, czy poruszamy się ulicami miast, czy podróżujemy po drogach szybkiego ruchu.

 

 

Stylistyka Inazumy czerpie z modelu B-King. Śmiało zarysowane lampy kierunkowskazów wtopione w nadwozie podkreślają atrakcyjny wygląd. Nieosłonięte elementy konstrukcji motocykla są otoczone przez chromowane rury wylotowe z przodu i duże tłumiki z tyłu.

 

 

Charakterystyczny element motocykla stanowi także wystający z wąskiej obudowy o płaskich powierzchniach reflektor przedni o ostrym zarysie. Umieszczona nad reflektorem przednim czarna osłona otacza górną część zespołu wskaźników.

 

 

Siedzenie o wyraźnie dynamicznym zarysie unosi się od zbiornika paliwa ku tyłowi. Dzięki wysokości wynoszącej 780 mm jest komfortowe i zapewnia dobrą kontrolę nad motocyklem.

 

 

Cena modelu Inazuma to 17900 złotych.

 

 

 

 

 

Suzuki
17900 PLN