Jeden Thermomix - pięć korzyści!!!

08.07.2013 09:42

W jaki sposób znaleźć tego jedynego i idealnego pomocnika kuchennego? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe zadanie. Powinien przecież wyróżniać się na tle innych i posiadać wiele funkcjonalności, z których możemy korzystać w każdym momencie. Przede wszystkim jednak powinien mieć "to coś" w sobie. Taki właśnie jest Thermomix - wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które zainspiruje Cię do kreatywnego gotowania na co dzień.

 

 

Lubisz zdrowe odżywanie?

Jeśli szczególnie dbasz o dietę lub po prostu lubisz zdrowo gotować na co dzień - Thermomix będzie dla Ciebie idealny. Dzięki funkcji gotowania na parze, w kilkanaście minut przygotujesz pyszne warzywa i mięso. Zachowasz w ten sposób wiele wartości odżywczych i unikniesz dodawania zbędnych substancji wzmacniających smak np. soli czy tłuszczu.

Cenisz swój czas?

Urządzenie wyręczy Cię z pracochłonnych czynności, takich jak siekanie warzyw na sałatkę czy wyrabianie ciasta. Dzięki funkcji ciągłego mieszania, nie ma potrzeby czuwać nad tym, aby nie przypalił się sos czy zupa krem. Thermomix będzie na tyle efektywnie pomagał Ci w kuchni, że stanie się Twoim idealnym partnerem dbającym o to, abyś miał więcej czasu dla siebie i Twojej rodziny.

 

 

Troszczysz się o ekologię?

Thermomix jest niezwykle oszczędnym urządzeniem pod względem zużycia energii. Możesz ugotować pełny obiad z wykorzystaniem tylko jednego źródła energii. Jak to funkcjonuje w rzeczywistości? Dwupoziomowe gotowanie pozwala na przygotowanie pełnego posiłku, w jednym czasie - w przystawce Varoma przyrządzisz na parze warzywa i rybę, a ryż w koszyczku, umieszczonym w naczyniu miksującym. To niezwykle proste!

Poszukujesz kreatywnych pomysłów?

Thermomix posiada 12 funkcji, m.in sieka, waży, miesza, rozdrabnia, emulguje, wyrabia ciasto, gotuje tradycyjnie i na parze. Tak szeroki wachlarz możliwości, które posiada to urządzenie, pozwoli na przygotowanie zdrowego śniadania, dwudaniowego obiadu i słodkiego deseru dla całej rodziny. Na cokolwiek będziesz miał ochotę - z jego pomocą szybko to ugotujesz. Więcej inspiracji można znaleźć na stronie z przepisami lub w książkach kulinarnych na Thermomix.

 

 

Dbasz o domowy budżet?

Gotowanie w Thermomixie, powoduje że mniej obciążasz domowy budżet. Jak to możliwe? Oprócz wspomnianego wcześniej dwupoziomowego przyrządzania posiłków, wiele produktów, które kupujesz w sklepie, możesz przygotować w Thermomixie. Przykładowo domowe masło czy własnoręcznie wykonany jogurt i wieloowocowy sok. Gotując w ten sposób, jednocześnie oszczędzasz i zdrowo się odżywiasz.

Thermomix to jeden z obszarów działalności grupy Vorwerk z siedzibą w Wuppertalu (Niemcy). Firma została założona w roku 1883 jako rodzinne przedsiębiorstwo, zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produktów (w systemie sprzedaży bezpośredniej). Ważnym elementem oferty przedsiębiorstwa jest Thermomix, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które od ponad 50 lat ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków. Wyjątkowe połączenie ponad 12 funkcji w jednym urządzeniu oraz tysiące specjalnych przepisów gwarantujących przygotowanie pysznych dań zainspirowały dotąd ponad siedem milionów użytkowników na całym świecie.

 

 

To kompaktowe urządzenie kuchenne dostępne jest w systemie sprzedaży bezpośredniej: ponad 30000 przedstawicieli na całym świecie przeprowadza w domach klientów efektowne prezentacje, ukazujące możliwości urządzenia Thermomix. Po dokonaniu zakupu klienci mogą korzystać z indywidualnego wsparcia przedstawiciela. Thermomix ma swoje przedstawicielstwa we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Tajwanie, w Meksyku i Czechach. Sprzedaż w 41 innych krajach prowadzona jest za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów.

 

 

 

 

 

Thermomix
4175 PLN
Tagi: