Renault Latitude - nagradzany luksus

20.10.2011 16:09

Renault Latitude zostało wyróżnione w plebiscycie Luksusowa Marka Roku 2011. Model Latitude to wysokiej klasy sedan zapewniający komfort jazdy poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii, starannie dobranych materiałów wykończenia oraz doskonale dopracowanej ergonomii.

 

 

Tegoroczna Luksusowa Marka Roku to już kolejna edycja plebiscytu, w którym nagradzane są zarówno marki, jak i produkty konkurujące w kilkunastu kategoriach. W imieniu Renault statuetkę podczas uroczystej gali odebrał Andrzej Gemra, szef Działu Marketingu Produktu.

 

 

Gala, na której wręczono statuetki dla zwycięzców odbyła się w salach balowych hotelu InterContinental. W uroczystości wzięło odział kilkuset gości, w tym przedstawiciele świata biznesu i rozrywki. Organizatorem wydarzenia jest Mariusz Pujszo.

 

 

Renault Latitude to niezwykle luksusowe auto, przy projektowaniu którego wiele uwagi poświęcono zapewnieniu komfortu i ciszy w kabinie. W szczególny sposób skupiono się na aspekcie odprężenia
i spokoju, które sprzyjają bezstresowej jeździe.

 

 

Renault Latitude jest wyposażone w przydatne rozwiązania, takie, jak fotel kierowcy z funkcją masażu z 4 trybami pracy, czy innowacyjny system zapewniający wysoką jakość powietrza za pomocą jonizatora o podwójnym działaniu (oczyszczającym i relaksującym) oraz podwójnego rozpylacza zapachów.

 

 

Wysokiej klasy wyposażenie podnoszące komfort uzupełnia bogata gama systemów audio.

 

 

Renault Latitude było oficjalnym samochodem tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes oraz XXXVII Festiwalu Filmu Amerykańskiego w Deauville, gdzie na czerwony dywan woziło aktorów i inne osobistości.

 

 

 

 

 

Renault
od 79900 PLN