Colour Collection - Logitech zaprezentował nową linię kolorowych akcesoriów

18.08.2011 13:58

Logitech zaprezentował nową linię wyjątkowych akcesoriów komputerowych - Colour Collection. W Colour Collection znajdą się takie urządzenia jak: myszy, klawiatury i kamery internetowe. Najnowsza odsłona jednej z najbardziej popularnych linii firmy Logitech składa się z akcesoriów w żywych, oryginalnych barwach i wzorach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

- Dodajemy naszym najpopularniejszym produktom kreatywnego smaczku - powiedział Rory Dolley, senior vice president i general manager działu Control Devices w Logitech. - Dzięki odważnym, modnym wzorom i kolorom, użytkownicy produktów z linii Colour Collection mogą wyrazić swój indywidualny charakter poprzez technologię, bez uszczerbku dla zaawansowania technicznego i jakości - dodał.

 

Logitech mouse - wzór Fingerprint


Nowe urządzenia Logitech zaprojektowano po to, by każdy z użytkowników mógł wyrazić własny styl poprzez akcesoria komputerowe, których używa. Nowe urządzenia są starannie wykonane i stylowo ozdobione, łączą zaawansowanie technologiczne z ręcznie zdobionymi elementami.

Cyfrowe wzory, futurystyczne kształty i ręcznie malowane elementy tworzą dynamiczny, ekspresyjny i wyjątkowy klimat. Ponieważ zarówno myszy, klawiatury, jak i kamery, mają różne wzory, każdy może skompletować zupełnie unikalny własny zestaw. Logitech Colour Collection daje możliwość wyrażenia siebie poprzez sprzęt za cenę od 84,99 do 124,99 złotych, w zależności od produktu. Nowe urządzenia będą dostępne w Europie jeszcze tego lata.

 

Logitech mouse - wzór Victorian

 

W skład linii Logitech Color Collection wchodzą:

Logitech HD Webcam C270 - umożliwia łatwe wideo rozmowy w rozdzielczości HD

Kamerka Logitech HD Webcam C270 dostępna jest w jasnych, żywych kolorach oraz w oryginalnych wzorach, dzięki czemu możesz połączyć technologiczne wymagania ze swoim indywidualnym stylem. Do wyboru masz kwiatowe spirale, fantazyjne rośliny oraz inne oryginalne wzory. Za 124,99 zł Logitech HD Webcam C270 pozwala prowadzić wideorozmowy w rozdzielczości HD. C270 ma także wgrane oprogramowanie, które umożliwi Ci wykonywanie zdjęć w rozdzielczości nawet do 3 megapikseli. Technologia Fluid Crystal zapewni najlepszą możliwą jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu nawet przy złym oświetleniu i wśród hałasów, będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze.

* Wideo rozmowy w rozdzielczości HD 720p są możliwe przy użyciu programu Logitech Vid HD lub innych serwisów, które wspierają przekazy w HD.
* Możliwości dodawania treści na portale takie jak Facebook czy YouTube przy pomocy jednego kliknięcia sprawia, że tworzenie i dzielenie się filmami i zdjęciami stanie się jeszcze łatwiejsze.
* Zdjęcia w rozdzielczości 3 megapiksele (wspomagane oprogramowaniem) pozwolą cieszyć się wysoką jakością obrazu.
* Technologia Logitech Fluid Crystal sprawia, że obraz każdej wideo rozmowy oraz każdego nagrania będzie krystalicznie czysty, ruch płynny, a kolory żywe i idealnie odwzorowane.
* Logitech Video Effects oferuje śmieszne awatary, maski oraz oryginalne filtry - Fun Filters.

 

Kamerka Logitech HD Webcam C270 - wzór Fingerprint

 

Logitech Wireless Keyboard K360 - piękny komfort, komfortowy kompakt

Logitech Wireless Keyboard K360 dostępna jest w jasnych, żywych kolorach i w oryginalnych wzorach, dzięki czemu połączysz technologiczne wymagania ze swoim indywidualnym stylem. Możesz wybierać między kwiatowymi spiralami, fantazyjnymi roślinami oraz innymi oryginalnymi wzorami. Nowa klawiatura K360 to coś więcej niż styl - to także wysoki komfort pisania oraz duża oszczędność miejsca, dzięki małym rozmiarom urządzania. Dzięki mocnej baterii klawiatura działa nawet 3 lata bez konieczności ładowania. Ponadto 6 przycisków funkcyjnych oraz 12 klawiszy, które możesz dowolnie zaprogramować, daje Ci stały i łatwy dostęp do ulubionych aplikacji, folderów czy stron internetowych. Całości dopełnia technologia Logitech Advanced 2,4 GHz zapewniająca stabilne, bezprzewodowe połączenie. Klawiatura kosztuje 119,99 zł.

 

Klawiatura Logitech Wireless Keyboard K360 - wzór Fingerprint

 

* Kompaktowy komfort - kompaktowy design K360 sprawia, że jest ona o 20 procent mniejsza niż standardowe klawiatury, dzięki czemu możesz wygodnie używać jej wszędzie.
* Długa żywotność baterii - trzy lata pracy na baterii oznacza, że o wymianie czy ładowaniu akumulatorów możesz zapomnieć.
* Personalizowane skróty - sześć przycisków funkcyjnych pozwoli łatwo obsługiwać multimedia: przewijać, pauzować czy ściszać. Natomiast 12 klawiszy, które użytkownik może sam zaprogramować zapewni szybki dostęp do ulubionych aplikacji, folderów czy stron internetowych.
* Stabilne bezprzewodowe połączenie - bezprzewodowe połączenie o dalekim zasięgu sprawi, że będziesz mógł pracować czy grać z dowolnego miejsca.
* Prostota rozwiązania plug-and-forget: wystarczy wetknąć w port USB nadajnik Logitech Unifying i klawiatura jest już gotowa do działania. Małe rozmiary nadajnika sprawiają, że może on zostać w komputerze na stałe i obsługiwać także inne urządzenia kompatybilne z technologią Logitech Unifying.
* Ciche pisanie - klawisze K360 zostały zaprojektowane tak, aby praca była wygodna i cicha. Ponadto kształt i ułożenie przycisków sprawiają, że pisanie na K360 jest dużo wygodniejsze niż używanie wbudowanej klawiatury laptopa czy netbooka.

 

Logitech mouse - wzór Victorian

 

Logitech Wireless Mouse M235 - z tą wygodna myszką zapomnisz, co to touchpad

Logitech Wireless Mouse M235 to czysta prostota połączona z jasnymi, żywymi kolorami oraz oryginalnymi wzorami. Dzięki tej mieszance technologii i designu, możesz połączyć wysokie wymagania sprzętowe ze swoim indywidualnym stylem. Do wyboru masz kwiatowe spirale, fantazyjne rośliny oraz inne oryginalne wzory. Technologia Logitech Advanced Optical Tracking pozwala na łatwą obsługę komputera czy serfowanie po internecie, natomiast kompaktowe wymiary myszki zapewniają wygodę w podróży. Całości dopełnia technologia Logitech Advanced 2,4 GHz, zapewniająca stabilne, bezprzewodowe połączenie oraz niski poziom zużycia energii, umożliwiająca nawet rok pracy na jednej baterii. Mysz kupisz za 84,99 zł.

* Doskonała kontrola - żegnaj podstępny touchpadzie! Technologia Logitech Advanced Optical Tracking sprawi, że będziesz mieć pełną kontrolę nad kursorem. Co więcej funkcja ta zapewnia perfekcyjną dokładność na wielu rodzajach powierzchni, czym nie zawsze mogą poszczycić się standardowe rozwiązania stosowane w myszach optycznych. Dzięki tej niezwykłej precyzji obsługa komputera będzie dużo łatwiejsza. I co najważniejsze nie musisz już korzystać z touchpada.
* Mocne bezprzewodowe połączenie - bezprzewodowe połączenie Logitech Advanced 2.4 GHz sprawi, że będziesz mógł pracować czy grać z dowolnego miejsca.
* Długa żywotność baterii - możliwość włączania i wyłączania oraz inteligentny tryb hibernacji myszki pozwala oszczędzać baterię. Teraz możesz używać myszki bez konieczności wymiany czy ładowania akumulatorów nawet przez rok.
* Komfortowy design - wygodny kształt, gumowe uchwyty oraz płynny scroll sprawiają, że myszka M235 to idealne rozwiązanie w kompaktowym opakowaniu.
* Nadajnik typu plug-and-forget - malutki nadajnik Logitech Unifying, który możesz mieć cały czas wpięty w port USB, bez obawy, że go zgubisz; zapewnia szybkie i stabilne połączenie myszki z komputerem.

 

Myszka Logitech Wireless Mouse M325 - wzór Victorian

 

Logitech Wireless Mouse M325 - mieszanka precyzji i wygody - ze scrollem zaprojektowanym specjalnie do serfowania po sieci

Logitech Wireless Mouse M325 dostępna jest w jasnych, żywych kolorach oraz w oryginalnych wzorach, dzięki czemu możesz połączyć technologiczne wymagania ze swoim indywidualnym stylem. I tu do wyboru masz kwiatowe spirale, fantazyjne rośliny oraz inne oryginalne wzory. Myszka M325 zaprojektowana została w szczególności z myślą o wygodzie serfowania po sieci. Najnowszy, ultraprecyzyjny scroll sprawia, że wszystko, co robisz online, zrobisz jeszcze sprawniej. Wygodny kształt i teksturowane uchwyty to gwarancja pewnej obsługi myszki przez długie godziny. 18-miesięczna żywotność baterii eliminuje problem ciągłego ładowania czy wymiany akumulatorów. Mysz kosztuje 124,99 zł.

* Internetowy scroll - nowy, stworzony specjalnie z myślą o potrzebach maniaków internetu, precyzyjny scroll sprawi, że czytanie postów na Facebooku, zakupy na Amazonie czy wyszukiwanie przez Google będzie jeszcze łatwiejsze. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł swobodnie poruszać się po każdej witrynie internetowej.
* Komfort dla każdego - design oraz gumowe uchwyty M325 sprawiają, że myszka bardzo dobrze leży w dłoni i zapewnią komfort użytkowania przez wiele godzin.
* 18 miesięcy, jedna bateria - z baterią działającą nawet do 18 miesięcy, problem wymiany akumulatora, czy ładowania urządzenia został niemal wyeliminowany. Aby zoptymalizować zużycie energii, myszka została wyposażona w przycisk włączania i wyłączania oraz inteligentny tryb hibernacji.
* Nadajnik Logitech Unifying - miniaturowy bezprzewodowy nadajnik może na stałe zostać w porcie USB twojego laptopa, dzięki czemu możesz zapomnieć o jego istnieniu. Ponadto łatwo będziesz mógł dodać wiele kompatybilnych z technologią Logitech Unifying urządzeń.
* Żegnaj touchpadzie - zapomnij o dziwnych manewrach, które twoje palce musiały wykonywać na touchapdzie. Teraz wszędzie - w pracy, w szkole, w domu - możesz cieszyć się precyzyjną i łatwą w obsłudze myszką. Dokładność M325 zapewnia technologia Logitech Advanced Optical Tracking.

 

 

 

 

Logitech
84,99 - 124,99 PLN
Tagi: