Stylowy i ekologiczny mininotebook VAIO

16.02.2010 14:40

Lista zalet nowej serii mobilnych mininotebooków VAIO W nie ogranicza się do eleganckiego i stylowego wyglądu, różnych odmian kolorystycznych, smukłej sylwetki, małej wagi czy łatwej obsługi – ważne miejsce zajmuje na niej także ograniczony negatywny wpływ na środowisko.

 

 

Modele z serii W doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu - przeglądaniu Internetu, wysyłaniu maili, blogowaniu czy korzystaniu z serwisów społecznościowych. Ich sercem jest energooszczędny procesor z rodziny Intel Atom.

 

 

Nad działaniem całości czuwa oryginalny Windows 7 Starter Edition, który pozwala pracować szybko i bez ograniczeń. Komputery są wyposażone w 1 GB pamięci RAM oraz 250-gigabajtowy twardy dysk na dokumenty i multimedia.

 

 

Niezwykle jasny i wyraźny, podświetlany diodami LED wyświetlacz VAIO, o wielkości 10,1"/25,6 cm, jest znacznie bardziej wydajny niż rozwiązania oparte na tradycyjnych świetlówkach, a ponadto nie zawiera szkodliwej dla środowiska rtęci, która występuje w wielu innych notebookach.

 

 

Izolowana klawiatura odznacza się precyzją działania i jest przyjemna w użyciu. Nowa seria VAIO W to nie tylko przyciągające uwagę wzornictwo i ergonomiczna konstrukcja, lecz także dłuższy czas pracy i rozrywki bez dostępu do zasilania.

Akumulator może pracować bez ładowania nawet do 7,5 godziny – wystarczająco długo, by móc cieszyć się cyfrowym życiem bez rozglądania się za gniazdkiem elektrycznym.

 

 

 

Sony