Diamentowa kokardka dla Mamy

23.05.2012 13:33

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy! 26 maja to dla nas wszystkich wyjątkowy czas, w którym chcemy w szczególny sposób wyróżnić nasze Mamy. Podaruj swojej Mamie wyjątkową niespodziankę od W.KRUK! Okaż jej miłość i podziękuj za troskę wręczając unikatowy diamentowy wisiorek w kształcie kokardki.

 

 

Specjalnie na ten dzień marka W.KRUK proponuje wisiorek w kształcie kokardki w oprawie z białego złota, który kryje w sobie magię diamentów w cenie 299 złotych! Wisiorek dostępny jest we wszystkich salonach W.KRUK na terenie kraju oraz w sklepie internetowym.

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, jeden z liderów polskiego rynku jubilerskiego. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

 

 

 

W.KRUK
299 PLN