Kenwood - niezwykle ostry design

21.02.2011 15:40

W marcu tego roku na rynku polskim debiutuje blender ręczny Kenwood HB891. Technologia potrójnego ostrza Triblade zamknięta została w niezwykle atrakcyjnej obudowie stylowej serii kMix. Nazwa blender nie oddaje wszystkich możliwości tego urządzenia, które w zestawie posiada końcówkę miksującą i tzw. Big Foot do miksowania w dużych naczyniach.

 

 

Ponadto wyposażony jest w trzepaczkę i szatkownicę o pojemności aż 1 l, z tarczą do krojenia i ostrzami do szatkowania. Regulacja prędkości pracy w 5 różnych wariantach i poręczny kształt rączki niezwykle usprawniają codzienne korzystanie z urządzenia. Technologia Triblade to rozwiązanie, które marka Kenwood wdrożyła już w ubiegłym roku, w serii blenderów ręcznych o tej samej nazwie. Potrójne ostrze blendera, profilowane i  szlifowane pod specjalnym kątem zapewnia szybsze i dokładniejsze rozdrobnienie nawet twardych czy bardzo drobnych części jedzenia.

 

 

HB981 to doskonały efekt końcowy pracy zespołu inżynierów i stylistów, którym wspólnie udało się opracować urządzenie doskonałe pod względem technicznymi i zarazem piękne. Codzienna praca i przygotowywanie posiłków z pomocą takiego blendera to podwójna przyjemność. HB891 pracuje niezwykle sprawnie i wydajnie, doskonale radzi sobie z rozdrobnieniem, poszatkowaniem czy wymieszaniem składników sosu, przecieru, zupy czy deseru. Idealnie nadaje się do szatkowania ziół, rozdrabniania surowych lub gotowanych owoców czy warzyw, a jego wzornictwo i kolorystka obudowy zaspokoją aspiracje wszystkich, którzy lubią otaczać się przedmiotami stylowymi i niebanalnymi.

 

 

Blender ręczny HB891 to zdecydowanie niecodzienna kompilacja najbardziej nowoczesnej technologii, mocy potrójnego ostrza Triblade oraz oryginalnego wzornictwa użytkowego. Stanowi idealny pomysł na prezent dla każdego, kto ma w sobie odrobinę kulinarnej pasji i wyobraźni. Dostępny jest również w wersji w kolorze białym (HB890).

Blender ręczny Kenwood HB891 - dane techniczne:

o moc 700 W
o 5 ustawień prędkości
o technologia Triblade
o metalowa końcówka miksująca
o metalowa końcówka Big Foot do miksowania w dużych naczyniach
o trzepaczka
o szatkownica o pojemności 1 l z tarczą do krojenia i ostrzami do szatkowania

 

 

 

 

 

Kenwood
ok. 600 PLN