Laleczki Voodoo - breloczki TelForceOne

03.03.2008 18:51
Dla poszukiwaczy oryginalnych i odważnych prezentów firma TelForceOne proponuje niezwykłe, oryginalne i zabawne gadżety - fantastyczne na prezent - wykonane z włóczki koszmarne breloczki Voodoo. Te urocze laleczki podobno pomagają przy miłosnych zaklęciach - mogą zaczarować obiekt westchnień i zapewnić jej dozgonną miłość. Każda postać posiada własny charakter i niepowtarzalne imię. Można je przypiąć do telefonu, portfela, kluczy, torby...

Jeśli nie wiesz, co kupić na prezent bliskiej osobie i masz już dość wręczania kwiatów, serduszek, czekoladek i tym podobnych rzeczy, to firma TelForceOne spieszy Ci na ratunek. Dla poszukiwaczy oryginalnych i odważnych prezentów proponuje niezwykłe, oryginalne i zabawne gadżety - fantastyczne na prezent - wykonane z włóczki koszmarne breloczki Voodoo.

Te "urocze" laleczki podobno pomagają przy miłosnych zaklęciach - mogą zaczarować obiekt westchnień i zapewnić jej dozgonną miłość. Bądź więc oryginalny, daj się ponieść fantazji i zaczaruj ukochaną lub ukochanego! Nie ma lepszego i bardziej zaskakującego prezentu.

Wyjątkowe laleczki nie tylko upiększają przedmioty, ale także pomagają przy miłosnych zaklęciach. Zaczarują ukochaną osobę i zapewnią dozgonną miłość. Każda postać posiada własny charakter i niepowtarzalne imię. W kolekcji znajduje się m.in.: 

    * Kapryśna Księżniczka
    * Niespokojny Zombie
    * Opiekuńcza Marudera
    * Rabuś Bałamut
    * Zaklinacz Serc
    * Neuromantyk Dobro.

Po latach kupowania tych samych czekoladowych serduszek i pisania miłosnych liścików czas na coś więcej. Proponujemy przełamać stereotypy i wybrać coś ekstrawaganckiego. Czas na magię miłości w postaci breloczków Voodoo. Każdy breloczek posiada mały dzwoneczek, wydający delikatny dźwięk, który ułatwia odnalezienie telefonu w plecaku pełnym książek, czy damskiej torebce.

Laleczki Voodoo można przypiąć wszędzie, na przykład do telefonu, portfela, torby czy zamka błyskawicznego kurtki. Każda laleczka ma mały dzwoneczek, wydający delikatne dźwięki, dzięki któremu odnalezienie kluczy, portfela czy telefonu w plecaku lub torebce nie będzie już stanowiło problemu.

Większość ludzi, kiedy pierwszy raz widzi breloki Voodoo - lalki zrobione z włóczki, z wbitymi w serce szpilkami, stwierdza, że są paskudne. Natalia, pracująca w Dziale Marketingu TelForceOne, była jedyną osobą, która stanęła w obronie tych breloczków. Spodobały jej się te włóczkowe stworki, każdemu przypisała historię i wyeksponowała w nich niepowtarzalne cechy, które nadały im niebywałego uroku. I tak narodziły się postacie: Rabuś Bałamut, Opiekuńcza Marudera czy Zaklinacz Serc.

- Lalki Voodoo są niestandardowe, znacznie różnią się od sreberek, gwiazdek i kwiatuszków, które zalewają rynek breloczków – opowiada o breloczkach Natalia. - Można je też montować do innego sprzętu niż telefon – nawet lusterka w czarnym sportowym wozie, są doskonałym miejscem dla lalek Voodoo.

Nadają się też dla facetów, nawet jako drobny, zabawny prezent. Z Voodoo kojarzy się wbijanie szpilek w laleczkę i sprowadzanie w ten sposób chorób, nieszczęść czy śmierci na ofiarę. Jednak laleczek nie używa się wyłącznie do czynienia zła. Można z ich pomocą leczyć, przyciągać miłość i sprowadzać różne dobre rzeczy np. kogoś ze złej drogi.

Kukła zwykle służy jako kondensator mocy bokora (kapłana) i nadajnik ją kierunkujący. Tutaj bokorem może być każda osoba, ważna jest jej osobista moc i determinacja. Tradycyjnie wykonując lalkę używa się różnych naturalnych materiałów. Najważniejszym elementem są jednak składniki pochodzące bezpośrednio od obranego celu miłosnych westchnień. U nas tym elementem jest telefoniczny przekaz.

Natalia rozszerza kolekcję breloków Voodoo o nowe postacie, nadaje im nazwy, tworzy historie: Jedna z najnowszych Lalek to Neuromantyk Dobro – Nieszkodliwy i w miarę uniwersalny. Jego historia niebywałego zauroczenia może przytrafić się każdemu, nie wiadomo nawet kiedy - wyjaśnia Natalia.

 

To, co jest niepowtarzalnym atutem tych breloków może budzić pewne zastrzeżenia. Przykładem są szpilki. Nadają one Lalkom Voodoo autentyczności, ale z drugiej strony mogą być niewygodne w użyciu, bo mogą ukuć w palec. Dlatego w niektórych modelach zrezygnowano ze szpilek (jak poniżej), choć niestety Lalki Voodoo bez szpilek tracą swój nietypowy urok. Pełną kolekcję Lalek Voodoo – ze szpilkami i bez szpilek – można obejrzeć w sklepie internetowym TelForceOne.


TelForceOne
12 PLN