Levi's prezentuje jedyny w swoim rodzaju Levi's Fixie Bike!

22.02.2011 12:47

Tej wiosny Levi's przenosi się do Kalifornii i zachęca do spełniania swojego "American Dream", w związku z tym poświęca szczególną uwagę temu, co w Kalifornii najlepsze, i co stuprocentowo powstało w tym stanie!

 

 

Właśnie dlatego Levi's zainspirował się popularnym już od jakiegoś czasu, ruchem miłośników Ostrego Koła, czyli miłośników najstarszego i najsłynniejszego roweru świata. Ten rowerowy ruch, zrodził się w rodzinnym mieście Levi's czyli San Francisco, bardzo szybko rozprzestrzenił się i znalazł swoich miłośników na całym świecie!

 

 

We współpracy z Unik Bike, belgijskim mistrzem odnawiania rowerów vintage, Fixerati, brukselskim sklepem specjalizującym się w wyszukiwaniu rzadko dostępnych części rowerowych oraz londyńską ekipą z Brothes Cycles, znaną z produkcji świetnych jakościowo ram do rowerów, Levi's stworzył jedyny w swoim rodzaju, unikalny rower typu Ostre Koło- Fixie Bike.

 

 

Levi's Fixie Bike jest odzwierciedleniem nowoczesnego rzemiosła, a tym samym ukazuje "Ostre Koło" w nowej odsłonie z wykorzystaniem kultowych detali nierozłącznych z marką Levi's.

 

 

Levi's Fixie Bike jest niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju rowerem, wyposażonym w starannie wybrane części, m.in. ręcznie wykonaną ramę Cycles Brothes, oryginalną czerwono-niebiesko-białą grafikę nawiązującą zarówno do kolorów amerykańskiej flagi, jak i do odcieni, z którymi kojarzona jest marka Levi's.

 

 

Oprócz tego, "levisowgo" charakteru nadają detale nawiązujące do dżinsu, oryginalne przeszycia i łuki charakterystyczne dla spodni Levi's. Z denimu wykonane są też siodełko i uchwyty kierownicy, dodatkowo ręcznie wykonane metalowe guziki, wszystko zaprojektowane tak, aby odtworzyć autentyczny, oryginalny i nowoczesny styl Levi's.

 

 

Ten ekskluzywny i niepowtarzalny model Fixie bike by Levi's może być Twój! Jest on główną nagrodą w konkursie zorganizowanym na stronie internetowej Levi's. Wybieraj, udostępniaj i wygrywaj również na fan page'u Levi's, gdzie wystartował właśnie konkurs "Podziel się i wygraj!".

 

 

Zabawa jest totalnie prosta, wystarczy wybrać swoje ulubione zestawy Levi's z kolekcji wiosna-lato 2011 i podzielić się nimi ze swoimi znajomymi na własnym profilu na Facebooku. Pamiętaj, że im większą ilością ulubionych zestawów dzielisz się ze swoimi znajomymi, tym większą masz szansę na wygranie niepowtarzalnego Ostrego Koła by Levi's.

 

 

O marce Levi's
Noszone przez ludzi czynu od 1873 roku... Levi's jest uosobieniem klasycznego amerykańskiego stylu i naturalności. Od czasu ich wynalezienia przez Levis Straussa w 1873, dżinsy Levi's stały się najbardziej rozpoznawalną i najczęściej naśladowaną marką na świecie - zdobywały wyobraźnię i lojalność ludzi wszystkich pokoleń.

 

 

Dziś projektanci marki Levi's kontynuują taką strategię prezentując wciąz niepohamowane pionierstwo i innowacyjnego ducha, nieczęsto spotykane w przemyśle odzieżowym. Wybór dżinsowej odzieży i akcesoriów Levi's, dostępnych w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrażać swój osobisty styl.

 

 

 

 

 

Levi's