Renault Mégane Coupé Cabriolet Floride w teledysku Sabiny Jeszka

06.08.2012 14:40

Luksusowe Renault Mégane Coupé Cabriolet w limitowanej serii Floride wystąpiło w teledysku polskiej piosenkarki Sabiny Jeszka. Auto pojawiło się w klipie do debiutanckiego singla artystki pt. "Good Times".

 

 

Renault Polska użyczyło do teledysku Sabiny Jeszka, debiutującej piosenkarki oraz finalistki 3. edycji programu "Mam Talent" samochód Mégane Coupé Cabriolet Floride w kolorze nadwozia Czerwień Grenat.

 

 

 

 

Jest to niezwykle luksusowe i unikatowe auto, którego parametry użytkowe i wyposażenie cechuje najwyższy poziom, a stylistyka i koncepcja nawiązują do legendarnego Renault Floride z lat 60.

 

 

W klipie wyraźnie widać najważniejszy atut samochodu - eleganckie, dwubarwne wnętrze. Utrzymana w tonacji głębokiej czerwieni i kości słoniowej skórzana tapicerka przyciąga uwagę i wyróżnia ten model spośród innych aut. W tych samych kolorach wykończona jest obszyta licową skórą kierownica.

 

 

W Polsce oraz w kilku krajach pozaeuropejskich Renault Mégane Coupé Cabriolet Floride 2012 oferowane jest w dwóch wersjach kolorystycznych nadwozia: Kości Słoniowej lub Czerwieni Grenat. Kabriolet w serii limitowanej Floride jest wyposażony w silnik TCe 130.

 

 

 

 

Renault Polska