Doskonały prezent - łatwe w użyciu ramki cyfrowe od Sony

19.08.2011 12:56

Oferta produkowanych przez Sony cyfrowych ramek na zdjęcia S-Frame powiększa się o dziewięć nowych, stylowych modeli odznaczających się pomysłowością rozwiązań i doskonałym obrazem. Nowe ramki S-Frame, dostępne w wersjach z ekranami od 18 cm (7") do 26 cm (10,1"), łączą atrakcyjny wygląd z prostą obsługą.

 

DPH-HD800

 

9 nowych modeli ramek S-Frame to przede wszystkim świetna jakość obrazu, wybór trybów pokazu slajdów i energooszczędny programator:

*    Nowe modele z ekranami od 18 cm (7") do 26 cm (10,1")
*    Odtwarzanie filmów w formatach AVCHD, Full HD 50p, MPEG4, MPEG1 i Motion JPEG (modele DPF-HD1000 i HD800)
*    Energooszczędny programator we wszystkich modelach
*    Duży wybór trybów pokazu slajdów i zegara /kalendarza

 

DPH-HD1000

 

Po przełożeniu karty pamięci z aparatu do ramki można wybrać jeden z wielu dostępnych trybów pokazu slajdów i wyświetlania zegara /kalendarza. Obsługa ramki jest łatwa i intuicyjna: do wybierania ustawień i trybów wyświetlania używa się prostych przycisków i ikon ekranowych, bez przeszukiwania skomplikowanego menu.

 

DPH-HD1000

 

Wszystkie nowe modele są wyposażone w energooszczędny programator, przyjazny dla kieszeni i dla środowiska. Pozwala on na przełączanie nieużywanej ramki w tryb energooszczędny nocą, w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu, czy w innym, dowolnie wybranym czasie.

 

DPH-HD800

 

Innowacyjne ramki S-Frame: DPF-HD1000 i HD800

Modele S-Frame HD1000 i HD800 umożliwiają odtwarzanie filmów HD w formacie AVCHD, w tym ujęć Full HD nakręconych w trybie progresywnym 50p. Obsługiwane są również filmy w formatach MPEG4, MPEG1 i Motion JPEG nakręcone szerokim wachlarzem aparatów i kamer, między innymi najnowszymi modelami aparatów Cyber-shot i kamer Handycam.

 

DPF-C700BI

 

Podczas odtwarzania filmów HD i SD, wbudowany głośnik zapewnia czystość reprodukowanej ścieżki dźwiękowej. Użytkownik może też wybrać własny podkład muzyczny do pokazu slajdów. Ramka S-Frame pozwala na zaimportowanie i odtworzenie plików audio w popularnych formatach MP3, AAC i Linear PCM.

 

DPF-C700WI

 

Oglądając na obu ramkach filmy HD i fotografie, można się delektować nieprzeciętną czystością i szczegółowością obrazu oraz bogatą, żywą kolorystyką.

DPF-C700

 

Modele HD1000 i HD800 są wyposażone w 2 GB wewnętrznej pamięci pozwalającej na zapis do 4000 obrazów. Tryby pokazu slajdów i wyświetlania zegara /kalendarza można przełączać bez wstawania z fotela, przy użyciu dostarczonego pilota. Ramki mają również podświetlane logo Sony, które automatycznie gaśnie po obróceniu urządzenia do pozycji pionowej.

DPF-HD800

 

Ramki S-Frame na prezent: DPF-C1000 /C800 /C700 /C70A /C70E

Te eleganckie modele ramek S-Frame będą pięknym prezentem dla kogoś z rodziny lub znajomych. Wystarczy wyjąć z aparatu kartę pamięci, włożyć ją do ramki (obsługiwane są karty Memory Stick PRO Duo i SD/SDHC) - i można oglądać ulubione zdjęcia w żywych, naturalnych kolorach.

 

DPF-C1000

 

Wszystkie modele są wyposażone w energooszczędny programator i pozwalają na wybór czterech rodzajów pokazu slajdów oraz szeregu atrakcyjnych trybów wyświetlania zegara i kalendarza.

DPF-HD800

 

Ramki z kryształami Swarovskiego: DPF-C700WI i C700BI

Dwa 7-calowe modele z tej serii (DPF-C700WI i C700BI) są dekorowane ekskluzywnym dodatkami Swarovski Elements, co nadaje im jeszcze bardziej luksusowy wygląd. Nowe ramki S-Frame firmy pojawią się w sprzedaży we wrześniu 2011 r.


Najważniejsze dane techniczne:

 

 

 

 

 

Sony
Tagi: