Nowe modele Harley-Davidson na rok 2013

21.08.2012 11:30

Harley-Davidson wjeżdża w 110. rok produkcji motocykli z linią autentycznych amerykańskich motocykli, reprezentowaną przez wybrane modele Harley-Davidson 110th Anniversary Edition i odświeżony model Dyna Street Bob.

 

 

 

Harley-Davidson 2013 110th Anniversary Edition

Harley-Davidson 2013 Dyna

Harley-Davidson 2013 CVO

 

Dział Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO) oferuje dwa nowe modele, CVO Breakout - model Softail o wysokich parametrach z niesamowitymi opcjami wykończenia, a także CVO Road King, wyposażony w innowacyjną szybę przednią i wysokiej jakości system audio.

 

Harley-Davidson 2013 Softail

Harley-Davidson 2013 Sportster

Harley-Davidson 2013 V-Rod

Harley-Davidson 2013 Touring

Harley-Davidson 2013 - stylizacja Hard Candy Custom

 

Kolejną nowością przygotowaną przez Harley-Davidson na rok 2013 jest stylizacja Hard Candy Custom, czerpiąca z motywów znanych z ery chopperów z końca lat 60. i wykorzystująca lakiery metaliczne, lśniący chrom i stylowe detale w akcesoriach i odzieży. Elementy Hard Candy Custom obejmują opcje wykończenia lakierem metalicznym z dużymi płatkami metalu. Trzy z tych schematów będą selektywnie oferowane jako opcja koloru dla pięciu modeli seryjnych Harley-Davidson z roku 2013. Każdy model Harley-Davidson 2013 niesie ze sobą ponad sto lat doświadczenia, wiedzy i pasji do jazdy.

 

Harley-Davidson FLST Fat Boy Special


Harley-Davidson FLST Fat Boy

 

Zapowiedzi Harley-Davidson na rok 2013:

• Dziewięć modeli Harley-Davidson oferowanych w limitowanej serii 110th Anniversary Edition, z których każdy będzie oznaczony unikalnym numerem seryjnym i będzie wyróżniał się wyjątkowym malowaniem i okolicznościowym, brązowym emblematem na zbiorniku paliwa. Produkcja będzie różnić się w zależności od modelu i będzie ściśle limitowana, aby zagwarantować jej ekskluzywność. Modele te będą posiadać w swoim standardowym wyposażeniu wszystkie dostępne fabrycznie montowane opcje.

 

Harley-Davidson XL1200CA Sportster 1200 Custom Limited


Harley-Davidson XL1200CB Sportster 1200 Custom Limited


Harley-Davidson XL1200C Sportster 1200 Custom

 

• W skład linii wszechstronnych motocykli Sportster wchodzi pięć modeli oraz Sportster 1200 Custom Anniversary Edition. Wszystkie modele Sportster są oferowane w nowej kolorystyce i z nowymi elementami graficznymi.

• Tradycyjne linie "hard tail" są oferowane dla platformy Harley-Davidson Softail w przypadku sześciu modeli, w tym Softail Slim - bobbera wracającego do stylu lat 50., który pojawił się w połowie roku 2012. Fat Boy z roku 2013 w swoim wyposażeniu standardowym posiada koła Mirror Chrome Aluminum Bullet Hole Disc. W skład linii Softail wchodzi również Heritage Softail Classic Anniversary Edition i Fat Boy Special Anniversary Edition.

 

Harley-Davidson FLS Softail Slim


Harley-Davidson FLSTC Heritage Softail Classic

 

• Harley-Davidson Street Bob otrzymał na rok 2013 bardziej surowy profil z nową czernioną półką typu triple clamp i lakierowanym na czarno silnikiem, skróconym tylnym błotnikiem i zintegrowanym światłem stopu ze światłem tylnym i kierunkowskazami. Niepokorny bobber Dyna posiada jednoosobowe siodło i kierownicę typu mini-ape na nowych mocowaniach, które pozwalają na łatwiejsze zindywidualizowanie. Nowe możliwości kolorystyczne, w tym lakier metaliczny Hard Candy Custom i malowanie w dwóch barwach.

• Linia łatwych do prowadzenia modeli Dyna 2013 obejmuje odświeżony model Street Bob i cztery inne modele, plus Super Glide Custom Anniversary Edition.

 

Harley-Davidson FXDB Dyna Street Bob


Harley-Davidson FXDF Fat Bob

 

• Hard Candy Custom reprezentuje trend, który ponownie pojawił się w warsztatach na całym świecie. Teraz błysk Hard Candy Big Red Flake, Hard Candy Lucky Green Flake i Hard Candy Coloma Gold Flake można zamówić jako malowanie oryginalnego wyposażenia i może służyć jako punkt wyjścia do własnej stylizacji custom. Przynajmniej jeden kolor lakieru Hard Candy Custom zostanie zaoferowany w przypadku następujących modeli: Seventy-Two, Street Bob, Softail Deluxe, i Forty-Eight. Nowe i niedawno wprowadzone artykuły Genuine Motor Accessory i Harley-Davidson MotorClothes rozszerzają zakres motywów tematycznych Hard Candy Custom.

 

Harley-Davidson CVO Breakout


Harley-Davidson CVO Road King Anniversary Edition

 

• W skład limitowanej serii CVO 2013 premium custom wchodzi nowy CVO Breakout, model Softail, który przenosi motocykle seryjne na wyższy poziom i charakteryzuje się dwoma motywami tematycznymi malowania, które wyróżniają się fragmentami ręcznie polerowanej stali na zbiorniku paliwa i błotnikach. CVO Road King oferuje pierwszy fabrycznie montowany na modelu Road King system audio oraz nową doczepianą przednią szybę Vented Wind Splitter. Należący do klasy super-premium touring CVO Ultra Classic Electra Glide oraz CVO Road Glide Custom z owiewką w kształcie pyska rekina, powracają z nowym wyposażeniem w 2013 roku.

 

Harley-Davidson Touring FLHTK Electra Glide Ultra Limited


Harley-Davidson Touring FLHX Street Glide

 

• Pięć modeli Harley-Davidson z serii Touring w nowych barwach i z nowymi elementami graficznymi, od krótkiego Street Glide po w pełni wyposażonego Electra Glide Ultra Limited, w każdej chwili gotowych ruszyć w długą trasę. Model Road King Anniversary Edition jest dostępny w roku 2013 w limitowanej serii.

• Linię agresywnych Harley-Davidson V-Rod reprezentują Night Rod Special i V-Rod Muscle, każdy dostępny w nowych opcjach kolorystycznych na rok 2013.

 

Harley-Davidson V-Rod Night Rod Special


Harley-Davidson V-Rod Muscle

 

Harley-Davidson Motor Company jest producentem tzw. motocykli ciężkich typu custom, cruiser i motocykli turystycznych oraz producentem szerokiej gamy części i akcesoriów a także odzieży motocyklowej i odzieży do użytku codziennego.

 

 

 

 

 

Harley-Davidson Motor Company
Tagi: