Bądź eko! Stylowa kolekcja Grill & Piknik w Empiku

05.06.2013 12:40

Zbliża się kolejny letni weekend, a Ty po pracowitym tygodniu najchętniej spędziłabyś go przed telewizorem? Bierny odpoczynek odłóż do lamusa. Badania pokazują, że chociaż to ciągle jedna z najpopularniejszych metod relaksu, coraz więcej z nas za bardziej atrakcyjne uważa wycieczki za miasto i spotkania ze znajomymi. Obudź swoją wyobraźnię i wykorzystaj wolny czas racjonalnie. Czas na piknik poza miastem! - Z doskonałą książką, dobrą kuchnią i w doborowym towarzystwie!

 

 

Wiosna i lato to najlepszy czas na zorganizowanie pikniku. Nic nie relaksuje bardziej niż kontakt z przyrodą oraz rozmowy z przyjaciółmi przy ulubionych potrawach. To świetna okazja, żeby rozegrać partię szachów, pograć w badmintona czy w bule, tradycyjną francuską grę towarzyską, a po odpowiedniej dawce ruchu chociażby w Scrabble. W międzyczasie zawsze można delektować się pysznym daniem.

Aktywny odpoczynek z pewnością pobudzi nasz apetyt. Z myślą o osobach, które cenią sobie nowoczesny i stylowy design oraz dbają o środowisko naturalne, Empik rozbudował swoją ofertę książek kulinarnych o ekologiczną kolekcję naczyń Grill & Piknik. Kiedy wybierzemy już przepis na danie z grilla, możemy je przyrządzić i serwować podczas pikniku za miastem, korzystając z unikalnej kolekcji naczyń i akcesoriów.

 

 

Wykonana z ekologicznego włókna bambusowego jest w pełni przyjazna dla środowiska i spełnia międzynarodowe standardy organiczne. Barwne i estetyczne naczynia są biodegradowalne, łatwe w użyciu, mają nowoczesne wzornictwo, a ponadto nadają się do zmywarek. Zestawy naczyń możesz umieścić w funkcjonalnych wiklinowych koszach.

Serwowane na zestawie naczyń Grill & Piknik potrawy będą się prezentować znakomicie, a posiłek będzie prawdziwą przyjemnością. Seria Grill & Piknik obok tradycyjnych naczyń posiada także elementy dodatkowe. Są nimi akcesoria do grilla (np. podbieraki czy szczypce) oraz elementy dekoracyjne (bambusowa mata, kolorowe wiatraki). Warto pamiętać, że poszczególne elementy w zestawie możesz dobrać indywidualnie, zgodnie z własnymi potrzebami.

Nie zwlekaj i ruszaj na wycieczkę za miasto - z rodziną lub z przyjaciółmi. Letnia wycieczka z pewnością pozwoli naładować baterie na cały tydzień. Do końca czerwca ekologiczna i stylowa kolekcja Grill & Piknik jest dostępna we wszystkich salonach Empik w Polsce z atrakcyjnym rabatem 50 procent.

 

 

 

 

 

Empik