Biurka dziecięce Caramella - funkcjonalność w najlepszym stylu

11.08.2011 12:25

Początek roku szkolnego już za pasem. Oprócz książek, tornistra i przyborów szkolnych rodzice muszą zapewnić dziecku wygodne miejsce do nauki. Studio Caramella przedstawia wygodne i funkcjonalne biurka, stanowiące równocześnie stylową ozdobę pokoju dziecięcego.

 

Caramella - Kolekcja Kwiatowa


Dobór odpowiedniego biurka dla dziecka to bardzo trudne zadanie. Należy przede wszystkim zadbać o funkcjonalność mebla, pamiętając, że uczniowie spędzają przy nim wiele godzin, odrabiając lekcje, rysując i bawiąc się.

 

Caramella - Kolekcja Kwiatowa

 

Studio Caramella proponuje uczniom stylizowane biurka, które są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także stanowią atrakcyjną ozdobę pokoju.

 

Caramella - Kolekcja Kwiatowa


Biurka Caramella wykonane są z lakierowanej płyty mdf, co zapewnia im trwałość na lata. Mdf jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż drewno i nie "pracuje" w trakcie użytkowania.

 

Caramella - Kolekcja Kwiatowa

 

Wymiary biurek Caramella odpowiadają standardom przyjętym dla mebli dziecięcych i wynoszą odpowiednio: wysokość 76 cm, szerokość 115 cm, głębokość 60 cm.

 

Caramella - Kolekcja Kwiatowa

 

Biurka dostępne są w dwóch liniach: klasycznej i romantycznej. Linię klasyczną charakteryzują uniwersalne, stylowe kształty i zdobione pilastry - idealne zarówno do chłopięcych, jak i dziewczęcych wnętrz. Linia romantyczna to delikatniejsze, zaokrąglone kształty, stylizowane nóżki i dekor w postaci falki, stworzone z myślą o pokojach dziewczynek.

 

Caramella - biurko - linia romantyczna

 

Każde z biurek wyposażone jest w trzy pojemne szuflady, w których z łatwością zmieszczą się zeszyty i przybory szkolne. Stylowa nadstawka z małym szufladkami to miejsce na różnorakie skarby uczniowskie oraz stylowa ozdoba mebla.

 

Caramella - Kolekcja Niebieska

 

Biurka w białym kolorze dostępne są w sklepie online w cenie 1350 zł. W ramach indywidualnego zamówienia wybrać można dowolny kolor. Studio Caramella posiada w ofercie również inne meble - regał, szafę, półeczkę, łóżko dziecięce, szafkę nocną, komodę oraz łóżeczko niemowlęce.

 

Caramella - Kolekcja Niebieska

 

Studio Caramella to polska marka oferująca wysokiej jakości meble i akcesoria do pokoi dziecięcych. Produkty Caramella charakteryzuje oryginalne wzornictwo, dbałość o detale, ręczne wykonanie oraz najwyższa jakość importowanych tkanin.

 

Caramella - biurko - linia klasyczna

 

W ofercie Caramella znajdują się meble, oświetlenie, artykuły pościelowe, narzuty i poduszki ozdobne, wiklina, przytulanki, obrazki oraz inne dekoracje. Firma oferuje również aranżacje dedykowane okazjom takim jak: shower party, chrzciny, urodziny oraz komunie.

 

 

 

 

Studio Caramella
1350 PLN