Comfortable - wygodny stolik dla graczy

01.12.2010 19:00

Ze stolikiem pod laptop zadbasz o swoją wygodę i komputer. Ręcznie wykonany, praktyczny stolik pod laptop to idealny prezent dla osób, które lubią odpoczywać nie tylko w weekendy. Comfortable łączy przyjemne z pożytecznym, dzięki niemu można wygodnie pracować z laptopem leżąc w łóżku czy na kanapie.

 

 

Model Comfortable Duo znakomicie sprawdzi się podczas grania w gry komputerowe czy oglądania filmów. Różnorodność modeli i kolorów pozwoli dopasować stolik do każdego wnętrza.

 

 

Comfortable został zaprojektowany z myślą o osobach pragnących swobodnie korzystać z laptopa. Stolik ma wygodny, unoszony blat oraz dodatkową półkę na myszkę. Wykonany jest z drewna olchowego, ręcznie obrobionego, dzięki czemu drewno jest gładkie i przyjemne w dotyku. Dzięki Comfortable można wygodnie oglądać filmy, korzystać z niego jako podstawki do czytania książek czy stolika śniadaniowego.

 

 

Inwestując w stolik, zabezpiecza się komputer i utrzymuje jego odpowiednią temperaturę i wydajność. Używanie stolika pod laptop pomoże wydłużyć długość pracy baterii, chronić skórę, a nawet obniżyć wydatki na prąd. Praca i rozrywka z takim stolikiem jest wygodna i przyjemna. Dla przyszłych mam dostępny jest model z dłuższymi nóżkami.

 

 

Specjalnie dla graczy został stworzony stolik Comfortable Duo, z dwoma bocznymi blatami. Drewno zapewnia dobrą izolację termiczną, chroniąc laptopa i użytkownika przed działaniem wysokiej temperatury. Optymalna temperatura laptopa gwarantuje lepszą wydajność komputera. Opcjonalne szufladki, dodatkowa przestrzeń na myszkę czy notes sprawią, że wszystkie potrzebne gadżety będą w zasięgu ręki. Do tego praktycznie każdą część stolika można dostosować do własnych potrzeb.

 

 

Każdy Comfortable jest produkowany na zamówienie według  najwyższych standardów. Na blacie można wygrawerować życzenia czy imię osoby dla której jest przeznaczony. Stolik jest dostępny w różnych odcieniach drewna: wiśnia, orzech, dąb, ciemny dąb czy heban. Producent wkrótce zamierza wprowadzić dodatkowe kolory. Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością blatu, długością nóżek, podstawkami na kubki czy szufladkami. Przy tym Comfortable nie wymaga montażu, po wyjęciu z pudełka jest gotowy do użycia. Cena stolika w zależności od modelu waha się od 119 do 169 złotych. Stolik można kupić za pośrednictwem strony www producenta.

 

 

 

 

Comfortable
119 - 169 złotych