Audi na Targach Zabawek w Nürnberg

15.02.2010 20:32

Tego jeszcze nie było - Audi AG jako pierwszy producent samochodów zaprezentował swoje produkty na 61. Targach Zabawek w Nürnberg. Na stoisku znanej marki z czterema pierścieniami zwiedzający mieli możliwość zobaczyć wybrane modeliki samochodów oraz nowe zabawki z dziecięcego świata Audi. 61.

 

Zdalnie sterowane samochody, pluszowe auta oraz miś w stroju kierowcy wyścigowego Audi – podczas debiutu na targach zabawek quattro GmbH, firma - córka Audi AG, zaprezentowała te wyjątkowe zabawki związane z motoryzacją.

Perełką na stoisku marki z czterema pierścieniami był model srebrnej strzały Auto Union Typ C w skali 1:2. Pokazane zostały również pluszowe samochody Audi TT, miś w stroju kierowcy wyścigowego oraz samochody Audi dla dzieci - Audi Kids Car i Audi Junior quattro. Audi postanowiło wziąć udział w Targach Zabawek w Nürnberg jako pierwszy producent samochodów, aby zwrócić uwagę na swoją szeroką ofertę zabawek.

- To bardzo interesujący projekt - mówi Caroline Gerberding, odpowiedzialna za targi i prezentacje w firmie quattro GmbH. - Po raz pierwszy na targach nie chodzi o to, aby w centrum uwagi znajdowały się nasze samochody, lecz nasz "mały świat" Audi.

Targi Zabawek w Nürnberg należą do najważniejszych na świecie targów tej branży. Od 4 do 9 lutego, na tegorocznej 61. edycji, aż 2700 wystawców prezentowało swoje produkty.

 

 

Audi